בניית אתר וודרפרס

בונה אתרי וורדפרס

בעת בניית אתר וודרפרס, אינך צריך שום ידע בתכנות כדי לעצב פוסטים ודפים באופן אינדיבידואלי: וורדפרס מחליף או משלים את בניית האתר שלך עם העורך הרגיל ומגיע עם רכיבי בנייה רבים כגון גלריות, כפתורים ואזורי טקסט שניתן לגרור ולשחרר כדי להתחבר . אבל יש יותר מסתם בונה אתרי וורדפרס אחד. להלן 15 תוספים שונים שיעזרו לך לצמוח מהר יותר בוורדפרס.

בוני אתרים (Page Builders) של וודרפרס השתפרו משמעותית בשנים האחרונות ומציעים תכונות רבות המפשטות עם עדיין אנחנו לא משתמשים בהם מסיבות מרובות. אומנם הם מקלים את יצירת הדפים, והם יכולים להיות שימושיים כאשר אתה בונה אתרים עבור לקוחות, אך קיימים בהם חסרונות רבים המאטים אתר האתר. בואו נסתכל מקרוב על בונה דפי וורדפרס!

לבוני אתרים יש לרוב אלמנטים של גרירה ושחרור המאפשרים פיתוח מהיר של מושגים, עיצובים ואפילו עריכת אתרים. מסיבה זו, נדגיש כמה מבוני דפי וורדפרס הטובים ביותר.

מדריך בניית אתר וורדפרס

  • למה לגרור ולשחרר וודרפרס
  • ערכות נושא של וורדפרס
  • מדוע כדאי להשתמש בבונה אתרים וורדפרס

שימוש בערכות נושא של וורדפרס בגרירה ושחרור יכול לחסוך לך זמן רב כמפתח. עם זאת, ישנם יתרונות נוספים של בוני אתר וורדפרס, כולל:

צור מוקאפים מהר יותר בעזרת וודרפרס: כשאתה בשלבי תכנון מוקדמים של פרויקט חדש, אין זה נדיר ליצור מוקאפים עבור הדפים שלך. שימוש בערכות נושא וורדפרס בגרירה ושחרור מאיץ מאוד את התהליך ונותן לך את היכולת לתת ללקוחות שלך עוד יותר אפשרויות לבחירה.יכולת ליצור תבניות לשימוש חוזר: ניתן להשתמש בבונה הדפים של וורדפרס ליצירת תבניות דפים. בוני אתרים לא רק מפשטים את תהליך יצירת האתר. הם גם מציעים לך את היכולת ליצור ולהשתמש מחדש בתבנית מהבלוקים האלה באמצעות גרירה ושחרור. עריכה מהירה יותר של דפי אינטרנט ושינויי סגנון: כאשר לקוחות מבקשים שינויים, אתה יכול ליישם אותם הרבה יותר מהר מאשר אם היית צריך לקודד אותם באופן ידני בעצמך.

בניית אתר מכירות וורדפרס

בעת בניית אתר מכירות וורדפרס יש מגוון תכונות שצריך לשים לב שקיימות באתר אינטרנט למכירה. גם אם אתה מומחה בשפות תכנות שונות, יצירה (או יישום) של פונקציות מורכבות ביד גוזלת זמן. ערכות נושא של וורדפרס ובוני גרירה ושחרור של דפים משלבים תכונות מורכבות באמצעות בלוקים שאתה גורר לתוך העיצוב שלך. זה אומר שאתה יכול להציע ללקוחות שלך יותר תכונות ושירותים.

אם יש לך 5, 50 או 500 מוצרים בחנות וורדפרס, נראה לך איך לעשות את זה קל.

בונה אתרים וודרפרס – WooCommerce

WooCommerce מציעה לך אלמנטים רבים שבהם תוכל להשתמש כדי ליצור פריסה משלך: כפתורים, כותרות, אנימציות, גלריות ועוד רבים. ניתן להרחיב היקף זה ללא הגבלה על ידי התקנת דפי Elementor-Plugins מיוחדים. אינטגרציה אפשרית גם עם WooCommerce ועוד הרבה הרחבות וערכות נושא שמספקות בלוקים של WooCommerce משלהם.

