עלינו

About us

WebQuick בניית אתרים

אצלנו ב WebQuick אנו מתמקדים בשתי תחומים עיקריים שהם בניית אתרים וקידום אתרים הכולל קידום אתרים בצורה ממומנת ואורגנית (קידום לא ממומן).

אנו בונים אתרים שהמטרה העיקרית שלהם היא להמיר את המבקרים המגיעים אליכם לאתר ללקוחות על ידי עיצוב האתר בצורה המתאימה לקהל היעד שלכם תוך חשיבה מרבית על תפקוד האתר באופן תקין, בין אם מדובר במהירות האתר ובין אם מדובר בעיצוב האתר מבחינת תפריטים, מבנה אתר היררכי תקין וקוד שאינו מכביד על האתר.

בנוסף לעיצוב האתר, אנו שמים דגש על אבטחת האתר על ידי שימוש בפרוטוקול מוצפן בנוסף לשיטות אבטחה שפיתחנו עם השנים בכדי למנוע גישה לא מורשת אל קבצי האתר שלכם והתוכן הכלול בהם.

קידום אתרים

קידום אתרים הינו נושא חשוב ביותר בעת בניית האתר מכיוון שבלעדיו לא ניתן יהיה למצוא את האתר שלכם, מה שאומר שלא יגיעו אליכם לקוחות. בכדי שכן יגיעו אליכם לקוחות, תצטרכו לקדם את האתר שלכם באופן ממומן או אורגני. לאחר שקידומנו לא מעט אתרים בשתי השיטות השונות נוכחנו לראות שלכל שיטה היתרונת והחסרונות שלה. במשך שנות פעילותנו בענף קידמנו אתרים בתחומים שונים לתוצאות הראשונות בגוגל באופן אורגני אשר מביאות ללקוחותינו כמה אלפי מבקרים מדי חודש. לקריאה נוספת על נושא קידום אתרים ניתן להיכנס לכתבה שלנו על קידום אתרים בצורה ארוגנית וממומנת

התהליך שלנו

01

שיחה ראשונית בכדי להבין את הצורך והציפיות שלכם מהאתר והאם תרצו לקדמו.

02

בחירת עיצוב מתאים על פי אופי האתר והטעם שלכם.

03

בניית האתר הכוללת כתיבת תוכן על ידכם או על ידינו תוך שיתוף שלכם בשלבי ההתקדמות בתהליך.

04

מסירת האתר אליכם כולל הדרכה קצרה לגבי הפעלת האתר ותחזוקו.

Have a project in mind? Let’s get to work.


Contact us