בניית אתרים בעיצוב אישי

בניית אתרים בעיצוב אישי הפך להכרח עבור אנשי מקצוע רבים. אם מישהו מחפש שירות הוא מוצר, הדבר הראשון שהוא יעשה הוא לחפש באינטרנט. אז מה זה ימצא עליך בתוצאות החיפוש? במקרה הטוב, דפי הרשת החברתית שלך יופיעו בחיפוש זה. האם התמונה שאנשים יראו ממך באינטרנט היא מה שאתה מצפה? זה המקום שבו בניית אתרים בעיצוב אישי הופכת להיות חשובה. אתר אישי מקצועי עוזר לך לקבל תמונה לגיטימית ומקצועית של עצמך בעולם המקוון.

אתר בעיצוב אישי


בנוסף בניית אתר בעיצוב אישי, הינה למעשה בניית העסק והתפתחות מקצועית, הצגת הישגים ויכולות או אפילו שיתוף בסיפור חייכם והתקדמותכם יכולים להיות סיבות נוספות המעודדות אתכם ליצור אתר אינטרנט אישי. אם אתם מחפשים מדריך מלא ושלב אחר שלב לבניית אתר אישי מקצועי, הישארו איתנו בהמשך מאמר זה.

בניית אתרים בעיצוב אישי
בניית אתרים בעיצוב אישי

בניית אתרים בעיצוב אישי 

 1. קבע את המטרה שלך
 2. קבלו רעיונות מאחרים
 3. בחר את תבנית האתר שלך
 4. הזן את התוכן שאתה רוצה
 5. התאם אישית את מראה האתר
 6. בדוק את האתר שלך בנייד ובטאבלט
 7. שפר את קידום האתרים
 8. בדוק את החלקים השונים של האתר
 9. קדם את האתר שלך

בניית אתרים בעיצוב אישי – החשיבות

1. הגדירו את המטרה שלכם


הדבר הראשון והחשוב ביותר בבניית אתרים בעיצוב אישי הוא לקבוע את המטרה. למה צריך אתר אישי? אתה חייב לענות על שאלה חשובה זו. הגדרת יעד תעזור לך להחליט על השאר ביתר קלות. תוכן האתר ומבנה האתר הם בין הדברים התלויים ישירות במטרה שלך.


על מנת לבחור נכון את המטרה שלך, עליך לענות על השאלות הבאות לפני בניית אתר אישי:

 • איך היית רוצה להסתכל על עמיתיך, מעסיקים ואנשים אחרים?
   
 • אילו כישורים ומאפיינים יש לך שמבדילים אותך מאחרים?
   
 • איך אתר אישי יכול לעזור לך להשיג את היעדים העסקיים שלך?
   

שאלות פשוטות לכאורה אלו חשובות מאוד וידריכו אותך בבניית אתר משלך. למעשה, מענה על שאלות אלו יעזור לך לבנות את המותג האישי שלך. מותג אישי הוא מה שמבדיל אותך מאחרים. זהות המותג האישית שלך, אם נבנית נכון, תעזור לך להשיג את המטרות שלך בעולם המקוון.

2. קבלו רעיונות מאחרים


לפני בניית אתר בעיצוב אישי משלך, חפש באינטרנט רעיונות. לדוגמה, אתה יכול לבדוק את האתרים האישיים של אנשים בענף שלך. הכירו את מבנה האתרים האישיים ושימו לב לעיצובים שלהם. 


כאשר אתה עושה סיעור מוחות, רשום את הנקודות שלך. מצא את החוזקות והחולשות של עיצוב אתרים. עשה את אותו הדבר לגבי תוכן האתר שלך. האם התבניות המוכנות הן בדיוק מה שאתה צריך או שאתה צריך להוסיף עוד תוכן? אתה יכול לשמור את הדברים החשובים האלה על ידי צילום מסך ורישום הערות. רעיונות אלו יעזרו לכם לקבל החלטות טובות יותר בכל הנוגע לבניית אתר אישי מקצועי.

סטודיו בניית אתרים


3. בחירת תבנית אתר אישית – בניית אתרים בעיצוב אישי


אחרי שתקבלו מספיק רעיונות לגבי בניית אתר משלכם, הגיע הזמן לבחור תבנית מתאימה בהתאם לצרכים שלכם. אתה יכול להשתמש בבוני אתרים שונים לבניית האתר שלך בעיצוב אישי. כמו Webzy , WordPress וכו'. לכל אחת מהפלטפורמות הללו יש תכונות מיוחדות. המטרה שבחרתם והרעיונות שקיבלתם ידריכו אתכם בבחירת התבנית הטובה ביותר לאתר האישי שלכם ויעזרו לכם לבחור את התבנית הטובה ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

בבחירת תבנית אתר אישית, כדאי לבחור תבנית שתואמת את הציפיות והסגנון האישיים שלך וגם מכסה את צרכי התוכן שלך. התבנית שנבחרה צריכה להיות ניתנת להתאמה אישית בקלות ולספק לך מתקנים מלאים ליצירת טפסים ודפים שונים. תבניות אתר של עמוד בודד , בנוסף לכל התכונות הללו, מאפשרות לך לשים את כל המידע הרצוי באתר בפחות זמן. לכן, אם אתה רוצה להפוך במהירות לבעלים של אתר אישי מקצועי, אנו ממליצים לך לשקול תבניות של עמוד בודד.


