בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים – מה החשיבות בבנייה מותאמת?

בניית אתרים לעסקים קטנים אשר מחפשים להציג את העסק או השירות שהם נותנים בעולם הווירטואלי באמצעות מנועי החיפוש השונים כמו גוגל, בינג וכו'. אתר אינטרנט לעסק קטן הינו למעשה הצגת חלון ראווה של המוצרים או השירות של העסק הקטן שלכם. על ידי בניית אתר לעסק אתם יוצרים אופציה שיווקית גדולה ורחבה יותר, כמובן בהתאם להשקעה שתשקיעו בקידום האתר שלכם שהוא למעשה ביטוי של קידום העסק הקטן שלכם. בניית אתרים לעסקים קטנים על ידי בונה אתרים מומחה , יש לכך חשיבות גדולה לגבי עתיד האתר בטח כאשר מדובר בעסק קטן ששואף לצמוח ולגדול כל העת.

בניית אתרים לעסקים קטנים – איזה אתר הכי יעיל לעסק שלך?

בניית אתרים לעסקים קטנים באמצעות WebQuick הינו יתרון גדול לעסק שלך, מכיוון שב –WebQuick יש את המומחים בתחום בניית אתרים. אין ספק שכל עסק קטן רוצה לצמוח, לכן יש צורך לבחון את אופי העסק וכמובן לבנות אתר שהוא ייחודי ואפקטיבי, אשר משקף בדיוק את מה שאתם מציגים. בין אם אתם זקוקים לאתר אינטרנט לצורך מכירת מוצרים שאתם משווקים, בונים ,או מכינים בעבודת יד, או אם האתר שלכם הינו אתר אשר מספק שירות כמו קורסים ,אתר לעורכי דין, אתר למכירת הלבשה, מכירת מזון, וכו'. בניית אתר אינטרנט הינו דרך מצוינת להבליט את הייחודיות שלכם על פני עסקים ושירותים זהים אליכם. החשיבות הרבה בבניית אתרים לעסקים קטנים הינה למעשה, בחינה ספציפית של העסק שלכם ועיצוב נכון כך , שיבליט וייחד אתכם על פני אתרים אחרים באינטרנט, כי אחרת למה שיעדיפו לקנות מכם מוצר או שירות אם אתרים של עסקים קטנים ובטח גדולים הציגו את האתר שלהם בצורה יותר מיוחדת ומקצועית.

בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתר אינטרנט לעסקים

בניית אתרי אינטרנט לעסקים כבר לא לא מספיק ליצור אתר אינטרנט ,  חשוב גם לעסוק   בחלק המרכזי של זמננו  , אופטימיזציה למנועי חיפוש .  כיום, אתה לא יכול ליצור אתר ללא אופטימיזציה למנועי חיפוש. גם כיום נוצרים מספר לא מבוטל של אתרי אינטרנט עם פתרונות באמצעות מערכות ניהול תוכן ביתיות שונות וחינמיות  , אך לא ניתן להשיג איתם פתרון ותוצאות אמיתיות! כמפתח אתרים פרילנסר אני שם דגש רב על  יצירת אתר מותאם למנועי חיפוש  , מערכת ניהול קלה לשימוש, מבנה ידידותי למשתמש וכמובן מראה ייחודי ואטרקטיבי. כמובן שהאתרים המוכנים  רספונסיביים במידת הצורך גם עובדים, כלומר ניתן לצפות בהם ולהפעיל אותם בטלפונים חכמים ובטאבלטים. עם זאת, חשוב לציין  שאתר מותאם למובייל ואתר  רספונסיבי  זה  לא אותו דבר! הרבה אנשים חושבים כך, אבל לא. בניית אתר אינטרנט לעסקים הינו יכולות אשר משתנות מעת לעת ומתעדכנות כל הזמן.

עלות בניית אתר אינטרנט לעסקים

דוגמא לעלות בניית אתר לעסק למכירת מוצרים: עלות הקמת אתר מכירות לעסק למכירת מוצרים נע בין 6,000 ל 10,000 ומעלה, כמובן שזו דוגמא ויש צורך לבחון את הדרישות שלכם בדיוק ובהתאם לכך לתמחר נכון את העלויות, מכיוון שלא כל האתרים לעסקים קטנים דומים וזה די ברור שפועל יוצא מזה שהעלויות הם בהתאם לאיכות האתר . בניית אתר אינטרנט לעסק קטן או גדול מחייב יידע בכל הקשור לבנייה נכונה ומותאמת לאלגוריטים של מנועי החיפוש ובטח למנוע החיפוש הענק GOOGEL.

