מחיר קידום אתרים

מחיר קידום אתר – איך מחשבים עלות קידום אתרים?

מחיר קידום אתרים חשוב בהחלט עם הפריחה בעסקים מקוונים, אנשים רבים פונים לשיווק דיגיטלי. בינתיים, משתמשים רבים שואלים אותנו, מה זה SEO ? קידום אתרים ואופטימיזציה לאתר הוא אוסף של פעילויות שנעשות כדי למקם אתר בתוצאות המובילות של גוגל. מכיוון שלכל עבודה מיוחדת יש עלות, טבעי שהמעסיק יידע את העלות והמחיר של קידום אתרים ואופטימיזציה לאתר. החשיבות של קידום אתרים  כיום לא נסתרת מאף אחד. זו הסיבה שעסקים רבים מחפשים דרך להגיע לראש התוצאות של גוגל. אירוע זה יכול לתת חיים חדשים לכל עסק ולגרום לאותו עסק לקבל נתח גדול יותר של לקוחות שמחפשים את המוצר והשירות הרצויים דרך מנוע החיפוש.

למה אתה צריך לשלם עבור SEO?

75% מהאנשים אף פעם לא עוברים את הדף הראשון של תוצאות החיפוש . המשמעות היא ש-3 מתוך 4 דפדפנים ימצאו את הפתרון שהם רוצים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש שלהם. על ידי הקדשת זמן להבין את הלקוחות שלך ואת המילים שהם משתמשים בהם כדי לחפש את המוצר או השירות שלך, SEO יכול לעזור לעסק שלך לקבל חשיפה ללקוחות שלך. כאשר זה קורה, אתה יכול לצפות להגדיל את מכירות האתר שלך.
קידום אתרים הוא אחת הצורות הנפוצות ביותר של שיווק מקוון. אם אתה רוצה להגדיל את התנועה לאתר שלך, SEO יכול להיות המתכון שלך להצלחה. קידום אתרים הוא תהליך מתמשך וארוך טווח שיש לו תוצאות בנות קיימא יותר. אל תחשוב על קידום אתרים כעל עלות; במקום זאת, הסתכלו על SEO כהשקעה לטווח ארוך.
קידום אתרים מביא אינספור יתרונות כמו פיתוח העסק שלך, הקדמת המתחרים בשוק, הכרת הצרכים וההעדפות של הלקוחות הפוטנציאליים, הפיכתם למוביל שוק, מיתוג ובניית אמון בקרב הלקוחות. נשמע מרתק, לא?

כמה עולה SEO? – מחיר קידום אתרים

אנו יודעים שבעלי עסקים מחפשים תשובות ישירות ופשוטות. אתה רוצה נתון פשוט התואם את התקציב החודשי או השנתי שלך. אבל המציאות היא שהעלות של קידום אתרים יכולה להשתנות באופן דרמטי בהתאם לשירותי קידום אתרים שאתה צריך. המחיר של חבילת SEO משתנה בהתאם לגורמים רבים, כמו כמות התוכן הנדרשת, ציפיות, תחזיות לצמיחה עסקית והיקף השירותים הנדרשים. כדאי שתהיה לך ראייה טובה למדי של שירותי קידום אתרים כדי לא להיות מופתעים כשאתה מקבל הצעות קידום אתרים מסוכנויות שיווק!
במדריך זה, אנו רוצים לעזור לעסקים מכל הגדלים להבין כיצד לתקצב שירותי קידום אתרים איכותיים ולהימנע מהונאות פוטנציאליות.