4.  ​​תוכן – בניית אתרים בעיצוב אישי

על ידי בחירת תבנית והתאמה אישית של חלקיה השונים, נוצר המבנה הבסיסי של האתר שלךעכשיו הגיע הזמן להשלים את האתר שלך עם התוכן הנכון.


אנו ממליצים לך לרשום שוב את כל צרכי התוכן של האתר האישי שלך על הנייר. רשום את כל מה שאתה חושב שצריך להופיע באתר שלך. אם אינכם יודעים בדיוק איזה תוכן צריך להיות באתר שלכם, הכנו כאן רשימה של הקטעים החשובים ביותר באתר והתוכן שצריך להיות באתר שלך בעיצוב אישי.

 • דף הבית: הבית או דף הבית הוא העמוד הראשון והחשוב ביותר בו נתקלים המבקרים באתר. על מנת ליצור רושם טוב על המבקרים שלך, עליך להקפיד מאוד על עיצוב דף הבית שלך. בעמוד זה כדאי להראות היטב מי אתה, מה מטרת האתר הזה ומה ימצאו באתר שלך.

   
 • ביוגרפיה: ביוגרפיה יכולה להיות צורה קצרה של מידע אישי בדף הבית או עמוד נפרד לחלוטין שכותרתו "עליי". בביוגרפיה, עליך לספק תיאור מלא של עיסוקך המקצועי יחד עם כישוריך ויכולותיך. אתה יכול גם לציין את תחומי העניין שלך. אם אתם מחפשים ליצור אתר קורות חיים תוך כדי בניית אתר אישי, עדיף לשים את קורות החיים שלכם בקובץ זה להורדה.

   
 • תיק עבודות: האתר האישי שלך יהיה המקום להציג את תיק העבודות שלך. לכן, אתה יכול להחזיק באתר עמוד באותו שם ולשים בו את תיק העבודות שלך. אתה יכול גם לשים קישורים לעבודה שלך בחלק זה. השימוש בתמונות בחלק זה חשוב מאוד. כמובן שמקצועות מסוימים הם כאלה שלא ניתן להציג את תיק העבודה שלהם בצורה ויזואלית, במקרה זה, נסו להראות את תיק העבודה שלכם על ידי הגדרת הצלחות או הצגת תוצאות. לדוגמה, אם אתה סופר, אתה יכול לשים את הקישור של המאמרים והכתבים שלך.

   
 • תמונות וסרטונים:  בניית אתרים בעיצוב אישי באופן כללי, תמונות וסרטונים יעילים מאוד בתקשורת טובה יותר עם המבקרים. לדוגמה, כאשר אתה שם תמונה שלך באתר, אתה תהיה הרבה יותר אמין. תמונות וסרטונים הקשורים למקום העבודה, פעילויות, פגישות, כנסים, התקדמות בעבודה וכדומה הם בין התכנים שיש לכלול בחלק זה.

   
 • בלוג: פתיחת בלוג היא דרך מצוינת לחלוק את הידע שלך עם אחרים ולהראות כמה אתה יודע בתחום שלך. בלוג מקצועי יעשה הרבה בבניית האישיות המקצועית שלך. לכן, בעת בניית אתר אישי, הקפד לכלול קטע לבלוג שלך. התפתחויות חדשות בתחום הפעילות שלך או שיתוף חוויות עבודה הם בין התכנים החשובים ביותר שתוכל להשתמש בהם בבלוג שלך. 
 • המלצות או המלצות של לקוחות: הצבת המלצות של קבלנים ולקוחות קודמים באתר האישי שלכם תוכיח את המקצועיות והאמינות שלכם. לשם כך, תוכל לבקש מהאנשים שעבדת איתם לחלוק את דעתם על חווית העבודה איתך ועל הנקודות החיוביות שמשכו את דעתם בשיתוף פעולה זה. בסעיף זה, נסה לשתף תמיד הערות אמיתיות ולעולם אל תשתמש בהערות מזויפות. כי הערות מזויפות רק יהרוס את הכסף שלך.

   
 • התחבר אלינו: אחת המטרות העיקריות שלך בבניית אתר אישי תהיה להתחבר לאנשים חדשים. לכן, כדאי שיהיה לך דף צור קשר באתר שלך ויכלול את כל הדרכים להגיע אליך.

