בונה אתרי אינטרנט

 בנייה מקצועית של אתרים רספונסיביים

 בנייה מקצועית של אתרים רספונסיביים עם בונה אתרי אינטרנט כוללת:

 • עיצוב והטמעת אתרים מקצועיים
 • עיצוב גרפי ייחודי, לא שגרתי
 • שמירה על סטנדרטים עדכניים, אתרים יעילים ושימושיים
 • התאמה לתצוגה במכשירים ניידים ( רספונסיבי – RWD )
 • מערכת ניהול תוכן אתר מקצועית קניינית – CMS
 • אתרים מותאמים למנועי חיפוש – SEO
 • אחריות לכל החיים לתפעול נכון
 • שירות ועדכונים של פרויקטים המבוצעים על ידינו.
 • עלות בניית אתרים תחרותי

בניית אתר- הכירו את ההיצע שלנו ואת עלות האתר

אתם מנהלים חברה, מציעים שירותים ומוצרים, הלקוחות שלכם חוזרים, אבל עדיין יש מעט מדי מהם כדי שתוכלו לפרוש את המפרשים במלואם. אנחנו יודעים את הסיבה – אתר אינטרנט מיושן, מיקומו גרוע, לא מאוד פונקציונלי או – גרוע מכך – היעדר זה. להלן נסביר כמה עולה ליצור אתרים שישפרו את התדמית והמכירות. קראו מהו תהליך בניית אתרים – עלות ההשקעה תלויה בתהליך הזה.

בונה אתרי אינטרנט

מחיר בניית אתר אינטרנט

עלות בניית אתר אינטרנט תלויה בגורמים רבים. זה פחות או יותר כמו לקנות מכונית. הגרסה הבסיסית אולי תעלה מעט, אבל ככל שמתחילים להוסיף עוד אפשרויות, מתברר שערך רכב החלומות שלך יוכפל. בנוסף, מחיר הרכישה מושפע גם מבחירת היצרן. העלויות של יצירת אתרים דומות.

בונה אתרי אינטרנט – פאנל CMS

בונה אתרי אינטרנט אחראי על בחירת סוג האתר, רמת הפיתוח שלו, מערכת ניהול התוכן (CMS) הנבחרת, רב לשוניות ולבסוף האתר עצמו. אלו רק כמה משתנים שמשפיעים על כמה עולה ליצור אתרים. לעתים קרובות מאוד , מה שהכי יקר מסתתר בחלק של האתר הבלתי נראה לעין בלתי מזוינת, כלומר בקוד. עיצוב תבניות של אתרים פשוטים יכול לקחת לפחות תריסר ומשהו שעות, אבל לא יהיו להם הרבה פונקציות המוצעות על ידי, למשל, מערכת ניהול תוכן (CMS), המוזכרת להלן. בחירת בונה אתרי אינטרנט שיבנה אתר עם CMS חשובה כאשר אנו מתכננים לבדוק את העסק שלנו, ליצור דף נחיתה או חנות קטנה כדי ללמוד את השוק. עם זאת, אנו ממליצים לא ליצור דפים בתבניות אם אכפת לנו מאיכות הקוד הגבוהה ביותר, מהירות הטעינה או תמיכה ופיתוח לטווח ארוך.

אולי מספיק ליצור אתר אינטרנט פשוט שיהיה בטווח המחירים הנמוך יותר כדי לעמוד בדרישות הקשורות לפיתוח החברה. אולי אתה צריך אפליקציית אינטרנט מתקדמת כדי בכלל להתקיים בקבוצת התחרות החזקה. השאירו ניחושים כאלה לתחרות  ולכו אתנו לפרטים הספציפיים . מהמאמר תלמדו כיצד אנו מפתחים, בונים ומעצבים אתר .

עיצוב ובניית אתרים – בונה אתרי אינטרנט

עם בונה אתרי אינטרנט WebQuick נבחר לך עיצוב עמוד ספציפי ועיצוב האתר בטכנולוגיה HTML/PHP/MySQL/CSS תוך עמידה בתקני W3C מהירות תגובה (דף אינטראקציה עובר לחלון הדפדפן) הכולל מערכת ניהול תוכן CMS.