ווקומרס מגיע עם למעלה מ-30 אלמנטים בגרסה החינמית וכן 60 פריסות מוכנות להתחלה מהירה. ישנם 26 מודולים נוספים בגרסת המקצוענים, כגון תפריטים, טבלאות ומחירונים. הם שימושיים במיוחד אם אתה רוצה לשלב מדיה חברתית או להציג מוצרי WooCommerce.

בונה ערכות נושא מצוין ששווה להזכיר: הוא נותן לך מסגרת ליצירת פריסות ערכות נושא משלך עבור סוגים שונים של פוסטים ודפים – ללא צורך בידע בתכנות, לחלוטין מרכיבי Elementor. ניתן לעשות שימוש חוזר בכל הפריסות שאתה יוצר בבונה דפי וורדפרס זה באותו עמוד או באחרים.

בניית אתר וודרפרס
בניית אתר מכירות וורדפרס

תכונות עיקריות של בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס מתאפיינת בסגנון גרור ושחרר, ערכות נושא לעיצוב אתר וורדפרס ופלוגינים ולכן הם מבוני האתרים הטובים ביותר. מפתחים יעריכו את התכונות העיקריות שהופכות את בונה האתרים לכל כך שימושי, כולל:

בלוקי עיצוב מוכנים או מודולים של גרירה ושחרור: מודולים אלה יכולים לכלול פסקאות, תמונות, תרשימים ותכונות אתר מורכבות יותר כגון גלריות תמונות, מותאמות אישית

ווידג'טים סטנדרטיים, טיימרים וקרוסלות. הם יכולים לכלול גם אפשרויות פריסת עמודים כגון עמודות בחירת סגנון מיידית: סמוך על בונה האתרים שיספק לך תכונות התאמה אישית. אתה יכול לשנות דברים כמו גופנים, צבעים, סגנונות וגדלים באמצעות מחוונים או תפריטים נפתחים.

בניית אתר וודרפרס

בונה אתרי וורדפרס לרוב מכיר את התוספים לבניית אתר וודרפרס ויש לו מגוון תבניות לבחירה. לכן, בעוד שאתה יכול לעצב אתר מאפס באמצעות בלוקים חזותיים או מודולים, אתה יכול גם לבחור תבנית או ערכת נושא כדי להתחיל את תהליך העיצוב. תוספות שמרחיבות את הפונקציונליות: בנוסף למבנה האתר הבסיסי, רוב האפשרויות שיש במדריך זה מציעות תוספות המאפשרות אינטגרציות ופונקציונליות נוספות. לבונה אתרי וורדפרס יש יכולת להתאים אישית בלוקים או מודולים ולשמור אותם לשימוש מאוחר יותר: לאחר שהכנסת את המודולים והאתר שלך נראה תקין, תוכל להשתמש בבלוק שוב.

אתר וורדפרס מחיר

כדי לדעת מה מחיר אתר וורדפרס צריך לחשב גורמים רבים. זה פחות או יותר כמו לקנות מכונית. הגרסה הבסיסית אולי תעלה מעט, אבל ככל שמתחילים להוסיף עוד אפשרויות, מתברר שערך רכב החלומות שלך יוכפל. בנוסף, מחיר הרכישה מושפע גם מבחירת היצרן. העלויות של יצירת אתרים דומות.

אולי מספיק ליצור אתר אינטרנט פשוט שיהיה בטווח המחירים הנמוך יותר כדי לעמוד בדרישות הקשורות לפיתוח החברה. אולי אתה צריך אפליקציית אינטרנט מתקדמת כדי בכלל להתקיים בקבוצת התחרות החזקה. השאירו ניחושים כאלה לתחרות  ולכו אתנו לפרטים הספציפיים . מהמאמר תלמדו כיצד אנו מפתחים, בונים ומעצבים אתר .

כמה עולה לבנות אתר וורדפרס

התשובה לשאלה כמה עולה לבנות אתר וורדפרס תלויה בסוג האתר, רמת הפיתוח שלו, מערכת ניהול התוכן (CMS) וורדפרס, עיצוב, ולבסוף האתר עצמו. אלה הם רק כמה משתנים שמשפיעים על כמה עולה לבנות אתר וורדפרס. לעתים קרובות מאוד , מה שהכי יקר מסתתר בחלק של האתר הבלתי נראה לעין בלתי מזוינת, כלומר בקוד. עיצוב תבניות של אתרים פשוטים יכול לקחת לפחות מספר ימים, אבל לא יהיו להם הרבה פונקציות המוצעות על ידי וורדפרס, למשל, מערכת ניהול תוכן (CMS), המוזכרת להלן. 

