בניית אתרים

בניית אתרים – העלויות ומה צריך לדעת?

בניית אתרים בצורה נכונה ולפי הקריטריונים של מנועי החיפוש. האם אתה עושה את הצעדים הראשונים שלך בעסק ועדיין אין לך אתר אינטרנט? או שאולי שום דבר לא השתנה באתר שלך במשך שנים? צרו קשר וניצור עבורכם אתר אינטרנט שיהווה את חלון הראווה הטוב ביותר של החברה. אנו מספקים שירות בניית אתרים בנוסף ליצירת עיצוב אתרים מקצועי והטמעת פתרונות שגורמים לאתרי הלקוחות שלנו לעבוד טוב יותר, מהר יותר ואינטואיטיבי יותר.
רק אתר שעובד חלק, מעניין מבחינה ויזואלית ובטוח יעודד לקוחות פוטנציאליים להשתמש בשירותים שלך. לכן הקמת אתר עדיף להשאיר לאנשי מקצוע במקום להסתכן ביישום פתרונות לא מוכחים. כדאי לזכור שכרגע התחרות באינטרנט היא עצומה ולכן כדי לא להישאר מאחור צריך להתפתח. בעבודתנו היומיומית אנו לוקחים בחשבון לא רק בעיות טכניות גרידא, אלא גם UI ו-UX, כדי לוודא שהשימוש באתרים שאנו יוצרים יהיה נוח למשתמשים. רוצים לקבל אתר אינטרנט שיהווה כלי יעיל לרכישת לקוחות חדשים? צרו קשר וניצור את עיצוב האתר לו אתם מצפים!

בניית אתרים – באילו טכנולוגיות אנו משתמשים?

בניית אתרים מותאמים אישית ואיכותיים. לא משנה אם כבר יש לך את החזון שלך או שאתה סתם מחפש השראה, אנו מספקים אתרים המותאמים לצרכים שלך ולמציאות של התעשייה בה אתה פועל. אנו נדאג שהאתר יעניק לחברה שלך הכרה ואמינות, ויעורר אמון של המשתמשים.

אנו מציעים פיתוח אתרים באמצעות טכנולוגיות כגון:

 • HTML,
 • CSS,
 • JavaScript,
 • PHP,

רוצה לגלות עוד? אנחנו לרשותך.
צור קשר

הזמינו הצעת מחיר חינם

שפות התכנות מתפתחות כל הזמן – אז אנחנו נשארים מעודכנים ומשתמשים תמיד בפתרונות עדכניים ובטוחים. אנו מציעים לא רק עיצוב אתרים, אלא גם מספר פעילויות נוספות הקשורות לשיווק באינטרנט. לקוחות רבים נשארים איתנו זמן רב יותר, ולכן אנו תומכים בהם גם במהלך מיקום או שינוי האתר.

בניית אתרים ותחזוקתם לאחר מכן תהיה הרבה יותר קשה אם לא
CMS מתאים, כלומר מערכת ניהול תוכן. בזכותו, הכנסת, שינוי והרחבת התוכן באתר מתאפשרת מרמת עורך פשוט, שתפעולו אינו מצריך כישורים מיוחדים. אנו משתמשים בעיקר ב-CMS הפופולרי ביותר בישראל- וורדפרס. מבחר רחב של תוספים, תבניות ונושאים מאפשרים לנו ליצור אתרים לחברות המותאמים לציפיות הלקוחות.

אנו גם יוצרים חנויות מקוונות באמצעות תוסף וורדפרס הפופולרי – WooCommerce ומערכות CMS כגון Shoper או PrestaShop. אם אתם מעוניינים להקים אתר או חנות שימכרו היטב, הגעתם למקום הנכון.

האם אתה צריך אתר אינטרנט שיקדם ביעילות מוצר או שירות ספציפי? אנו מציעים פיתוח אתרים שיציג בצורה מושלמת את המוצרים או השירותים שלך. נשתמש בידע העסקי ובכישורים הטכניים שלנו כדי ליצור עבורכם דף נחיתה יעיל, שיתורגם לעלייה אמיתית במספר הלידים שהושגו. נעצב אתר אינטרנט שקוף בן עמוד אחד מעודד קנייה. נציג במיומנות את המוצרים או השירותים שלך וניצור תוכן המתמקד ביישום יעדים עסקיים ספציפיים. ראה בעצמך שדף הנחיתה שלך בונה ביעילות תדמית מותג חיובית ומייצר המרות. יצירת אתרים שמוכרים היא המומחיות שלנו.

6 שלבים לבניית אתרים עבור החברה שלך

דרך הפריזמה של האתר לקוחות פוטנציאליים מעריכים את החברה שלך, ולכן המראה שלה ומהירות הפעולה שלה כל כך חשובים. בסוכנות שלנו יצירת אתרים לחברות מתבצעת במספר שלבים על מנת לוודא שהפרויקט יהיה בהתאם לציפיות שלכם ומושלם מבחינה טכנית.