גורמים המשפיעים על עלות SEO לאתר

כעת, שאלה חשובה שעולה בהקשר זה היא התעריף והמחיר כיצד נקבע מחיר קידום אתרים לאתר ? במילים אחרות, כמה צריך לעלות אתר כדי להיות בדף הראשון של גוגל ?
כדי לענות על שאלה זו, יש לומר כי תעריף ומחיר ל- SEO של האתר אין ערך ספציפי ולא ניתן לבדוק את מחירון ל- SEO לאתר ולהשוות אותו. כי המחיר של קידום אתרים ואופטימיזציה לאתר אחד שונה מאתר אחר ותלוי בגורמים שונים. 
גורמים אלה כוללים:

 • תַחֲרוּת 
 • מספר מילות מפתח
 • משך החיים של דומיין האתר
 • מיקום האתר במילות המפתח שנבחרו 
 • חברה או אדם המספקים שירותי קידום אתרים
 • תנאי האתר הנוכחיים
 • הפקת תוכן
 • קישורים נכנסים
מחיר קידום אתרים

 כדי לקבל הערכת מחיר מדויקת לקידום אתרים ממומחה או חברה לקידום אתרים , תחילה עליך לספק מידע על העסק שלך. זה עוזר למשווק קידום אתרים לקבוע כמה עבודה נדרשת, סוג התוכן הדרוש, וכמה זמן בערך ייקח להשלמתם.

מחיר קידום אתרים


אז אין תרחיש קבוע מראש לתמחור SEO. קידום אתרים מתומחר על ידי התחשבות במספר גורמים כמו המיקום הנוכחי של התנאים, הנראות של המתחרים שלך בשוק, ההיסטוריה והמוניטין של הדומיין שלך. כתוצאה מכך, קשה לספק ערך קבוע. אל תשכח שכל לקוח, תעשייה ואתר הוא שונה וצריך פעילויות שונות. בנוסף, תהליך קידום אתרים כולל מומחים ומשאבים רבים, המתורגמים לעלויות שונות.

קרא עוד: קידום אתרים בוורדפרס

תַחֲרוּת וההשפעה על מחיר קידום אתר

תאר לעצמך שאתה גר בעיירה קטנה ויש רק שתי חנויות מכולת לבחירה. אחד מהם הוא שלך. סטטיסטית, 50% מהאנשים המתגוררים בעיר זו מחליטים לקנות בחנות שלך, ואתה יכול בקלות להתעלות על התחרות שלך על ידי הצעת מחירים אטרקטיביים, מוצרים טריים, שירות לקוחות מעולה או הנחות. מצד שני, אם היית גר בעיר גדולה עם אלפי חנויות, המצב היה נראה אחרת לגמרי. לאחר מכן, אתה צריך לעבוד קשה כדי לכבוש את לב הלקוחות ולמשוך אותם לתקופה ארוכה יותר. ובכן, אותו דבר לגבי העולם המקוון וקידום אתרים. אם אתם פועלים בענף ספציפי שבו יש רק כמה חברות שמתמחות באותו תחום, ה- SEO שלכם יהיה קל יותר.

מספר מילות המפתח שנבחרו לתהליך SEO

כיום, רוב הסוכנויות ממליצות לבחור מילות מפתח בעלות זנב ארוך כדי להתמקד במספר רב של מילות מפתח עם המרות גבוהות שתואמות את יעדי החיפוש הספציפיים של המשתמשים. כפי שאתה יכול לנחש, מספר מילות המפתח שנבחרו לתהליך SEO משפיע על המחיר; מכיוון שככל שתבחר יותר מילות מפתח, כך סוכנות הקידום אתרים צריכה להשקיע יותר זמן ביצירת ואופטימיזציה של תוכן ובניית קישורים.

מילות מפתח נבחרות – מחיר קידום אתרים

זה קשור לנקודה שנדונה לעיל. אם אתה עושה SEO עבור מונחים תחרותיים וכלליים מאוד כמו "נעליים" או "בגדים", יהיה לך הרבה יותר קשה להגיע למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש וסוכנות SEO תצטרך להשקיע יותר זמן באופטימיזציה של האתר . מצד שני, אם תחליטו להתמקד בתחרות נמוכה ובמונחים של זנב ארוך, כמו נעלי נייקי לגברים או שמלות נשים, חברת קידום אתרים יכולה להביא את האתר לעמוד הראשון בגוגל בפחות זמן ובעלות.