כמה עולה להקים אתר אינטרנט

סוג אתר אינטרנט, רמת הפיתוח שלו, מערכת ניהול התוכן (CMS) הנבחרת, רב לשוניות ולבסוף האתר עצמו הם רק כמה משתנים שמשפיעים על כמה עולה לבנות אתרים. לעתים קרובות מאוד , מה שהכי יקר מסתתר בחלק של האתר הבלתי נראה לעין בלתי מזוינת, כלומר בקוד. עיצוב תבניות של אתרים פשוטים יכול לקחת לפחות תריסר ומשהו שעות, אבל לא יהיו להם הרבה פונקציות המוצעות על ידי, למשל, מערכת ניהול תוכן (CMS), המוזכרת להלן. דפי תבנית מושלמים כאשר אנו מתכננים לבדוק את העסק שלנו, ליצור גרסת MVP כדי ללמוד את השוק. עם זאת, אנו ממליצים לא ליצור דפים בתבניות אם אכפת לנו מאיכות הקוד הגבוהה ביותר, מהירות הטעינה או תמיכה ופיתוח לטווח ארוך.

מחירי אתר אינטרנט לדוגמא:

 • אתר סטטי, תבנית גרפית: 6 אלף. ש"ח
 • אתר סטטי, עיצוב גרפי פרטני: 10-12 אלף. ש"ח.
 • אתר עם וורדפרס CMS, תבנית גרפית: 4-7 אלף. ש"ח
 • אתר אינטרנט עם וורדפרס CMS, עיצוב גרפי אישי: מ-13,000 ש"ח

בניית אתר שופיפיי מחיר

בנוסף לבונה דפי נחיתה אנו גם יוצרים חנויות מקוונות באמצעות תוסף וורדפרס הפופולרי – WooCommerce ומערכות CMS כגון Shoper או Shopify. אם אתם מעוניינים להקים אתר או חנות שימכרו היטב, הגעתם למקום הנכון.

בניית אתר שופיפי – מחיר מתחיל מ6,000 ש"ח וכולל:

 • בניית על פי רצונות העסק שלך והעיצוב
 • הכנסה של עד 15 מוצרים
 • הצגת דרכי משלוח או הזמנת השירות
 • טופס יצירת קשר ודרכי התקשרות
 • הכנסת תוכן על החברה שלכם
 • כתובת מייל מותאמת לאתר שלכם
 • רשימת השירותים המסופקים על ידכם
 • אבטחת SSL והצפנה
 • התאמת נגישות
 • חיבור האתר לגוגל קונסול
 • העלאת האתר לגוגל
 • מעקב אחר מספר המבקרים לדף שלך
 • אפשרות לערוך את הדף הנחיתה שלך (CMS)
 • SEO בחבילה בסיסית

עיצוב ובניית אתרים – WordPress

WordPress פופולרי בקרב מפתחים ומעצבים כאחד.

מאפיין אותו גרירה ושחרור שמפשט מאוד את תהליך יצירת האתר. הוא מציע תוסף לבניית אתרים ונושא מסגרת כדי לעזור למפתחים ליצור אתרים במהירות ולהפחית את זמן הפעולה שלהם. הוא אמין ופשוט. בהשוואה למתחרים, בונה אתרי וורדפרס שם דגש רב על ביצועים ויציבות – במקום מספר אינסופי של פיצ'רים. תקבלו תוצאות עיצוביות כמו המתחרים, אבל קודם תשקיעו זמן בלימוד הכללים וללמוד איך להתנהל בלי ספרייה גדולה של רכיבים.

אם תתרגלו לממשק המשתמש, תגלו ש- WordPress הוא כלי רב עוצמה שעובד בצורה אמינה. בניגוד לרוב המתחרים של בוני אתרי וורדפרס, לא נוצרים כאן קודי קצר, אלא פריסות מוגדרות ישירות באמצעות HTML ו-CSS.

