בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין – מהו העיקרון הראשון בתהליך הבנייה?

העיקרון הראשון בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין ובאתרים משפטיים הוא קבלת קלט ישיר ומדויק מחיפושים בגוגל. מכיוון שאנשים רבים מחפשים על הבעיות המשפטיות שלהם מדי יום האינטרנט הוא הפלטפורמה הנכונה לקבל תשובות לשאלות. ל אתרי עורכי דין יש תפקיד חשוב כמענה לעזרה בתחומים משפטיים סבוכים או שגרתיים. מי יודע, ייתכן שרוב אתרי עורכי הדין הללו יהפכו לאתרים המבוקרים ביותר בישראל בעוד פרק זמן קצר! האם אתם יודע את הסיבה לכך? זה מאוד פשוט, אפשר להניח שלאדם שיש לו בעיה באחד מהענפים המשפטיים, הפתרון היחיד למצוא את שאלותיו הוא לפנות לעורך דין ולחפש בגוגל. במקרה זה לא אינסטגרם, ולא טלגרם, וגם לא כל אפליקציה סלולרית תעזור לו כי היא לא מגיעה ולא יכולה להיות פלטפורמה מתאימה לקבלת מענה! בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין הינו למעשה חשיפה יותר גדולה לאנשים הזקוקים לשירות עריכת דין.

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין
בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין – מראה אחד

בניית אתר משפטי והסברה עוזר לעורך דין או למשרד עורכי דין להתבלט, להצמיח את המותג שלהם, למשוך את הלקוח האידיאלי ולהוסיף ערך ללקוחות קיימים ופוטנציאליים. בנוסף, קידום אתרים לעורכי דין הינו חשוב להגדלת כמות הלקוחות המגיעים לאתר.

מאמר זה יעזור לך להגדיר מטרה לאתר משרד עורכי הדין שלך, לשקול את הצעת הערך שלך וללמוד את היסודות של פונקציונליות בניית אתר משפטי, נגישות ומבנה. אנו גם ניתן לך טיפים כיצד להשתמש בשיווק באמצעות תוכן כדי להגביר את המודעות ולהעצים את הקריאה לפעולה (CTA) והמגנטים המובילים שלך. תלמד גם את החשיבות של עקרונות בניית אתרים משפטיים.

תוכן העניינים – בניית אתרים עורכי דין

 1. מדוע חשוב שיהיה אתר אינטרנט לעורך דין או משרד עורכי דין?
 2. מטרת בניית אתר של משרד עורכי דין
 3. כיצד להגביר את הביצועים של האתר המשפטי שלך?
 4. מדוע כדאי לעצב אתר משפטי נגיש?
 5. דפי הנחיתה שהאתרים של משרד עורכי הדין שלך צריכים
 6. חלקים חשובים נוספים לבניית אתר עורך דין
 7. מיקור חוץ של הפקת תוכן למוסדות משפטיים
 8. כוחן של קריאות לפעולה באתרי משרד עורכי דין

מדוע חשוב שיהיה אתר אינטרנט לעורך דין או משרד עורכי דין?

בניית אתרים עורכי דין , לקוחות פוטנציאליים מחפשים שירותים משפטיים באינטרנט בכל יום. נוכחות אינטרנטית חזקה חיונית למשרד עורכי הדין שלך כדי למשוך לקוחות חדשים ולהישאר מצליחים. אבן היסוד של הנוכחות שלך היא האתר שלך. כלומר, מקום להפגין כוח ומומחיות, כמו גם להניע תעבורה ובקשות לשירותים משפטיים.

רוב הלקוחות מתחילים את תהליך הקנייה בחיפוש מקוון. תהליך זה חל גם על ספקי מסחר אלקטרוני ושירותים מקוונים. גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם רוצים לקבל החלטה מושכלת בבחירת עורך דין. האתר שלך הוא אחד המקומות הראשונים שהם יבקרו כדי לראות אם אתה מתאים.