בנייה נכונה של אתרים מחייבת ידע ומומחיות של בונה אתרים מקצועי . אין ספק שלבנות אתר רק לצורך הקמת אתר שימצא במנועי החיפוש לא צריך יידע מיוחד ויש הרבה שבונים אתרים לבד. יחד עם זאת בניית אתר אינטרנט לעסק שרוצה להצליח, עסק שנמצא בתוצאות הראשונות מצריך יידע ומומחיות בתחום ועל הבונה להכיר את נושא בניית אתרים לעומקם, מכיוון שהמיידע מתעדכן כל העת ומה שנכון להיום אולי לא יעיל בעוד יומיים ובעוד חודש. לא ניתן לדעת מהם התנאים שבניית אתרים איכותיים, והכוונה לאתר איכותי זה אתר שיכול לטפס לעמודים הראשונים בגוגל ולתוצאות הראשונות במנוע החיפוש הגדול GOOGEL.

קידום אתרים לעסקים קטנים – מה החשיבות בקידום איכותי באמת?

קידום אתרים על ידי מומחה קידום אתרים למי זה נחוץ? כל חברה רוצה לצמוח ולהצליח ולהפוך את העסק שבנתה ועמלה קשה למצליח ורווחי. אחת מדרכי הפרסום היעילים הינו ,שיווק השירות או המוצר המוצע על ידכם באמצעות אתר אינטרנט, דרך מנועי החיפוש של GOOGEL. מומחיות בכל תחום ולאו דווקא בענף קידום אתרים כמו מומחה בפיזיקה או מומחה בענף הבנייה למעשה הינה ביטוי של מיומנות ומסוגלות עליונה אשר נרכשת עם ניסיון ויכולות עצמאיות של המומחה, גם כאשר מדובר בקידום אתרי אינטרנט.

צריך להבין את המשמעות הגדולה בביצוע קידום לעסק הקטן שלך, או יותר נכון לאתר של העסק הקטן שלך. ללא אתר אינטרנט מקודם , יהיה ממש קשה וכמעט בלתי אפשרי להשיג את המטרה אם תתמקד רק ברכישת לקוחות מפעילויות לא מקוונות. לכן רוב היזמים יודעים שהבסיס לפיתוח הפעילות של החברה הוא קידום האתר שלהם באמצעות קידום אורגני' או במילים אחרות קידום אתרים SEO. מי שמחפש מקדם שיזרז את המטרה, אז בוודאי שמומחה קידום אתרים יענה לכם על הצורך שלכם. מה גם שלמעשה המומחה הינו סוג של " פרטרנר סמוי " שדוחף את העסק שלכם במעלה ההר, לחלון הראווה הקדמי לעולם המקוון הגדול . החזון שלכם הינו אתר אינטרנט שעשוי בצורה סולידית שמדורג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, לכן למשימה הזו המומחיות של מקדם SEO מתבררת כבעלת ערך רב כדי להשיג עבורכם את היעד להגיע לתוצאות הראשונות.

בעת בניית אתר מכירות וורדפרס יש מגוון תכונות שצריך לשים לב שקיימות באתר אינטרנט למכירה. גם אם אתה מומחה בשפות תכנות שונות, יצירה (או יישום) של פונקציות מורכבות ביד גוזלת זמן. ערכות נושא של וורדפרס ובוני גרירה ושחרור של דפים משלבים תכונות מורכבות באמצעות בלוקים שאתה גורר לתוך העיצוב שלך. זה אומר שאתה יכול להציע ללקוחות שלך יותר תכונות ושירותים.

אם יש לך 5, 50 או 500 מוצרים בחנות וורדפרס, נראה לך איך לעשות את זה קל.

אתר למכירת מוצרים באינטרנט

כאשר אתה שואל את עצמך לגבי עלות הקמת אתר מכירות או חנות, שאל את עצמך. האם אתה סומך על חנות שאין לה שם וכתובת ויש לה רק סדרת מוצרים מאחורי החלון? הדבר נכון גם לגבי החנות המקוונת. אז העריכו את המקצוע שלכם ובחרו מותג עם המותג שלכם. בחרו שם שיישאר בתודעתו של הלקוח ויחד עם זאת יהיה קשור לעסק לו אתם מקימים חנות מקוונת.

