חברה לפיתוח אתרים

חברה לפיתוח אתרים מובילה – מה המשימות שלנו כמפתחים?

חברה לפיתוח אתרים, לכל אלו מכם שמחפשים ייחודיות ומורכבות לבניית האתר שלכם. אנו יודעים שקראתם פעמים רבות את ההצעות של בונה אתרים מקצועי כזה ואחר או על הכנת אתר מעולה וטוב ביותר ובכל זאת אתם ממשיכים לחפש אחר חברה לפיתוח אתרים. אנו שמחים שמצאת אותנו. לא נשכנע אותך, אלה ניתן לך להגיע למסקנה הזאת בעצמך, כי אנחנו מאמינים בהחלטות שמתקבלות בצורה נבונה, הם בסיס להצלחה משותפת. אחד המשימות שלנו הינה פיתוח אתרים מורכבים אשר מאתגרים אותנו כל העת. אין ספק שאתר מורכב שעובד בצורה חלקה , זה ההצלחה שלנו והאתגר שאנו מציבים לעצמינו בכל יום מחדש. אנו מפתחים אתרים מיוחדים לחברות , ארגונים ופרטיים, הזקוקים לאתר בעל יכולות ביצועיות גבוהות ומאגר מיידע גדול ומורכב. בנוסף בנייה של אתר לאלו מכם אשר מחפשים אתר אפיון אישי המותאם לאופי השירות או העסק שלכם.

חברה לפיתוח אתרים
חברה לפיתוח אתרים

.

חברה לפיתוח אתרים – מהם תחומי הפעילות שלנו כמפתחים?

רבים בפני השאלה מה הכוונה בפיתוח אתרים ומה ההבדל בין מפתח Front End למפתח Back End ואיזה משימות כל אחד מהם מבצע? אז תמשיך לקרוא. נניח שאתה פותח דף חדש בדפדפן האינטרנט של המחשב שלך ומזין את כתובת האתר של אתר ולחץ על מקש Enter, והאתר המתאים ייטען מיד. במבט תראה פריסה נקייה להפליא עם דפים מובנים היטב. אנשים שאחראים לספק לך את החוויה הזו נקראים מפתחי אתרים. בינואר 2023, האינטרנט הכיל יותר ממיליארד וחצי אתרים, ומספר זה עדיין עולה. האנשים שאחראים על קידוד, בנייה, ניתוח והגנה על אתרים אלו נקראים מפתחי אתרים. כיום, על מנת שעסק יישאר תחרותי מול מתחריו, עליו להקדיש תשומת לב מיוחדת לאתר האינטרנט שלו כחלק חיוני, ועם התפתחות מגמות פיתוח אתרים ושינויים בעקרונות ובכללים המקצועיים בענף פיתוח האתרים, עלינו להמשיך ולהתעדכן כל העת בחידושים הטכנולוגיים בתחום הפיתוח.

תחומי עבודה בפיתוח אתרים  

תחום פיתוח אתרים, כיצד כדאי לדעת איזה סוג פיתוח מתאים לכם או איזה אתר עדיף לפתח לעסק שלכם? פיתוח אתרים מתחלק לשלושה מגמות עיקריות: Front End, Back End ו-Full Stack. אם כבר עברת ל-HTML, JavaScript או אפילו Python .

פיתוח אתרים : מיהו מפתח קצה ?

החלק באתר אינטרנט שהמשתמש מקיים איתו אינטראקציה נקרא Front End. כל מה שאתה רואה כשאתה גולש באינטרנט, מגופנים וצבעים ועד לתפריטים נפתחים ומחוונים, הוא שילוב של HTML, CSS וקוד JavaScript הנשלט על ידי דפדפן האינטרנט של המחשב שלך.