חיים והיסטוריה של  דומיין האתר

אחד הגורמים היעילים בתעריף קידום אתרים הוא החיים והתחום של האתר. חיי הדומיין כאן פירושו הפעם הראשונה שהאתר התחיל לייצר תוכן ופעילות. גוגל סומכת יותר על אתרים ישנים יותר ומציגה אותם מהר יותר בתוצאות שלה. אתר שהוקם לאחרונה זקוק ליותר זמן כדי להופיע בתוצאות גוגל, כך שככל שחיי הדומיין של האתר ארוכים יותר, תהליך ה-SEO קל יותר ובכך מחיר ה-SEO יורד.

 

מחיר קידום אתרים

דמיינו לעצמכם מצב בו קניתם דומיין במחיר אטרקטיבי, יצרתם תוכן ייחודי, עיצוב אטרקטיבי וניווט אינטואיטיבי בעמודים. עם זאת, הדירוג שלך לא ישתפר. מה הסיבה למצב זה?

הבעיה כנראה נעוצה בהיסטוריית הדומיין שלך. במילים פשוטות, היסטוריית הדומיין עוזרת לבוטים של מנועי החיפוש לקבל מושג כללי על האתר שלך. בוטים של גוגל שוקלים את התוכן והפעילויות שנעשו בדומיין מאז תחילת הדרך. זו הסיבה שכל כך חשוב לבדוק את היסטוריית הדומיין לפני שמחליטים להשקיע באתר מסוים. אם דף עסק בעבר בפעילות בלתי חוקית, יהיה קשה מאוד לשפר את מיקומו ולשקם את המוניטין שלו.

תנאי האתר העדכניים

כאשר מבקשים מחיר SEO, סוכנות SEO חייבת להסתכל על האתר שלך ולנתח בקצרה את מצבו. אם הדף שלך מלא בתוכן בעל ערך וידידותי למשתמש, יש לו ניווט ויזואלי, אינפוגרפיקה, וידאו, CTA (קריאה לפעולה), הוא זקוק רק לכמה פעילויות SEO קלות כגון אופטימיזציה של תוכן, שיפור קישורים פנימיים וכו'.
מצד שני, אם האתר שלך מכיל מעט תוכן, תיאורי מוצרים משוכפלים או מועתקים ממקום אחר, אין אלמנטים שמעסיקים את המשתמשים, והניווט מורכב, תהליך ה-SEO יהיה הרבה יותר מסובך ויכלול הרבה דברים, כולל קופירייטינג, שינויים בפיתוח ופעילויות ייעול. זה הדבר שמשפיע מאוד על המחיר של קידום אתרים.

קידום אתרים בגוגל


על מנת להעלות את הדירוג בתוצאות גוגל, אתר אינטרנט חייב להיות ברמת בריאות מקובלת מבחינת בעיות טכניות. בנוסף לקידום אתרים פנימיוגם קידום אתרים חיצוני , קידום אתרים טכני חשוב מאוד ואם קידום אתרים טכני לא מיושם כראוי, קידום אתרים פנימי וחיצוני לא יהיה אפקטיבי. לכן, אם יש צורך בתיקונים טכניים, גם עלות ה-SEO של אתר תגדל.

מיקום האתר במילות המפתח שנבחרו

חלק מהאתרים הצליחו להופיע בתוצאות גוגל כבר זמן מה, אך הם עדיין לא נמצאים בעמוד הראשון של גוגל. קידום אתרים ואופטימיזציה של אתרים כאלה (אם אין קנס על ידי גוגל ) קל יותר מאתרים שהוקמו לאחרונה ודורש פחות זמן. לכן, טבעי שעלות ה-SEO שלו נמוכה יותר מאתרים שהוקמו לאחרונה.
אם אחוז ניכר מהדפים שלך נמצאים במיקומים נמוכים מאוד (בתחתית התוצאות או אפילו ללא תוצאות כלל), יהיה הרבה יותר קשה ויקח זמן לדרג את הטופ 10. לכן המיקום הנוכחי של האתר שלך והיעדים שאתה רוצה להשיג הם גורמים חשובים המשפיעים על המחיר של קידום אתרים.