תכונות עיקריות:

עריכה חיה וחזיתית עיצובים מגיבים וידידותיים לנייד קודי קיצור, ווידג'טים ותמיכה ב-WooCommerce הפעלת מצב עורך להעברת דפים ללקוחות תמיכה מלאה כמה מודולים הניתנים להכנסה בקלות

היתרונות של WordPress:

הגרסה מציעה תכונות ליבה חשובות חזית עריכה מעולה עם מעבר מהיר למצב תצוגה מקדימה בזמן אמת אינה יוצרת קודי קצר אלא HTML ו-CSS.

בונה דפי וורדפרס הטוב ביותר עבור: מפתחים שרוצים אפשרויות מודול מרובות.

בונה אתרי אינטרנט WordPress

בונה אתרי אינטרנט משתמש בWordPress מכיוון שהוא אחד מהפופולריים ביותר בשוק שמאפשר לך לבנות באופן ויזואלי אתרים שלמים ומבוסס על אלמנטים של גרירה ושחרור שניתנים לשינוי בקלות, במיוחד על ידי עריכת טקסט מיידית.

אם אתה מחובר כמנהל, אתה יכול לפתוח עמוד משנה בחזית ולערוך את הטקסט. ללא צורך בפתיחת חלון נוסף. מכיוון שאתה גורר ושחרר את האלמנטים בבונה הדפים – שלפעמים עובד בצורה לא מדויקת מדי. מצב זה הוא תצוגה מיוחדת שבה המיקום קל הרבה יותר.

אחד החסרונות של פלאגינים בוורדפרס זה הוא קובץ ה-CSS הגדול, שמקשה על ביצוע שינויים ידניים. בנוסף, במצב עריכה, תשימו לב שהביצועים מואטים עבור פריסות מורכבות עם אלמנטים רבים. לכן אנו כ-בונה אתרי אינטרנט מקצועיים לא משתמשים בפלאגינים לרוב.

מכיוון שהוא כמו רוב בוני דפי וורדפרס אחרים, מסתמך על קודי קצרים, הפריסות שלך ייעלמו ברגע שתבטל את התוסף. הם חוזרים רק כאשר אתה מפעיל אותם שוב. ובכל זאת, שווה לבדוק אם התכונות עדיפות וישנה והדרכת משתמש יעילה.

בונה אתרי אינטרנט

עריכה חזותית ורספונסיבית על מודולי עיצוב 800 חבילות מוכנות של פריסת עמודים עריכת טקסט בשורה אלמנטים וסגנונות גלובליים ביטול וביצוע מחדש פונקציות השלמה של התאמת אלמנט אפשרויות עיצוב CSS

קובץ CSS גדול מבוסס על קודים קצרים ומציע מספר רב של אלמנטים ופריסות לבחירה, כך שגם בעלי עמודים חדשים וגם מעצבים מנוסים יכולים למצוא משהו לעצמם.

בלוקים גלובליים הם מרכיב מעניין. אלו הם אלמנטים שאתה מגדיר באופן מרכזי ואז משתף עם האתרים האחרים שלך בענן. אתה יכול להכריז על אירוע בבלוק גלובלי, וההודעה תהיה גלויה אוטומטית בדפים אחרים המכילים את הבלוק הגלובלי הזה. יתרון נוסף של בריזה

יש תכונת שמירה אוטומטית שעובדת טוב יותר מהמתחרים.

עריכה בזמן אמת גרור ושחרר ממשק ערכת וורדפרס 400+ תבניות טפסי יצירת קשר חזותיים מחוונים מונפשים התאמות קצה, פינה, גבול ומילוי צללים, מיקוד וזום תמיכה בעיצוב גלובלי

עריכה בזמן אמת פשוטה וחלקה להפליא ישירות בחזית למעלה מ-150 בלוקי תוכן מוכנים ריבוי פריסות מקצועיות עבור תרחישי יישומים שונים יצירה מהירה של פריסות עמודות ניהול משתמשים מורחב עם הקצאת תפקידים. Brizy Pro יכולה גם לערוך כותרות תחתונות וכותרות. מידע בפועל

כשמדובר בגרירה ושחרור של ערכות נושא ותוספים של וורדפרס, Thrive Architect מפשט את התהליך של יצירת אתרים מותאמים אישית ודפי נחיתה.