השם הזה הוא לנצח בשבילכם, אז בחרו שם שתמיד יהיה רענן עבורכם.

לגבי מקרה זה, פרט מעט בשוק החיפוש ובלקוחות היעד שלך. כבר בהתחלה, אתה יכול לחלוק את הרעיון שלך עם החברים והמשפחה שלך ולשקול את דעותיהם של אנשים שונים עם טעמים שונים.


לאחר שבחרתם את שמכם, הגיע הזמן לעצב את הדרך הארוכה סביב המוצרים שלכם. מה זה אומר?

לדוגמה, אתה יכול להתחיל את העבודה שלך על ידי מענה על השאלות הבאות:

 • מה גורם למוצרים שלך לבלוט מהקהל?
 • אילו בעיות עיקריות פתרת במוצר שלך?
 • איך אספקת המוצרים ללקוח?
 • האם המוצרים שלך זמינים בחנות מקוונת?
 • מהם המחירים של המוכרים האחרים והאם אתה יכול להשוות או להוריד מחירים?
 • מה בדיוק ההבדלים בינך לבין המוכרים האחרים?

בניית אתרים לעסקים קטנים

בניית אתרים לעסקים קטנים היא אחת המיומניות שיש לנו ב WebQuick אנו בונים אתרים לעסקים מתחילים או לעסקים בשלב יותר מתקדם, כי חשוב לנו שעסק שלך יצליח .מהן האפשרויות לשירותי בניית אתרים לעסקים קטנים? בחירתכם תלויה בדברים רבים כמו תקציב, מטרה, היקף ומורכבות הפרויקט.

אנו WebQuick  נעזור לכם להכיר את האפשרויות הקיימות, לרבות עלות השירותים, היתרונות והחסרונות שלהם. כעסק קטן, חשוב מאוד למצוא את שירותי בניית אתרים הנכונים והיעילים ביותר לעסק שלך.

בניית אתרים לעסקים קטנים?

בניית אתר לעסק קטן זקוק לשירותי בניית אתרים מומחים יותר מתמיד. אתה צריך להסתכל על בניית אתרים מנקודת מבט רחבה יותר. אתר אינטרנט הוא חלק מהשיווק שלך, הכולל קמפיינים בדוא"ל, מודעות במדיה חברתית ועוד.

אתר אינטרנט הוא המקום שבו אתה מודיע לקהל שלך על המוצרים או השירותים שלך ועל המשימה והחזון של החברה שלך. אם יש לך בלוג, תוכל לשתף בתובנות, התפתחויות בחברה ועדכוני חברה.

מעל לכל , אתר אינטרנט הוא העסק והאישיות המקוונת שלך. זה המקום שבו אתה מוכר את המוצרים שלך דרך חנות מקוונת ומציג פריטים באמצעות קטלוג וירטואלי. במילים אחרות, בניית אתרים לעסקים קטנים מביאה דברים רבים לבעלי עסקים. אתה לא רוצה להיראות מקצועי ומושך?

היתרונות של בניית אתרים לעסקים קטנים

כאשר אתה בונה עם בונה אתר אינטרנט טוב, ישנם יתרונות רבים עבור העסק הקטן שלך. אלה כוללים את הדברים הבאים:

 • זה יוצר אפקט טוברושם ראשוני הוא בדרך כלל רושם מתמשך. כאשר יש לך אתר אלגנטי, מאורגן ונקי, סביר להניח שישימו לב אליו.
 • זה יוצר אחידותבונה אתרים לעסקים קטנים אחראי להציב את כל האלמנטים של המותג שלך (לוגו, צבעים, דוגמאות, גופנים וכו') באתר האינטרנט שלך ולקשור אותם יחדיו ליצירת לכידות.
 • זה מגדיל את טווח ההגעה של הקהל שלךאתר אינטרנט מעוצב היטב עם מסרים ותוכן רלוונטי ימשוך קהל, במיוחד אם יש לך מידע מעניין לשתף ומוצרים, שירותים ועסקאות מעולים להציע. . כמו כן, זה מחזק את פעילות הפרסום והשיווק שלך.
 • מגדיל את דירוג מנוע החיפושבשילוב עם כלים ואסטרטגיות SEO טובים, אתר מעוצב היטב יכול לשפר את דירוג מנועי החיפוש, להגדיל את תנועת המבקרים ולהגדיל את בסיס הלקוחות שלך. 
 • זה מעמיד אותך בתחרות עם המתחרים שלךאולי יש לך אתר אינטרנט, אבל אם הבניית לא מתקשר ויזואלית, אז זה לא ישרת את מטרתו. אתר בעל מראה מקצועי אומר לכולם, במיוחד המתחרים שלך, שאתה שם כדי להתחרות ושאתה רציני לגבי העסק שלך וההצעות שלך, מה שימשוך את תשומת לבם.