שלבי בניית אתרים עם WebQuick:

ראיון – נשוחח על הצרכים וההעדפות שלך על מנת שנוכל להציע את הפתרון הטוב ביותר.
קונספט – ניצור מתווה של הפרויקט, שיביא בחשבון, למשל, את מספר גרסאות השפה או את תוכן התפריט הראשי,
עיצוב גרפי – נכין שכבה גרפית התואמת את הזיהוי החזותי של החברה שלך ואטרקטיבית למשתמשים,
קידוד – מפתח האינטרנט יצטרף לתוכנת האתר כך שתותאם לכל סוגי המכשירים והדפדפנים,
בדיקות – לפני מסירת האתר אליכם, נוודא שהוא פועל 100% נכון והוא אינטואיטיבי ובטוח למשתמשים,
הגשת הפרויקט – כשהאתר יהיה מוכן ונבדק על ידינו, נפרסם את האתר וניתן לך גישה אליו.
כמובן ששימוש באתר אינו חייב להפסיק את שיתוף הפעולה שלנו. במקרה של ספקות לגבי בעיות טכניות או במהלך הפעולה

שירות, אתה יכול לפנות אלינו. בניית אתר היא רק השלב הראשון בבניית תדמית מותג באינטרנט. נשמח גם לדאוג לפעילות שיווקית למיצוי הפוטנציאל של החברה שלך במלואה.

קדם את המותג שלך בעזרת בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט היא כבר הכרח לכל יזם. עלות יצירתו יכולה להשתנות מאוד בהתאם למורכבות הפרויקט, אך כדאי לזכור שמדובר בהשקעה ברווחים גדולים יותר ובאמון הלקוחות.


מה אתה מרוויח בעת בניית אתרים עם WebQuick?

עיצוב רספונסיבי


אנו מעצבים מתוך מחשבה על מכשירים ניידים, כך שהאתר יהיה קריא ונוח לכל משתמש.
הבנת התעשייה
אנו נהיה מעורבים בהיכרות עם התעשייה שלך כדי ליצור אתר המתאים באופן אידיאלי לספציפיות שלו.
עיצוב ממשק משתמש / UX
חווית משתמש טובה היא אתר טוב. נשתמש בניסיון בעיצוב UI/UX.

 • הפרויקטים שלנו כוללים בין היתר:
 • זמינות עבור רובוטים לאינדקס,
 • פרוטוקול HTTPS,
 • ניווט אינטואיטיבי,
 • התאמה למכשירים ניידים,
 • טעינת עמוד מהירה.

מתעניינים בפיתוח אתרים מקצועי מאפס? השירות שפועל כיום הפסיק לעמוד בציפיות הלקוחות? בואו לדבר על האתר המושלם לעסק שלכם – פנו אלינו.

אתרים ידידותיים לקידום אתרים
הצוות שלנו מורכב לא רק ממפתחי אתרים, אלא גם ממומחי SEO. אנו חולקים ידע וחדשות מהתעשייה כדי שנוכל להציע פיתוח אתרים מקצועי המותאם למגמות הנוכחיות. האתרים שלנו לא רק בטוחים ופונקציונליים, אלא גם ערוכים לאופטימיזציה של SEO. הודות לשימוש בידע בתחום המיצוב, הרבה יותר קל לבנות את הנראות של הדפים שאנו יוצרים. זוהי ההוכחה הטובה ביותר לכך שהעיצוב של אתר אינטרנט יכול לקבוע במידה רבה את הפוטנציאל השיווקי שלו.

בניית אתר שופיפיי מחיר

מחיר בניית אתר שופיפיי תלוי במספר המוצרים שיש לך להציג באתר ומה הפונקציות שאתה רוצה שהאתר יבצע. אתר חנות רגיל למוצרים מתחיל מ6,000 ש"ח עד ל15 מוצרים. מה המחיר כולל? מחיר בניית אתר שופיפיי כולל:

 • הבנת הרצונות שלך מהאתר
 • בחירת עיצוב המתאים לאתר שלך יחד איתך
 • איחסון אתר לשנה על שרת מהמהירים ביותר שקימים
 • בחירת דומיין ורישום לשנה
 • אבטחת אתר והצפנה עם תעודת SSL
 • מיילים אישיים שלך כולל פאנל כניסה וניהול המיילים
 • שימוש בפלאגינים בפיתוח שלנו ללא שימוש אפילו באלמנטור
 • תמיכה טכנית והסבר על תפעול האתר
 • דפי עלינו, צור קשר, עמוד בית ובלוג
 • קידום אורגני ברמת ההתחלה של האתר

עלות בניית אתר

כפי שאמרנו, עלות בניית אתר תלויה במספר גורמים ומתחילה מ3,000 ונעה כלפי מעלה ככל שהאתר דורש יותר פונקציות וככל שהוא מורכב יותר לבנייה. כל האתרים הסטנדרטיים אצלנו מגיעים עם מערכת ניהול CMS של וורדפרס ועם אפשרות לניהול האתר ללא רשימת קוד על ידך.

אתר וורדפרס מחיר

כדי לדעת מה מחיר אתר וורדפרס, ניתן להתבונן במחירים למעלה ולהסיק כמה עולה לבנות אתר וורדפרס. אם תצטרכו עוד מידע תוכלו להיכנס לכתה שלנו על מחיר בניית אתר וודרפרס .