תכונות עיקריות:

עריכה מלאה של גרירה ושחרור278 תבניות דפי נחיתה רכיבי המרה שונים כדי להגביר את סגנון העסק שלך בבלוג כדי להגדיל את השיתופים החברתיים פריסות עמודות גמישות שילובי טקסט ותמונה התאמה אישית של גופנים

בונה אתרי וורדפרס הטוב ביותר עבור: כל מי שרוצה לבנות אתר מוכוון מכירות. בין אם אתה רוצה לבנות את רשימת התפוצה שלך, למכור מוצרים או לעודד שיתוף, Thrive Architect יקל עליך להשיג את המטרות הללו.

מחיר: רישיון אחד של Thrive Architect עולה 67 דולר, וחמישה רישיונות – 97 דולר. או שאתה יכול לשלם $19 לחודש עבור 25 רישיונות תוספים בתוספת גישה לכל שאר התוספים של Thrive Themes.

WP Page Builder

WP Page Builder הוא כנראה פלוגין וורדפרס הטוב ביותר למפתחים. אפשרות זו מייעלת את תהליך בניית האתר עם עורך ויזואלי מלא.

תכונות עיקריות:

גרור ושחרר יצירת עמוד חי לניידים דפים מותאמים ורספונסיביים מוגדרים מראש תבניות ובלוקים תמיכה בווידג'ט אפשרויות ביטול/ביצוע התאמה אישית של גופנים, סגנונות, צבעים ופריסות

אנו מציעים גם קורס בונה אתרי וורדפרס הטוב ביותר עבור: מפתחים מתחילים ומנוסים כאחד.

גוטנברג

מאז וורדפרס 5.0, גוטנברג הוא עורך דפי וורדפרס החדש המוגדר כברירת מחדל.

לאחר הופעת היוצרים הראשונים בשוק, מפתחי וורדפרס החלו לפתח גרסה משלהם בשם גוטנברג, מ-WordPress 5.0 הוא משולב עם מערכת ה-CMS כברירת מחדל. אתה יכול לערוך את תוכן הפוסטים והעמודים שלך ב-backend ולהשתמש באלמנטים שונים שסופקו לשם כך. עריכת פריסת העמוד המלאה עדיין אינה אפשרית בבונה דפים זה, אך היא מתוכננת.

תכונות הליבה הנוכחיות של גוטנברג דומות ל-WPBakery Page Builder: איסוף תוכן במהירות באמצעות גרירה ושחרור, פרסם וסיימת. גוטנברג מיועד בעיקר למשתמשי וורדפרס ממוצעים שרוצים לעצב מחדש את התוכן שלהם במהירות. עם זאת, אנשי מקצוע מצפים לתכונות נוספות מבונה דפי וורדפרס, כגון עריכה חיה חזיתית, פריסות מוגדרות על ידי משתמש, מבחר גדול של אלמנטים ועיצוב מתקדם באמצעות PHP ו-JavaScript.

מכיוון שגוטנברג מגיע מהיוצרים של וורדפרס, השאלה היא האם היא תחליף בסופו של דבר בוני דפים אחרים. סבירות גבוהה יותר להתרחש אינטגרציה חזקה יותר. אלמנטור כבר מראה דוגמה כיצד זה יכול לעבוד. התוסף Gutenberg זהה לתבניות עם עורך גוטנברג.

WPBakery Page Builder הולך בנתיב דומה: שם ניתן להשתמש בלוקים של גוטנברג יחד עם אלמנטים אחרים. זה יותר חיבור מאשר תחרות. זה מועיל לך כמשתמש מכיוון שאתה יכול ליהנות מהיתרונות של שני בוני דפי וורדפרס בו זמנית.