מחיר בניית אתר וורדפרס

שמחשבים את מחיר בניית אתר וורדפרס, צריך לדעת שיש הבדל בין אתר וורדפרס לאתר סטטי.

אתרי אינטרנט מתחלקים לשני סוגים עיקריים:

  1. אתרים סטטיים – אתה לא יכול לנהל אותם בעצמך. אם יש לך את הידע הנכון בתכנות, אתה יכול לערוך אתר כזה, אבל זה הרבה יותר מסובך מאשר ב-CMS. כיום, הטיעונים העיקריים ליצירת אתרים כאלה הם מהירות טעינה ואבטחה;
  2. אתרים מבוססי  CMS – במערכת ניהול התוכן באתר שלך יש לך גישה לפאנל הניהול. לאחר הכניסה, תוכל לנהל בקלות את האתר שלך באמצעות עורך טקסט ובוני דפים ידידותיים ואינטואיטיביים מאוד. עדיף ליצור אתר ב-CMS בקוד פתוח. הפופולרי ביותר בתעשיית וורדפרס מוביל את הדרך . נשמח לדבר מדוע אנו ממליצים על קוד פתוח בפגישה.

בונה אתרים וורדפרס

אם אתה מחפש בונה אתרים וורדפרס כנראה שאתה מחפש מישהו שמבין בנושא בניית אתרי וורדפרס ודפי תבנית מושלמים. זאת כאשר אנו מתכננים לבחור עיצוב ולמתג את העסק שלנו, ליצור גרסת MVP וללמוד את השוק. עם זאת, אנו ממליצים לא ליצור דפים בתבניות אם אכפת לנו מאיכות הקוד הגבוהה ביותר, מהירות הטעינה או תמיכה ופיתוח לטווח ארוך.

כדי להבין האם בונה אתרים וורדפרס מתאים לאתר שלך, עליך לדעת מהם הפיצ'רים שאתה רוצה להוסיף לו והאם אתר וורדפרס עונה על הדרישות הללו.

מחיר אתר וורדפרס

מחירי אתר וורדפרס לדוגמא:

  • אתר סטטי, תבנית גרפית: 4-4.5 אלף. ש"ח
  • אתר סטטי, עיצוב גרפי פרטני: 10-12 אלף. ש"ח.
  • אתר עם וורדפרס CMS, תבנית גרפית: 4-7 אלף. ש"ח
  • אתר אינטרנט עם וורדפרס CMS, עיצוב גרפי אישי: מ-13,000 ש"ח

בונה אתרים בוורדפרס

אתרים רספונסיביים המבוססים על מערכת ניהול תוכן הם בדרך כלל יקרים יותר מאתרים סטטיים. יש סיבה – אז יש לנו מבחר הרבה יותר גדול של אפשרויות ופונקציונליות, שמגיעות לרוב לרמה של אפליקציית אינטרנט מתקדמת , כלומר פרויקט המתמקד באינטראקציה עם המשתמש (למשל אפליקציה להזמנה או מכירה). ה-CMS עצמו נחוץ גם במקרה בו אנו מתכננים לאסוף נתונים באתר – למשל נתונים שנשלחו מהטופס, נתונים על הזמנות או היכן שיש צורך במערכת התחברות למשתמשים.

16 התוספים הטובים ביותר לבניית אתר וודרפרס

להלן רשימה של התוספים הטובים ביותר לבניית דפי וורדפרס הקיימים כיום בשוק. יש כאן שילוב של כלים חינמיים ופרמיום, כך שאם אתה מפתח, אתה יכול למצוא משהו שיתאים לך בכל שלב בקריירה שלך. בוא נלך!

בניית אתר וודרפרס עם WPBakery

למעלה מ-4,300,000 משתמשי WP משתמשים ב-WPBakery Page Builder.

WPBakery הוא כיום התוסף הפופולרי ביותר לבניית אתר וודרפרס. פעם זה נקרא Visual Composer אבל מאז הופק ככלי נפרד ותכונות בונה האתרים נשארו עם WPBakery.