בניית אתר אינטרנט לעורכי דין

עם הגידול באוכלוסייה בניית אתר אינטרנט לעורכי דין ללא ספק הינו מצרך מבוקש ביותר. התחרות בין פעילות בתחומים עסקיים שונים ועל אחת שירותי עריכת דין הפכו לחשובים יותר מבעבר. בגלל היצע הרב בתחומים רבים ובטח בתחום עריכת הדין קהל השוק של היום הינו קהל מוצף במידע ופרסומים. למעשה, בימים אלו לא מושגת הצלחה רבה בעולם העסקים ללא שימוש בשיטות פרסום שונות ונרחבות.

בניית אתרים לעורכי דין

מצד שני, שיטות הפרסום המסורתיות אינן יעילות יותר בהגדלת מספר הלקוחות, ושיטות שיווק חדשות החליפו אותן. ניתן להרחיב נושא זה לכל תחומי העבודה, הן מבחינת מכירת סחורות והן מבחינת מתן שירותים משפטיים. בהקשר זה, אם אתה עובד כעורך דין או מנהל משרד עורכי דין, עליך לחפש שימוש בשיטות שיווק ופרסום יעילות באתר שלך.

הגדר את זהות המותג שלך

להחזיק בעורך דין מיומן תמיד יש השפעה רבה על תוצאות תיקי בית המשפט. לכן, אנשים תמיד מחפשים לשכור את עורך הדין הטוב ביותר או להשתמש בשירותיו של משרד עורכי הדין המנוסה ביותר. כעת, אם איכות העבודה שלך לא תתקבל היטב על ידי לקוחות פוטנציאליים, תאבד את הסיכוי למשוך את קהל היעד. בהקשר זה, כצעד ראשון, עליך לחשוב על יצירת מותג ולאחר מכן להגדיר את זהות המותג שלך בצורה הטובה ביותר. עדיף לבחור את השם והלוגו של העסק שלך כדי למשוך את הקהל במבט ראשון, ולאחר מכן על ידי שימוש באתר מקצועי אמין ואיכותי, תוכל להמיר את הקהל ללקוח. ראוי לציין כי על ידי יצירת מותג, אתה צריך גם לחפש להגדיר את זהות המותג. למעשה, עליך להגדיר את המטרות שלך במתן שירותים, בפתרון הצורך ובקבלת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח שלך. כך השם והלוגו שלך מזוהים כמותג אמין על ידי קהל היעד.

אתר אינטרנט לעורכי דין

אין ספק שאתר אינטרנט  לעורכי דין הינו מתבקש, ובטח כאשר אתה עורך דין בתחילת דרכך. הקמת אתרים לעורכי דין בין אם מדובר במשרד פעיל וותיק מאוד, או משרד עורך דין בתחילת הדרך הבנייה חייבת להיות מקצועית תוך התחשבות רבה באופי המשרד והתחום המשפטי בו אתה מתמחה.

כיצד להגביר את הביצועים של האתר המשפטי שלך?

פונקציונליות מתייחסת לחלקים האינטראקטיביים של האתר ולתהליך שלקוח צריך לעבור כדי למצוא את המידע שהוא מחפש. כ-75% מהצרכנים אומרים שהם שופטים את האמינות של משרד עורכי דין על סמך בניית האתר שלו . כדי למנוע הערות שליליות המגיעות מהאתר שלך, התחל עם פונקציונליות פשוטה.

בניית אתרים עורכי דין

אז מה זה בעצם המושג בניית אתרים מקצועי? זה ביטוי אשר נלקח כמעט בכל תחום או מגזר במשק. בניית אתר אינטרנט תחת ההגדרה " מקצועי " הינו למעשה מילה אחת אשר חובה בתוכה מיידע ומיומנות ואמינות של בעל המקצוע ובטח כאשר אתם מבקשים למצא עבורכם את האדם אשר יקים עבורכם אתר אינטרנט אשר יישקף את מה שאתם בדיוק. אתר מקצועי הינו בנייה נכונה על פי האלגוריתם של מנטעי החיפוש השונים שהענק שבהם הינו מנוע החיפוש גוגל.