מכיוון שגוטנברג הוא חינמי וכלול עם גרסאות נוכחיות של וורדפרס, אינך צריך להוריד ולהתקין את בונה הדפים של וורדפרס. רכיבי צד שלישי נוספים זמינים כפלאגינים בספריית וורדפרס. אלה כוללים את Gutenberg Blocks ו-Stackable.

היתרונות של גוטנברג:

אין צורך בהתקנה נוספת מבנה פשוט טוב לעיצוב תוכן פשוט

חסרונות של גוטנברג:

אין מצב ממשק קצה בוני דפים אחרים של וורדפרס מציעים אפשרויות נוספות

חסרונות של תוספים לבניית דפים בהשוואה לגוטנברג

בהחלט לא חסרים תוספים לבניית דפים לוורדפרס. למרות שהם מאפשרים לזרז את תהליך היצירה והעיצוב, יש להם כמה חסרונות בהשוואה לעורך הקלאסי או גוטנברג.

הוספת תוסף נוסף לבניית דפים

שימוש בתוסף לבניית אתרים אומר שעליך להתקין תוסף אחד נוסף באתר שלך. ייתכן שזו לא תהיה בעיה אם אתה משתמש רק בכמה תוספים, אבל ככל שתוסיף יותר, כך גדל הסיכוי שתחווה בעיות ביצועים.

אם לוקחים את התוסף לבניית דפים כדוגמה, משתמשים רבים דיווחו שהם מקבלים מהירות דפים טובה יותר בשימוש בגוטנברג מאשר באלמנטור.

עם החופש הגדול באה אחריות גדולה

לא כולם מעצבים, ועדכוני עמודים צריכים להיעשות על ידי מישהו שמבין את ההשלכות של שינויים. אם ללקוחות שלך יש גישה קלה לפלאגין לבניית דפים שמקל על יצירת פריסות דפים ללא קוד, הם עלולים לבצע שינויים הרסניים באתר האינטרנט שלהם.

כאוס קצר פוטנציאלי

ייתכן שתחליט להשתמש בפלאגין בונה הדפים המועדף עליך, אך מאוחר יותר תחליט להפסיק להשתמש בו. אם אתה מבטל את התוסף, אתה חייב להיות מוכן לכאוס קוד קצר ועיצוב אתר שבור.

במקרה זה, לא רק שאתה צריך לתקן את בעיות ה-shortcode, אלא שאתה צריך גם לשחזר בקפידה כל אחד מעיצובי הדפים שלך בתוסף אחר לבניית דפים או למצוא פתרון אחר.

תקציר: בוני הדפים הטובים ביותר בוורדפרס

בוני דפי וורדפרס שהוזכרו הם חלק מהפתרונות הטובים ביותר שאתה צריך לעיצוב מהיר אך מוצק. בנוסף לתכונות, גם חווית משתמש חשובה, אז שווה לנסות כל אחד מה-kr

אוכלי דפים ורק אז לקבל החלטה.

אם תרצה להתעמק יותר בעתיד ובפיתוח של בוני דפי וורדפרס, אנו מזמינים אותך לבדוק את הפוסטים החיצוניים הבאים:

CodeinWP מפרק את 12 הדברים שאנו מצפים מבוני דפי וורדפרס – ואילו מהם כבר עושים זאת היטב. מומחי WordPress Tavern עונים על השאלה האם בוני דפי וורדפרס יישארו תחרותיים בעידן הבלוקים.

אתה יכול להשתמש בבונה דפי וורדפרס ובנושאים של גרור ושחרר וורדפרס – לא משנה היכן אתה נמצא בקריירת הפיתוח שלך.

פונקציונליות הגרירה והשחרור של WordPress Themes והתכונות החיסכון בזמן הופכות אותו למשאב מועיל עבור כל המפתחים. לפחות אחד מבוני הדפים הנידונים כאן יהיה שימושי עבורך.

אם תחליט להשתמש באחד מבוני אתרי וורדפרס הטובים ביותר, אתה צריך אירוח וורדפרס שאתה יכול לסמוך עליו. Raidboxes מציעה תוכניות שונות למפתחים, סוכנויות ופרילנסרים. אנא צור איתנו קשר אם אתה רוצה לדעת יותר.