בונה אתרים WPBakery משמש כבונה אתרים חזיתי ועורפי המאפשר לך ליצור עיצובים רספונסיביים. עם תבניות רבות והרבה גמישות, זוהי בחירה מוצקה.

מהו בונה האתרים של WPBakery WPBakery היא אחת החלוצות בתחום בניית אתר של וורדפרס. ה-Visual Composer לשעבר שונה ל-WPBakery. בונה דפי וורדפרס חדש זה מתמקד בעריכה ויזואלית של תוכן כגון פוסטים או דפים.

מכיוון ש-WPBakery קיימת כבר זמן רב, תמצאו פריסות ובלוקים מובנים רבים כמו תיבות, אייקונים, בלוקי טקסט ותרשימים שבהם תוכלו להשתמש כדי לעצב את התוכן שלכם. בנוסף, ספקי צד שלישי רבים מציעים אלפי אלמנטים שימושיים למראה אקספרסיבי ויותר מ-250 אינטגרציות עם תוספים מרכזיים אחרים כגון WooCommerce.

בניית אתר וודרפרס

בונה אתרי וורדפרס אמור לעבוד עם כל נושא. תאימות זו נובעת כנראה מהעובדה שכל האלמנטים משולבים באמצעות קודים קצרים. אם תבטל את התוסף, הקודים הקצרים יישארו בתוכן שלך.

הממשק אינטואיטיבי אך לא מעודכן, דורש כתיבה ידנית ואיטי משמעותית מהמתחרים. עם זאת, היתרונות של בונה דפי וורדפרס זה עשויים לעלות על החסרונות בהתאם לשימוש המיועד.

תכונות עיקריות:

ניתן להשתמש ב-WPBakery כמעט עם כל ערכת נושא של וורדפרס מעל 50 פריטי תוכן בונה עור מובנה לעיצוב מהיר של פריטים ספריית תבניות נרחבת ניתנת להרחבה מלאה באמצעות API של בונה אתר וודרפרס בונה רשת מתקדם ייעודי תמיכה בימי שני עד שבת

יתרונות WPBakery:

רכיבי תוכן רבים, זמינים גם מספקים אחרים אינטגרציה עם למעלה מ-250 תוספים ידועים תבניות עיצוב רבות

בניית אתר וורדפרס לעסקים

בעת בניית אתר וורדפרס לעסקים צריך לשים לב לפרטים הבאים:

ממשק איטי

צפוף חלקית חלקים מהממשק אינם מעודכנים

"תמונה ממוזערת" או "קטנה"

אין פונקציית שמירה אוטומטית

בניית אתר וורדפרס לעסקים מנוסים ולמתחילים. התוסף קל לשימוש, מתפקד במלואו ומקל על השימוש בתבניות מוכנות וליצור משלך.

מחיר: רישיון רגיל של תוסף WPBakery Page Builder עולה $45 וכולל שדרוגים, תמיכת פרימיום וגישה לספריית תבניות לשימוש בעמוד בודד. הרישיון המורחב עולה $245 וכולל עדכונים, תמיכה פרימיום ושילוב ערכות נושא. זה יכול לשמש עבור יישום SaaS יחיד.

Visual Composer בונה אתרים

אתר Visual Composer הוא כעת בונה אתרים שלם.

לאחר שהמפתחים השיקו את WPBakery Page Builder, זה נראה כמו הסוף של Visual Composer. למעשה, הם עבדו על זה במרץ ויצרו לא רק בונה דפים של וורדפרס, אלא גם בונה אתרים שלם. זה אומר העורך החזותי, לפי עמ'

בעזרתו אתה יכול לשנות לא רק את התוכן ללא ידע בתכנות, אלא גם תחומים אחרים של פריסת עמוד וורדפרס, כגון כותרת תחתונה או כותרת עליונה.

עם Visual Composer, אתה יכול לערוך את התוכן והפריסה ישירות ב-frontend ולעבוד עם הרבה אלמנטים מתכווננים. ממשק המשתמש מודרני, מעוגן או צף ומאפשר להגיע במהירות לתוצאות לאחר האימון.