אתר לעורך דין

אתר לעורך דין מקצועי, למעשה זהו אתר אשר מותאם למנועי החיפוש מאחר והדרישות הינם פרמטר אשר מתעדכן כל העת. אין ספק שבנייה נכונה של אתר בכלל לא רק לעורכי דין הינה חשובה ביותר לביצוע תהליך שני של קידום האתר לתוצאות הראשונות במנועי החיפוש. חלק נוסף חיוני לא פחות הינו למעשה אופי האתר, או במילים אחרות ההיבט הוויזואלי העוסק בעיצוב האתר , שזה למעשה מה שנראה בתחילה למבקרים באתר שלך. אין ספק שבנייה הינה חלק בלתי נפרד מעיצוב האתר. חלק נוסף בבניית אתר לעורך דין או בכלל הינה תפקוד האתר מבחינת מעבר דפים לחצנים וכו…  

קבע את קהל היעד שלך

הנושא של מה אנשים הולכים לחפש כדי להשתמש בשירותים שלך חשוב מאוד. למעשה, על ידי הכרת קהל היעד שלך, תוכל לקבוע את הדרכים הטובות ביותר למשוך את תשומת ליבו באמצעות פרסום באתר שלך. יתרה מכך, על ידי שימוש בטכניקות שיווק מתאימות, תוכל להמיר קהלים אלה ללקוחות של השירותים שלך.

בניית אתרים עורכי דין

הבנת החשיבות של בניית אתרים איכותי של משרד עורכי דין, הנה איך לבנות אתר נגיש ושימושי, בתוספת המרכיבים החיוניים הדרושים לך כדי להצליח ולהמיר את המבקרים שלך ללידים עבור המשרד שלך. נבדוק ביחד.

מטרת בניית אתר של משרד עורכי דין

אתרי משרדי עורכי דין משרתים מטרות רבות. הם חולקים מידע על מי אתה, מציגים את אזורי השירות שלך ונותנים ללקוחות פוטנציאליים דרך לגשת לשירותים אלה. מעבר לכך, האתר שלך צריך להעביר את מה שמייחד אותך – הצעת הערך שלך – ללקוח היעד שלך.

הצעת ערך ייחודית של עורך דין

הצעת ערך מגדירה את הערך הייחודי שאתה מספק ללקוחות שלך שעורכי דין אחרים לא. הוא מציין את הסיבות לכך שהלקוח צריך לבחור בך. עליך להדגיש את הסעיף הזה כראוי בבניית אתר משרד עורכי הדין שלך. אם אינך מכיר את הצעת הערך הייחודית שלך, בצע את השלבים הבאים.

 • זהה את החששות העיקריים של לקוח היעד שלך. קח קצת זמן כדי להגדיר את החששות העיקריים של הלקוח שלך. חששות אלה תלויים באזור השירות הליבה שלך כמו גם בלקוח היעד שלך.
 • זהה כיצד השירות שלך מטפל בחששות אלה על ידי פירוט היתרונות. כעת, הגדר כיצד השירות שלך מטפל בחששות אלה. רשום את היתרונות של השירות שלך במקום את התכונות.
 • הצג את עצמך כספק ערך. הצג את עצמך כספק של הערך הייחודי הזה בדף הבית שלך ובכל האתר שלך עם אתר ההסברה שלך.

ביצועים ונגישות אתר משרד עורכי הדין

אתר אינטרנט צריך להיות שני דברים: גם פונקציונלי וגם נגיש לכולם. אתרים משפטיים שאינם עובדים כראוי מפחידים מבקרים ומצמצמים את מספר הלידים שתקבלו.

להלן כמה מהמרכיבים החשובים ביותר שבניית אתר משרד עורכי הדין שלך צריך כדי לתפקד כראוי:

ניווט קל – בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

הניווט באתר צריך להיות קל להבנה ולמעקב. לדוגמה, כל כותרת של עמוד צריכה לומר בדיוק מה המבקרים שלך מצפים מהדף. מקם את הניווט שלך בראש האתר שלך. עבור דפים שיש להם דפי משנה, מקם אותם בתפריטים הנפתחים המשויכים לניווט הראשי שלך.

מפת אתר – בניית אתר אינטרנט לעורך דין

מפת אתר היא מסלול ויזואלי של דפי האתר שלך. מפה זו עוזרת למנועי חיפוש כמו גוגל לסרוק את האתר שלך ביתר קלות.