סוג שירותי SEO נדרשים

יש אנשים שבוחרים לבצע אופטימיזציה של האתר כולו, בעוד שאחרים מעדיפים להתמקד בדפי משנה בודדים. חלקם משקיעים בשירותים מקיפים כולל פיתוח אתרים וקופירייטינג, אחרים דורשים ייעוץ מומחה ומיישמים את כל השינויים המוצעים בנפרד.
 

חברה או אדם המספקים שירותי קידום אתרים

שירותים לקידום אתרים ואופטימיזציה אין תעריף סטנדרטי וכמו שאומרים איחוד. כל אדם או חברה מציעים מחיר שונה עבור שירותי ה-SEO שלהם. בבחירת חברת שירות SEO, בנוסף למחיר אתר SEO , שימו לב לקורות החיים ולפורטפוליו של אותה חברה. זכור כי הדוגמאות שהם מספקים לך חייבות להיות מתועדות.

כתיבת תוכן – מחיר קידום אתרים

כתיבת תוכן ייחודי הוא גורם דירוג שהופך יותר ויותר פופולרי. לכן, זה שווה את הזמן שלך כדי ליצור טקסטים שבאמת עוזרים למשתמשים ועונים על הצרכים שלהם. מלבד שיפור המיקום שלך בתוצאות החיפוש, זה גם מבסס אותך כמומחה בתחום. כתוצאה מכך, משתמשים עשויים להחליט לבקר באתר שלך בעתיד כאשר הם זקוקים לעצה נוספת או להמליץ ​​עליו לחברים ובני משפחה. שקול לפתוח בלוג תאגידי. זוהי דרך מצוינת למשוך יותר מבקרים, להגדיל את מספר מילות המפתח עבורן מדורג האתר שלך, לשפר את מעורבות המשתמשים ולשכנע קונים פוטנציאליים שהמוצרים או השירותים שלך פותרים את הבעיות שלהם.


כיום , ייצור תוכן הוא אחד מגורמי הדירוג החשובים ביותר. יש לייצר אתר עבור המשתמשים בותוכן באיכות איטית . הפקת תוכן איכותי שיגרום לאתר שלך להופיע בעמוד הראשון של גוגל זו משימה לא פשוטה ומטבע הדברים היא יקרה וגם קידום SEO של האתר יהיה אפקטיבי.

ברוב המקרים, בנוסף להפקת תוכן ולבריאות טכנית, יש צורך בהצבת קישורים נכנסים בעמוד הראשון של גוגל. בניית קישורים נכנסים איכותיים, כולל דוחות פרסום , מצריכה עמלה, המשפיעה על המחיר הסופי של פרויקט ה-SEO. הצוות שלנו עובד כל הזמן על מנת לשפר את פרופיל ה-backlink שלך ולבנות מסד נתונים של קישורים נכנסים איכותיים מאתרים בעלי סמכות דומיין גבוהה. בדרך זו, אנו משפרים את סמכות הדומיין שלך ומודיעים ל-Google שהדף שלך הוא מקור מידע איכותי.

דגמי תמחור SEO שונים

הצלחה בקידום אתרים היא לא מציאה והתוצאות לא מגיעות בין לילה. אבל, עסקים שמוכנים להשקיע במשחק הארוך יכולים לראות רווחים גדולים לאורך זמן. שירותי קידום אתרים יכולים להיות מובנים בצורה שונה בהתאם לתקציב שלך, היעדים, מסגרת הזמן ורמת תשומת הלב הישירה שאתה רוצה. ברוב המקרים, יציעו לך מספר אפשרויות לבחירה. כאן, אנו מתארים 3 מודלים נפוצים של שירותי SEO וכמה אתה יכול לשלם עבור כל אחד מהם.

מחיר קידום אתרים חודשי

חברות SEO רבות מציעות חוזים חודשיים או שנתיים הסובבים סביב לוח שנה חודשי. בְּ  ב- WebQuick, אנו מעצבים את האסטרטגיות שלנו מספר חודשים מראש ומשקפים את העבודה, התוצאות וההתקדמות שלנו לפחות מדי חודש. תקשורת דו כיוונית בין סוכנות קידום אתרים ללקוח חשובה מאוד כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. חשוב לציין כי התכניות החודשיות שלנו מותאמות בהתאם לתקציב הפרויקט להשגת התוצאות הרצויות על ידי הלקוח. חבילות חודשיות רבות המוצעות על ידי חברות אחרות כוללות את מספר וסוג השירותים כגון מאמרים כתובים, קישורים נכנסים בנויים ודפים מותאמים. חבילות מסוג זה נמכרות על ידי סוכנויות קידום אתרים עניות שדואגות יותר לספק כמות מסוימת של עבודה מוחשית בכל חודש מאשר לייצר תוצאות.

