שירות מכרזי SEO – מכרזים ממשלתיים

בעת מתן שירותי SEO דרוש צוות מומחה בקידום אתרים אורגני בגוגל בכדי להוביל את תוצאות האתר קדימה במנועי החיפוש השונים. התוצאות הראשונות במנוע החיפוש הינן רלוונטיות מכיוון שקוראים המעוניינים בשירותיו של הארגון או העסק יוכלו למצוא את האתר הרלוונטי אשר אותו הם מחפשים לפני מציאת אתרים מתחרים.

הצוות המבצע והמנהל על הפרויקט חייב להיות מנוסה בכל הסטנדרטים העדכניים בעולם השיווק והאינטרנט לדוגמא עידכוני האלגוריתם השונים של מנועי החיפוש כמו Google, שינויים במיקומי המודעות הממומנות והתוצאות האורגניות בSERP , בדיקת ביצועי האתר והתאמתם לדרישות השונות של גוגל כמו מהירות האתר , אופטימיזציה לתוכן הראשון המופיע, התאמה למובייל ועוד.

עבודת הSEO לא מתמקדת רק בכתיבת תוכן ומציאת מילות מפתח רלוונטיות אלא גם מונה בתוכה מספר רב של שינויים או שיפורים אשר צריכים להתבצע באתר ומחוצה לו. דוגמא לשינויים הנקראים און פייג' הינה מבנה היררכי נכון של האתר, אופטימיזציה של תמונות, התאמה של לחצנים, הנגשה ועמידה בסטנדרטים של נגישות התוכן למשתמשים וכו'

קידום אתרים ואופטימיזציה אוף פייג' כוללת בתוכה שירותים שונים, מבניית לינקים אל האתר וכתבות אורח עד לביצוע קמפיינים של אווטריץ' להגעה לקהלי יעד שונים, מחקר מילות מפתח ושימוש כלי האנליטיקס השונים.

מכרזי SEO – חברת SEO מומחה

מכרזים שונים לביצוע SEO או בעברית קידום אתרים במנועי החיפוש בצורה אורגנית יוצאים לשוק על ידי מספר חברות ותאגידים במדינת ישראל, כמו לדוגמא שירות קידום אתרים לעיריות שונות כמו עירית תל אביב, קידום אתרים לחברות ביטוח, קידום אתר לגופים מוסדיים, ואפילו ישנם מקרים אשר חברות תעופה שונות מוציאות מכרז לקידום אתרים ברשתות החברתיות ובגוגל.