גלילה נמוכה

מבקרים באתר לא רוצים לגלול יותר מדי למטה בעמוד. במקום זאת, הם רוצים לחפש. צפה באורך דפי האתר שלך ומזער את הגלילה.

שורת החיפוש – בניית אתר אינטרנט לעורך דין

אם מבקרים מחפשים משהו ספציפי באתר שלך, הם לרוב יחפשו את סרגל החיפוש. הוסף סרגל חיפוש פשוט לאתר שלך כדי לעזור לקהל שלך למצוא את המידע הדרוש לו במהירות.

בניית ידידותי לנייד

כ-85% מהצרכנים חושבים שהחלק הנייד באתר של משרד עורכי דין צריך להיות טוב או טוב יותר מהדסקטופ. ודא שבניית האתר של משרד עורכי הדין שלך רספונסיבי, כלומר הוא מותאם אוטומטית לגדלי מסך במכשירים שונים.

מדוע כדאי לעצב אתר משפטי נגיש?

בעת בניית אתר משרד עורכי הדין שלך, הסר את כל החסמים שעלולים למנוע ממשתמשים חווית משתמש מצוינת (UX). משמעות הדבר היא דגש על נגישות, שיטה שמבטיחה שמשתמשים נכים ובלתי מוגבלים יכולים לעסוק בצורה חלקה בתוכן שלך.

השתמש בטקסט חלופי עבור התמונות שלך. לכל התמונות צריך להיות טקסט חלופי כדי שקוראי העמוד יוכלו לקבל את המסר של התמונה. אם התמונה היא למטרות דקורטיביות בלבד, השאר את הטקסט האלטרנטיבי ריק.

השתמש בכותרות. כותרות, המשמשות קוראי מסך לסריקה, מפרקות את התוכן שלך.

השתמש בכתוביות עבור כל תוכן הווידאו. לסרטונים חייבים להיות כתוביות או סקריפטים של טקסט על המסך.

הוסף תכונת ניווט. הוסף תכונת דילוג לניווט המאפשרת לקוראי הדפים לדלג על ההיבטים המסורבלים לפעמים של אתר אינטרנט.

ודא שלקישורים יש שמות תיאוריים. קישורים בטקסט צריכים להיות תיאוריים ולציין בדיוק למה המשתמש יכול לצפות מהדף הבא לאחר לחיצה על הקישור.

הטיפים האלה הם רק ההתחלה. גישה אמיתית מחייבת סקירה מעמיקה של האתר מבפנים החוצה.

דפי הנחיתה שהאתרים של משרד עורכי הדין שלך צריכים

כדי להשיג את המטרה של העברת הצעת הערך הייחודית שלך, כמו גם מידע על הארגון והשירותים שלך, ישנם מספר דפים עיקריים שאתה צריך להיות באתר שלך. הדפים האלה הם:

דף הבית: דף זה הוא המקום הראשון שהמבקרים שלך ינחתו. זה המקום הטוב ביותר למשוך את תשומת הלב של הקהל שלך ולעשות רושם ראשוני נהדר.

דף אודותינו: דף אודותינו אמור להעביר את הייעוד, החזון והערכים שלך, כמו גם את מה שמייחד אותך ממשרדי עורכי דין אחרים בתחומך.

דף ביוגרפיה: ביוגרפיה היא עליך. למה אתה עושה את מה שאתה עושה, בשביל מי אתה עושה את זה, ואיך אתה עוזר ספציפית ללקוחות שלך.

דף שירות: דף השירות עוסק כולו בשירותים שאתה מציע וכיצד השירותים שלך מועילים ללקוחות.

עמוד צור קשר: אחד הדפים החשובים ביותר באתר הוא דף יצירת הקשר, המעניק למבקרים את האפשרות ליצור איתך קשר לקבלת מידע נוסף.

המלצות וסקירות באינטרנט

מבקרי האתר סומכים על ביקורות מקוונות כמו המלצה אישית. לכן כדאי לשים את התעודות באתר. הפוך את זה לחלק מהתהליך שלך כדי לקבל משוב מלקוחות. לאחר מכן תוכל להוסיף דף ייעודי להמלצות לאתר שלך, להציג אותן בדפים אחרים, או שניהם.