אילו נקודות יש לקחת בחשבון בעת בניית אתר לעסק שהוא קטן?

יש לזה שני היבטים – הצד שלך ושירות בניית אתרים. בוא נתחיל מהצד שלך. כדאי לשקול את התחומים הבאים:

 • התקציבהתקציב שלך הוא קריטריון חשוב לבחירת בניית אתר לעסקים קטנים. האם התקציב שלך יכול לקיים סוכנות בניית יקרה יותר לטווח ארוך? בשביל זה, אתה צריך לקצץ במספרים וללמוד את הנושאים הפיננסיים בהתאם לצרכים שלך.
 • ישנם אלמנטים נוספים שברצונך לכלול כדי להפוך אותו לאינטראקטיבי, כגון גרפיקה בתנועה ומצגות וידאו. אלה עשויים להפוך את בניית אתרים למסובך יותר, לקחת זמן רב יותר לביצוע, ויחסית להיות יקר יותר.
 • היקף הפרויקטבניית אתרים הוא לא רק פרויקט חד פעמי שבו הכל נעצר ברגע שהוא הושלם והושק. ישנם אלמנטים רבים ורכיבים חזותיים שאולי תצטרך להוסיף או לשנות לאורך זמן. אתה צריך להיות מודע לאלה.
 • טווח קצר או ארוך טווחביחס לאמור לעיל, שקול אם תצטרך רק אתר אחד או כמה נוספים מאוחר יותר. ייתכן שיהיה עליך להגדיר אתרי אינטרנט צדדיים כדי להזמין אתרים ארגוניים נפרדים או שירותים נפרדים לאורך זמן. כדאי לתכנן זאת לעתיד הנראה לעין.
 • פרק זמןצריכים בניית אתרים לעסקים קטנים תוך מספר ימים, שבוע או חודש? עבודות עומס בדרך כלל יעלו לך יותר ועדיף להימנע אם אתה בתקציב מצומצם. שוב, למד את הצרכים שלך.

שירותי בניית אתרים לעסק קטן נסה ללמוד עוד על הדברים הבאים:

 • תיק עבודותאתה יכול להעריך באופן אישי את היכולת של בונה אתרים או בונה אתרים לעסקים קטנים על סמך תיק העבודות שלהם. אל תחפש רק דגמים, תסתכל באתרים שהם עיצבו בפועל כדי שתוכל לראות את ההשפעה החזותית שלהם וכיצד הם פועלים.
 • מחירים ותעריפיםהאם הם מחייבים לפי שעה, לפי פרויקט, או פרויקטים ללא הגבלה בחודש? אילו חובות כוללים התעריפים שלהם באופן ספציפי? האם זה כולל תחזוקה של האתר בזמן שהוא מתפתח בתגובה לטרנדים משתנים?
 • חוזים וערבויותהאם התמחור מכוסה בחוזה? מהן ההשפעות של ההסכם? האם ניתן לבטל את השירותים שלהם בכל עת? האם הם מציעים ערבות להחזר כספי?
 • משוב והמלצות. אתה לא יכול לשאול אותם ישירות, אבל אם הם יסכימו לספק תיאורי מקרה וביקורות של לקוחות (לעיתים קרובות יש דפים ייעודיים לכך בעמוד הבית של האתר) אז זה יתבצע. קבלת דעות אמיתיות, תגובות והערכות מלקוחות משקפת את האמינות של שירותי בניית אתרים וצריכה להיות הקריטריונים להחלטה שלך.

כעת, לאחר שכיסינו כמה מהדגשים, בואו נסתכל על כל אחד מספקי השירותים הללו.

יש בעלי עסקים שחושבים שאחרי שהשיקו את בנייתו של החנות ה מקוונת שלהם, אין להם מה לעשות. לאחר שהשקת את החנות המקוונת שלך, הגיע הזמן להציג אותה לכולם. חלקם מקדמים את החנות שלהם באמצעות רשתות חברתיות, וחלקם מנסים להציג אותה באמצעות השקת קמפיינים פרסומיים.