האם אתה רוצה ליצור חנות מקוונת באמצעות WooCommerce? נראה לך את היסודות. למידע נוסף

תקבל גם גישה לרכזת Visual Composer עם 100 פריטי תוכן ו-100 פריסות דפים שתוכל להוריד ולהשתמש בהן. בוני דפי וורדפרס מתחרים יש בדרך כלל את האלמנטים הללו מובנים ואינם דורשים הורדות נוספות.

יתרונות בניית אתר וודרפרס עם Visual Composer:

בניית אתר וודרפרס מאפשרת טקסט ופריסה ניתנים לעריכה ישירות בדף ניתן ליצור פריסות אטרקטיביות עם מעט הכשרה של Visual Composer Hub עם הרבה הרחבות פתרון 3 ב-1: עורך חזיתי ותצוגת עץ ממשק תכנות ניתן להסתיר ולהציג מחדש אלמנטים מאוחר יותר תומך ב-CSS ועריכת JavaScript

החסרונות של אתר Visual Composer:

ביטול וביצוע מחדש אינם פועלים כהלכה חלקים מהממשק מיושנים, למשל יש להזין את גודל התמונה כמילה

הטיפ שלי: תוכל למצוא השוואה מפורטת בין WPBakery Page Builder ל-Visual Composer כאן.

אלמנטור – בניית אתר וודרפרס

אחד מבוני הדפים של וורדפרס הנפוצים ביותר: Elementor.

אלמנטור הוא אחד מבוני דפי וורדפרס החינמיים הטובים ביותר. למרות שהיא מציעה מחירי פרימיום, הגרסה החינמית מעניקה לך גישה לעורך עמודים לגרור ושחרר, 40 ווידג'טים, 30 תבניות ועריכה רספונסיבית. אלמנטור הופכת אפילו יותר מרשימה כאשר אתה מגיע לתכונות פרימיום

למרות שבונה הדפים של וורדפרס בשם Elementor הוא אחד הצעירים, הוא כבר עובד על למעלה מחצי מיליון אתרים. ההצלחה המהירה היא כנראה תוצאה של ממשק מוצלח וקלות שימוש מעולה.

בניית דף נחיתה עם וורדפרס

בעזרת וורדפרס תוכלו לבנות דפי נחיתה ולערוך בקלות פוסטים, דפים, תוכן מוגדר על ידי משתמש ואפילו דפי קטגוריות, הן בחזית והן ב-backend. המשמעות היא שאינך צריך לעצב את התוכן שלך באזור הניהול, אלא אתה יכול לראות אותו ישירות מנקודת המבט של המבקר ולשנות אותו בבונה הדפים של וורדפרס באמצעות גרירה ושחרור.

בניית אתר וודרפרס עם אלמנטור:

כבר לגרסה החינמית יש תבניות ותכונות רבות. ניתן להגדיר פריסות בצורה גמישה ומדויקת מצב עריכה מהיר וחלק, כולל עריכה בזמן אמת במצב חזיתי אלמנטים רבים באיכות גבוהה שניתן להתאים במהירות ולשימוש משתמשי Elementor מקבלים גם חדשים אלמנטים ותבניות מספקי צד שלישי רבים. השבתה לא משאירה זבל קוד קצר גרסת Pro מגיעה עם בונה קופצים, מחולל טפסים חזותיים, אנימציות ואפקטים מיוחדים המאפשרים לך ליצור תוכן מרתק. Element תומך בתרגומים עם תוספים כגון WPMLD Developer ממשקי זמינים

בניית אתר וודרפרס – נסיון

זהו בונה אתרי וורדפרס הטוב ביותר עבור: כל מי שיש לו רק אתר אחד או שרוצה לנסות את בונה האתרים בחינם. תוכניות הפרימיום של אלמנטור בולטות בתמחור הטוב שלהן למפתחים.

מחיר: לאלמנטור יש אפשרויות חינמיות ופרמיום. התוכנית האישית עולה 49 $ לשנה לאתר אחד וכוללת את כל התוכנית החינמית בתוספת התכונות המפורטות לעיל. התוכניות האחרות מגיעות עם כל אותן תכונות אך התאם את מספר הדפים שבהם תוכל להשתמש ב- Elementor. תוכנית הפלוס היא $99 לשנה לשימוש בשלושה אתרים, ותוכנית המומחים היא $199 לשנה לשימוש ב-1,000 אתרים.