פוסטים בבלוג, פודקאסטים ושיווק תוכן

שיווק באמצעות תוכן הוא אסטרטגיה שיווקית הכוללת הפקת תוכן איכותי ושימושי כדי לעורר עניין בשירותים שלך. האתר שלך הוא רק חלק אחד מהפאזל של שיווק תוכן. אבל מרכז התוכן הוא המקום אליו כל תוכן אחר מוביל, כמו פוסטים בבלוג ופודקאסטים.

החשיבות של בלוג בבניית האתר של משרדי עורכי דין

בלוגים הם חלק חשוב ממאמצי שיווק התוכן שלך, אפילו כמשרד עורכי דין. בלוגים מדורגים כמקור ה-5 המהימן ביותר למידע מדויק שהכי חשוב ללקוחות שלך. עסקים שמפרסמים מדי יום מקבלים פי 5 יותר תנועה מאלה שלא.

אולי עורכי הדין עסוקים מדי. עם זאת, משך הזמן שאתה מקדיש לבלוג ישתלם אפילו יותר. אז שים את זה בראש סדר העדיפויות.

קבע זמן ליצירת תוכן. קבע זמן ביומן התוכן שלך ליצירת פוסטים חדשים בבלוג. הקדישו כמה שעות מדי שבוע כדי לתכנן את הפוסטים שלכם, לכתוב אותם ולתזמן אותם לעלות לאוויר. התחל עם כמה פוסטים בשבוע ואז הגדל.

שכתוב תוכן קודם. השתמש בתוכן קודם כדי ליצור תוכן חדש. לדוגמה, בחר מאמר קודם והוסף מידע נוסף כדי להפוך אותו לעומק יותר. או הרחב על נושא מהאתר שלך בפוסט בבלוג.

מיקור חוץ של הפקת תוכן למוסדות משפטיים

אם אתה מגלה שאתה לא יכול לעשות את זה לבד, בקש עזרה. מיקור חוץ את מאמצי יצירת התוכן שלך לסוכנות שיווק תוכן או קופירייטר מקצועי .

בלוגים הם רק צורה אחת של שיווק באמצעות תוכן שתוכל להשתמש בה באסטרטגיית השיווק שלך. כאשר אתה לומד וצמיח, שקול את הצורות החדשות הבאות:

 • פודקאסט
 • ספרים אלקטרוניים
 • סרטים
 • רשתות חברתיות
 • שיווק בדוא"ל
 • סמינרים מקוונים
 • אינפוגרפיקה

כוחן של קריאות לפעולה באתרי משרד עורכי דין

מבקרים באתר משרד עורכי הדין שלך שמוכנים לעשות איתך את הצעד הבא צריכים לדעת מה הצעד הבא. כאן נכנסות הקריאה לפעולה שלך. קריאה לפעולה (CTA) היא כלי המשמש להשראה לפעולה של מבקרים באתר.

לאתר צריך להיות דף יצירת קשר וכן CTA בכל עמוד. ה-CTA עשוי להשתנות בהתאם למטרות שלך. האם אתה רוצה לייצר לידים בקלות מלקוחות המחפשים את השירותים המשפטיים שלך? הצבת כפתור יצירת קשר או טופס יצירת קשר בדפי האתר שלך עשויה להספיק. או אם אתה רוצה ליצור כתובות דוא"ל עבור רשימת הדוא"ל שלך, CTA להירשם לניוזלטר שלך היא הבחירה הטובה ביותר.

בצע את השלבים הבאים כדי ליצור את הקריאות הנכונות:

שמור אותם קצרים ופשוטים. קריאה לפעולה צריכה להיות תמציתית ולספר למבקר בדיוק מה הוא יקבל אם יפעל.

הדגש אותם. השתמש בתיבות קריאה לפעולה, חלונות קופצים, כותרות ועוד כדי להבליט את ה-CTA שלך משאר תוכן דף האינטרנט שלך.