5. התאמה אישית של עיצוב אתר אישי


עיצוב חשוב לא פחות מתוכן האתר. אם המבקרים לא יוצרים קשר טוב עם האתר שלך במבט ראשון, הם יעזבו את האתר ללא קשר לתוכן שלו. מסיבה זו, עליך לוודא שהעיצוב של האתר שלך יכול למשוך חזותית את תשומת הלב של הקהל. כאן נציין כמה נקודות חשובות בעת עיצוב ובניית אתר אישי:

 • צבעים: צבעים מייצגים את הרגשות שלך. לפני בחירת הצבעים והשימוש בהם באתר שלכם, עדיף להכיר את הפסיכולוגיה של הצבעים ואת הרגשות שכל אחד מהם משדר. האם אתה פעיל ונמרץ או רגוע ובטוח? אלו הצבעים שיכולים להראות את הרגשות הללו לקהל שלכם, לכן אנו ממליצים להקפיד על כך.


   
 • לוגו: לוגו הוא החלק החשוב ביותר במיתוג שלך. למותג האישי שלך צריך להיות לוגו. לכן, אם אין לכם לוגו, אנו ממליצים לכם לעצב אחד לעצמכם.


6. התאמת האתר לתצוגה במכשירים ניידים


נכון לעכשיו, רוב התעבורה באינטרנט קשורה למכשירים ניידים. לכן, בעת בניית אתר מקצועי , עליך להיות בטוח שניתן להשתמש באתר שלך בצורה נכונה באתרים שונים. אם אתה משתמש בתבניות אינטרנט כדי לבנות את האתר האישי שלך, יהיה לך הרבה יותר נוח מבחינת תצוגה במכשירים שונים. מכיוון שכל תבניות האינטרנט מוגדרות להצגה במכשירים שונים ואף ניתן לראות כיצד כל תבנית תוצג במחשב, בנייד ובטאבלט לפני בחירת תבנית.


7. שפר את קידום האתרים


קידום אתרים הוא אחד הנושאים החשובים ביותר שכדאי לשים לב אליהם בבניית אתר אישי. שיפור ה-SEO של האתר שלך יעזור לך לדרג טוב יותר בתוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש אחרים. ישנם דברים רבים ושונים בקידום אתרים שבסופו של דבר משפרים את הדירוג שלך בתוצאות החיפוש. לדוגמה, מילות מפתח הן אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם בקידום אתרים . אם אתה לא יודע הרבה על SEO, אל תדאג, אתה יכול להשתמש בשירותי ייעוץ WebQuick כדי לשפר את SEO של האתר שלך.


8. בדקו חלקים שונים באתר


על ידי ביצוע השלבים הקודמים, כעת יש לך אתר שלם. בחירת תבנית, התאמה אישית של העיצוב, יצירת תוכן , שיפור קידום אתרים וכו' הן המשימות הבסיסיות שעשיתם עד כה. עכשיו הגיע הזמן לבדוק את תוצאות העבודה שלך. תסתכל על חלקים שונים של האתר. לפני הפרסום הציבורי של האתר, בטח פתרת את כל הבעיות האפשריות. כמובן שהסקירה של האתר לעולם לא תסתיים כי תמיד יש הרבה עבודה לשפר את האתר, אבל סקירה זו הופכת חשובה יותר לפני הפרסום לציבור. כי בעיות גדולות יגרמו לך לאבד קהל חשוב כבר מההתחלה. אתה יכול לבקש ממומחי אינטרנט מקצועיים לסקור את האתר שלך.


9. קידום אתרים – בניית אתרים בעיצוב אישי


לאחר שנעשתה כל העבודה הקשה, בניית האתר שלך הושלמה כעת. כעת, כדי שהקהל שלך ואנשים אחרים יראו את האתר שלך, עליך לפרסם את האתר שלך. ישנן דרכים שונות לעשות זאת. חלקם בחינם וחלק אחרים יעלו כמו פרסום בגוגל. כאן אנו מזכירים כמה דרכים לקדם את האתר האישי שלך.

 • השתמש בכוחו של שיווק במדיה חברתית על ידי שיתוף האתר שלך במדיה חברתית . אתה יכול לשים קישור לאתר שלך בפרופיל שלך או לבקש מחבריך להציג את האתר שלך לאחרים.

   
 • שימוש בשיווק במייל הוא דרך נוספת לקדם את האתר. אתה יכול ליידע את המשתמשים על הפוסטים האחרונים בבלוג או דומים על ידי עידודם להירשם לניוזלטר הדוא"ל שלך.

   
 • פרסום באתרים ובלוגים אחרים היא דרך טובה להשיג קישורים וכמובן לקדם את האתר שלך. אתה יכול לקדם את האתר שלך ולקבל קישורים נוספים על ידי מתן תוכן לבלוגים ואתרים אחרים באמצעות עסקת רווח כפול.