מיומנויות וכלים של חברת פיתוח אתרים

מפתח הקצה האחראי לאותו חלק מהקוד של אתר אינטרנט שהמשתמש נתקל בו. מוטלת עליו המשימה להקים ארכיטקטורת חוויה יעילה. כדי ליישם את המטרות הללו, מפתח Front End חייב לשלוט בשלוש שפות תכנות: HTML, CSS ו-JavaScript. בנוסף, מפתח Front End צריך להכיר מסגרות כגון Bootstrap, Foundation, Backbone, AngularJS ו- EmberJS על מנת להשתמש בשפות אלו בקלות רבה יותר. מסגרות אלו הופכות את תוכן האתר, ללא קשר לאיזה מכשיר הוא מוצג, למוצג בצורה מתאימה ואטרקטיבית. כמו כן, על מפתח ה-Front End להכיר ספריות כמו jQuery ו-LESS. ספריות אלו מקבצות את הקוד לכלים שימושיים ובכך חוסכות זמן למפתח.

מפתחי פרונט אנד – פיתוח אתרים

מפתחי פרונט אנד (Front-End Developer)עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים או אנליסטים של UX כדי להכין מודלים או wireframes מפיתוח ועד מסירה. מפתחים חזיתיים חזקים יכולים לזהות במדויק בעיות בחוויית משתמש, להמליץ ​​לתקן אותן ולהגיש את הקוד שלהם לשינויי עיצוב. כמו כן, מפתחי Front End חייבים להיות מסוגלים לעבוד בצמוד ובקלות עם צוותים אחרים ברחבי העסק כדי להבין יעדים, צרכים והזדמנויות ולאחר מכן לפעול לפי ההנחיות הללו.

פיתוח אתרים לחברות ופרטיים

פיתוח אתרים זו אחריות כבדה מאוד, אך יחד עם זאת, היא יכולה להיות פעילות מספקת ומתגמלת. כמפתח קצה מנוסה עם שמונה שנות ניסיון שימושי בתחום זה, אומר: "אני אדם טכני, אבל יחד עם זאת, אני די ויזואלי ואני יכול לשנות את מה שאני רואה בפלטפורמות דיגיטליות והקודים בנויים באופן טבעי. "אני אוהב להשפיע על ממשק המשתמש, בעצם החלק של אפליקציה או אתר שהמשתמשים רואים ומקיימים איתו אינטראקציה". באופן כללי, מפתח הקצה האחראי על עיצוב הפנים של הבית שנבנה על ידי מפתח הקצה האחורי. עיצוב דקורציה לפי טעמו של בעל הבית. גם לצוות ה-Front End וגם ל-Back End שלו, "מפתחים שעובדים על הקצה הקדמי מתלהבים יותר מהעבודה שלהם כי הם באמת יכולים להפעיל את היצירתיות שלהם. אני אוהב להשפיע על ממשק המשתמש, בעצם החלק של אפליקציה או אתר שהמשתמשים רואים ומקיימים איתו אינטראקציה.

חברה לפיתוח אתרים

באופן כללי, מפתח הקצה האחראי על עיצוב הפנים של הבית שנבנה על ידי מפתח הקצה האחורי. עיצוב דקורציה לפי טעמו של בעל הבית. כפי שאמר מנהל השיווק של Apptix, גרג מטרנגה, גם לצוות ה-Front End וגם ל-Back End שלו, "מפתחים שעובדים על הקצה הקדמי מתלהבים יותר מהעבודה שלהם כי הם באמת יכולים להפעיל את היצירתיות שלהם. "אני אוהב להשפיע על ממשק המשתמש, בעצם החלק של אפליקציה או אתר שהמשתמשים רואים ומקיימים איתו אינטראקציה".

Back-end Developer

באופן כללי, מפתח הקצה האחראי על עיצוב הפנים של הבית שנבנה על ידי מפתח הקצה האחורי. עיצוב דקורציה לפי טעמו של בעל הבית. כפי שאמר מנהל השיווק של Apptix, גרג מטרנגה, גם לצוות ה-Front End וגם ל-Back End שלו, "מפתחים שעובדים על הקצה הקדמי מתלהבים יותר מהעבודה שלהם כי הם באמת יכולים להפעיל את היצירתיות שלהם.