השתמש במילים חזקות.מילים אלו יוצרות תגובה רגשית המאלצת את הקורא לעשות את הצעד הבא. לדוגמה, השתמש במילים כמו מעורר השראה, חינם, משפיע, חדש וכו'.

עקרונות בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

בניית אתרים של משרד עורכי דין מתייחס לאסתטיקה של אתר אינטרנט או להיבטים החזותיים הכרוכים ביצירת אתר אינטרנט. זה כולל יצירת קווי מתאר מתמונות לטקסט. תאמינו או לא, אי בניית נכון של אתר משרד עורכי הדין שלכם עלול לגרום לנוכחות המקוונת שלכם להיכשל. רושם ראשוני של אתר אינטרנט קשור בעיקר לבניית שלו והרושם הראשוני לוקח רק 0.05 שניות.

על מנת ליצור רושם ראשוני עם בניית האתר שלך, חשוב לעקוב אחר כמה עקרונות בסיסיים של בניית אתרים של משרד עורכי דין.

תשאיר את זה פשוט.

כל תכונות הבניית באתר שלך צריכות לשרת מטרה. בניית עמוס מקשה על השימוש בתוכן שלך. אל תשאיר את הקהל שלך באמצע אוסף של אלמנטים גרפיים וויזואליים. שמור על הבניית שלך פשוט.

צור ניווט קל למעקב (תפריט).

אמרנו את זה בעבר, ואנחנו נגיד את זה שוב: שים את התפריט הקל באתר והצב אותו בראש האתר שלך. זה יעזור לקהל שלך למצוא את מה שהם מחפשים במהירות.

עקוב אחר דפוס "F" בבניית האתר שלך.

רוב המשתמשים עוקבים אחר דפוס F בעת קריאת תוכן מקוון. המשמעות היא שהם קוראים תחילה את החלק העליון של הדף, את החלק השמאלי התחתון, ולאחר מכן שוב על פני העמוד. כל מה שאתה רוצה שהקהל שלך ישים לב ראשון צריך להיות בפינה השמאלית העליונה של הדף שלך (כמו הלוגו שלך). שאר האלמנטים שלך צריכים לעקוב אחר הדפוס.

הדגש את הקריאה השתמש בהרבה שטח לבן ופזר אלמנטים ויזואליים על פני הדף. השתמש בכותרות בטקסט שלך כמו גם בקריאה קלה. הקפד להשתמש בגודל גופן טוב. גופן בגודל 16 פיקסלים מתאים לגוף הטקסט.

הישאר על המותג.

בניית האתר שלך צריך לתקשר עם המותג שלך. השתמש בצבעי המותג ובלוגו שלך. צור תמונות ואלמנטים התואמים את המסר שלך.

רוב הלקוחות מבקרים באתר האינטרנט של משרד עורכי הדין שלך לפני שהם פונים למשרד. אם לא, חסרים לך רמזים שיכולים להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון.

לסיכום – בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

העיקרון הראשון בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין ובאתרים משפטיים הוא קבלת קלט ישיר ומדויק מחיפושים בגוגל. מכיוון שאנשים רבים מחפשים על הבעיות המשפטיות שלהם מדי יום האינטרנט הוא הפלטפורמה הנכונה לקבל תשובות לשאלות. ל אתרי עורכי דין יש תפקיד חשוב כמענה לעזרה בתחומים משפטיים סבוכים או שגרתיים. מי יודע, ייתכן שרוב אתרי עורכי הדין הללו יהפכו לאתרים המבוקרים ביותר בישראל בעוד פרק זמן קצר! האם אתם יודע את הסיבה לכך? זה מאוד פשוט, אפשר להניח שלאדם שיש לו בעיה באחד מהענפים המשפטיים, הפתרון היחיד למצוא את שאלותיו הוא לפנות לעורך דין ולחפש בגוגל אחר אתר לעורך דין טוב. במקרה זה לא אינסטגרם, ולא טלגרם, וגם לא כל אפליקציה סלולרית תעזור לו כי היא לא מגיעה ולא יכולה להיות פלטפורמה מתאימה לקבלת מענה! בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין הינו למעשה חשיפה יותר גדולה לאנשים הזקוקים לשירות עריכת דין.