אחת הטקטיקות הטובות והחשובות לאחר הקמת אתר לעסקים קטנים היא, פרסום בגוגל.  אנו מספקים לכם מתקנים כדי שתוכלו למקם את האתר שלכם בדרגים הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. במילים אחרות, בכל פעם שמישהו מחפש מוצר הקשור לאתר שלך בגוגל, הוא יראה את שם האתר שלך בתוצאות הראשונית.

על מנת שתהיה חנות מקוונת מצליחה, חשוב מאוד להקדיש תשומת לב מספקת לכל החלקים בתהליך הקמתה.

ההמלצה שלנו היא להשתמש באחסון חנות. מאפס עד מאה, הקמת החנות המקוונת שלך נעשית על ידי מומחים רלוונטיים, ותתמקד רק במכירה ובמשלוח של המוצרים שלך.

WebQuick  הינה הדרך הטובה ביותר לבנות אתר לעסקים קטנים 

אם אתה חושב שהשלבים שהוזכרו לבניית אתר מכירות באינטרנט הם מסובכים, הפתרון שלנו עבורך הוא להשתמש בבונה חנויות אינטרנט מנוסה .

הדרך המהירה והקלה ביותר להקים אתר מכירות היא להשתמש בבונה אתרים. בשיטה זו, יהיה לך אתר למכירות בלחיצה אחת בלבד. אתר למכירות הוא אפשרות שתוכל להשתמש בה בקלות לעיצוב החנות שלך באינטרנט ללא צורך בידע בתכנות . על ידי שימוש בשירותים אלה, אתה ממזער את העלות של הקמת אתר המכירות שלך.

עלות הקמת אתר אינטרנט – מכירת מוצרים באינטרנט לבד

אחת הדרכים לבנות אתרי מכירות מוצרים באינטרנט לבד שבמקום לעצב את האתר שלך חלק אחר חלק, אתה יכול בקלות ליצור את כל המדורים באמצעות בונה אתרים למכירות. השימוש בשירות של בונה אתרים מיומן ומקצועי שמבין בתחום מכירות מוצרים, הוא הדרך היעילה ביותר להקים אתר מכירות אם אין לכם יידע בבניית אתרי מכירות בגוגל. .

עלויות בניית אתר לעסקים קטנים מחולקים לשתי קטגוריות:

 • הקטגוריה הראשונה היא השירותים שאנו מספקים לכם לאחסון אתר מכירות באינטרנט. למעשה, על ידי מתן מארח וורדפרס ובחירת העיצוב המותאם למוצרים ולסגנון שלך, יש לך אתר למכירות שבו אתה רק צריך להוסיף את המוצרים שלך ולשים את הטקסטים הקשורים למוצרים שאתה מוכר ובהתאם לסגנון שלך. במקרה זה, אינך זקוק יותר למעצב ותנהל את דפי האתר. כמובן שבשיטה זו צריך להכיר את המושגים של האתר.

בניית אתר למכירות באינטרנט

 • בקטגוריה השנייה, בשירות זה, כל שלבי עיצוב אתר מכירות באינטרנט, עיצוב וניהול האתר הם באחריות חברת האחסון. אפילו רישום החוזה והעלויות מול הבנקים לקבלת התשלום ייעשה על ידינו. בנוסף, תמיד תוכל להיעזר ביועצים הטכניים ובמומחי השיווק הדיגיטלי שלנו כדי להרחיב את האתר שלך ככל האפשר.  על ידי בונה אתרי מכירות מקצועי ומיומן, הוא הדרך הטובה והמהירה ביותר בכדי לענות לך על השאלה לגבי עלות הקמת אתר מכירות וכמובן את כל הדרכים לבנות אתר למכירות באינטרנט. להבנת המושג שיווק מקוון, עיין במאמר מהו שיווק דיגיטלי.

אם אין לך מספיק ניסיון בבניית חנות מקוונת, ישנם חלק מהשירותים שלנו שבהם תוכל להשתמש כדי להקים את החנות שלך ולמכור את המוצרים שלך בזמן הקצר ביותר. חוץ מזה, אתה צריך להכיר קצת טכניקות עיצוב אתרים.
 WebQuick הוא הדרך הטובה, המהירה והיעילה ביותר להקים חנות מקוונת.