דוגמא קונקרטית – חברה לפיתוח אתרים

מה שאתה רואה כרגע באתר זה נוצר על ידי מפתח קצה. מעצב עיצב את הלוגו והאלמנטים הגרפיים, צלם הכין את התמונות וקופירייטר כתב את התוכן. אבל לחבר את האלמנטים הללו יחד, לתרגם אותם לשפה המדוברת של הרשת ולטפח את התחושה שאתה חווה בכל אחד מדפי האתר הזה, היא המשימה של מפתח ה-Front End.

פיתוח אתרים: מי הוא המפתח האחורי?

מה צריך כדי שהקצה הקדמי של אתר אינטרנט יתקיים? איפה כל הנתונים האלה מאוחסנים? המילים "גב" ו"סוף" מתייחסות לאותו מושג. הקצה האחורי של אתר מורכב משרת, אפליקציה ומסד נתונים. מפתח הקצה האחורי אחראי על בנייה ותחזוקה של הטכנולוגיות המעצימות את הרכיבים הללו שפועלים יחד כדי להחיות את האתר.

מיומנויות וכלים של מפתח אתרים

על מנת שהשרת, האפליקציה ומסד הנתונים יתקשרו זה עם זה, מפתחי קצה אחוריים משתמשים בשפות תכנות בצד השרת כמו PHP, Ruby, Python, Java ו-.net כדי לבנות יישומים וכלים כמו MySQL, Oracle, ו-SQL Server. הם משמשים כדי למצוא, לאחסן או לשנות נתונים ולספק אותם למשתמש באמצעות קודי Front End. כמו כן, ניסיון בעבודה עם תשתיות PHP, לרבות Zend, Symfony ו-CakePHP, או ניסיון בעבודה עם תוכנות בקרת גרסאות, כגון SVN, CVS, או Git, וניסיון בעבודה עם Linux כמערכת פיתוח ופרסום נראים גם בעבודה ספציפית פתחים למפתחי Back End. . מפתחי אחורי משתמשים בכלים אלו ומייצרים ומשתמשים ביישומי אינטרנט בעזרת קודים נקיים ועשויים היטב. אך לפני כתיבת קודים אלו, מפתחי אתרים חייבים ליצור אינטראקציה עם בעלי עסקים ולהבין את הצרכים המיוחדים שלהם כדי שיוכלו לתרגם את הצרכים הללו לדרישות טכניות וליצור את הפתרון היעיל והמתאים ביותר לארכיטקטורת טכנולוגיית המידע שלהם. JP Toto, אחד מהמפתחים האחוריים המנוסים אומר: "תמיד העדפתי פיתוח אחורי כי אני אוהב לתפעל נתונים. ממשקי API ציבוריים ופרטיים חדשים הפכו לחלק חיוני בחילופי נתונים בין מכשירים ניידים (כגון מכשירים ניידים), אתרי אינטרנט ומערכות מחוברות אחרות כיום. 

פיתוח אתרים –  API

אני מקבל סיפוק מהעבודה שלי כשאני רואה שאנשים מוצאים את ה-API שלי שימושי. תמיד העדפתי פיתוח אחורי כי אני אוהב לתפעל נתונים. ממשקי API ציבוריים ופרטיים חדשים הפכו לחלק חיוני בחילופי נתונים בין מכשירים ניידים (כגון מכשירים ניידים), אתרי אינטרנט ומערכות מחוברות אחרות כיום.

דוגמא קונקרטית בעבודתו של מפתח אתרים

כאשר אתה גולש בחלקים שונים של אתר זה, שרתי BAMD שולחים מידע למחשב או לנייד שלך ותוכל לראות את הדף שאתה צופה בו. תהליך זה הוא תוצאה של עבודתו של מפתח Back End. בנוסף, אם תירשם לאחד מהקורסים שלנו, אחסון הנתונים האישיים (והעובדה שהנתונים הספציפיים שלך נזכרים בכל פעם שאתה נכנס לאתר) יהיה מיוחס למפתח עורפי.

פיתוח אתרים: מי הוא מפתח Full Stack?

פעמים רבות, אין קו ברור בין פיתוח Front End ל-Back End. "מפתחי Front End צריכים לעתים קרובות ללמוד מיומנויות Back End ולהיפך", "במיוחד באקלים הכלכלי הנוכחי שבו שיווק דורש משאבי נתונים, מפתחים זקוקים למוסר עבודה חזק ולעיתים קרובות אתה צריך להיות חובב כל מקצוע. ."

המפתחים של Full Stack הם המפתח שלך

Full Stack Developer זכה לראשונה לפופולאריות על ידי מחלקת ההנדסה של פייסבוק. המשמעות היא שלמפתח Full Stack יש את היכולת לעבוד בכל תחומי הטכנולוגיה ויכול לספק לכם את החבילה השלמה. פדריקו אולפו, אחד המפתחים של Full Stack , אומר, "עבודה מקצועית הן בתחומים בצד השרת והן בצד הלקוח נותנת לך יותר הזדמנויות, וכמובן, פיתוח ב- Full Stack .יש לזה גם אתגרים משלו. לדוגמה, ייתכן שאתה טוב בבישול או אפייה. אבל שליטה בשניהם דורשת זמן וניסיון. כמובן שכשאני מדבר על בישול או אפייה, אני לא מתכוון לעקוב אחר מתכונים מוכנים. "כלומר, להשתמש באוכל כדי להכין מנה או קינוח טעים באמת."

מיומנויות וכלים – חברה לפיתוח אתרים

בצד השרת של תכנות האינטרנט, עבודתם של מפתחי Full stack דומה למפתחי back end , אלא שיש להם את היכולת לדבר בשפת ה- front end בצורה שוטפת ולשלוט במראה התוכן שנחווה על ידי המשתמש. הם מתנהגים כמו מפתח ברגים. כדי לתאר את המורכבות של הביצועים של חברה לפיתוח אתרים או למפתח Full Stack , פשוט השווה את מצב הכישורים של מפתח Full Stack בשנים האחרונות עם הרגע הנוכחי בעזרת התרשימים הבאים.

טבלת יכולות

תרשים היכולות של מפתח Full Stack בעשר השנים האחרונות

תרשים מיומנויות של מפתח Full Stack

מפתח Fullstack

ללא קשר לכלים הספציפיים המשמשים בהתאם לפרויקט או ללקוח, מפתחי Full stack חייבים להיות בעלי ידע מספק בפונקציונליות האינטרנט ברמות שונות: הגדרה והגדרה של שרתי לינוקס, כתיבת ממשקי API בצד השרת , שימוש ב- JavaScript ליצירת אפליקציה ועיצוב ובניית אתרים לעסקים על ידי CSS . כדי להשתמש בכלים אלה, מפתחי Full Stack חייבים להיות מסוגלים לזהות אחריות בצד השרת ובצד הלקוח ולבחור את הפתרון הטוב ביותר מבין הפתרונות הזמינים.

דוגמא קונקרטית בפיתוח אתרים

בזמן שאתה קורא מאמר זה, מפתח Full Stack יהיה אחראי על כל הזרימה של חווית המשתמש שלך, מזמני טעינה ועד לפריסת עמודים ואינטראקציה.

סיכום – חברה לפיתוח אתרים

לפיתוח אתרים יש הרבה היבטים וזה לא משנה איזה היבט אתם הכי אוהבים ועוקבים אחריהם. מיומנויות רכות כמו תשומת לב לפרטים, למידה מהירה, פתרון בעיות יעיל ותקשורת גורמות למצוא מקום מתאים במיומנויות המורכבות שהוזכרו לעיל.