חוזי מחיר קבוע

כאשר אתה מתנסה בשירותי קידום אתרים, או שאתה לא צריך עבודה מקיפה, סביר להניח שתתחיל כאן. חוזי מחיר קבוע מאפשרים ללקוחות לחתום על חוזה עם סוכנות ולשלם תשלום קבוע עבור השירות, במקום שירות חודשי חוזר. אם כבר יש לך קופירייטר בצוות וצוות של אנשים שיוצרים את אסטרטגיות השיווק שלך, אבל אתה צריך מומחה קידום אתרים שיטפל בצד הטכני של הדברים, אתה יכול לשכור קבלן במחיר קבוע. חוזים במחיר קבוע הם לרוב מבוססי פרויקט, והתעריף שאתה משלם משתנה בהתאם לשירותים שאתה צריך. (שירותים אלה חייבים להיות רשומים באתר האינטרנט של הסוכנות.)

תשלום עבור SEO על בסיס שעתי

ייעוץ לפי שעה יכול להיות אופציה מצוינת לביצוע עבודת SEO בתקציב נמוך יותר. עם זאת, כדי למזער את השעות שאתה משקיע בו ולהפיק ממנו את המרב, ייעוץ SEO לפי שעה עובד רק אם יש לך ידע בסיסי די הגון ב-SEO.

 

כיצד תדעו אם מחיר קידום אתרים SEO הנקוב הוגן?

כמו ברוב המצבים, כשאיכות השירות עולה, כך גם המחיר עולה, חשוב לעשות את המחקר לפני קבלת החלטה. הנה כמה גורמים שיכולים לעזור לך להחליט:

 • תבדוק באתר שלהם. כאשר האתר שלהם אותנטי, תדע מתי התמחור של סוכנות קידום אתרים סביר כפי שהיא טוענת. עיין במדיניות הפרטיות שלנו, דפי צור קשר ועוד.
 • חפש תיק עבודות. אם זה נראה בקלות באתר, אז הם גאים בסיפור ההצלחה שלהם. אחרת, אם אתה מתקשה למצוא את תיק העבודות שלהם, רוב הסיכויים שהם חדשים או שאין להם הרבה מה להראות.
 • בדוק ביקורות של לקוחות. ביקורות של לקוחות באתר החברה ובאתרי צד שלישי יכולים לעזור לך להעריך את הסוכנות. יהיו הערות חיוביות ושליליות, אז העריכו בזהירות; כי כמו בכל המוצרים והשירותים, מה שעובד עבור חלקם עשוי שלא לעבוד עבור אחרים.
 • דבר איתם; שיחה איתם תאפשר לך ללמוד יותר על האסטרטגיות שלהם, על תיק העבודות ועל סוג המתודולוגיה שהם יעבדו על הפרויקט שלך. יש גם משהו בלדבר איתם ישירות שמאפשר לך להעריך אם הם החברה המתאימה לך.

מדוע המחיר של קידום אתרים גבוה?

המונח "יקר" הוא יחסי. מכונית סופר זולה עדיין עולה יותר מכוס קפה, אבל האם זה מייקר אותה? חלק מהעסקים עשויים להחשיב 3,000 ש"ח לחודש יקר וחלק עשויים לראות עד 50,000 שקל הגיוניים. המונח "יקר" באמת תלוי בעסק, בתעשייה, בתקציב ובציפיות של הבעלים מקמפיין SEO. הסיבה שאנשים מתקשים לשלם עבור SEO היא כי SEO הוא שירות מקוון. הוצאת כסף על משהו שאין לו נוכחות פיזית יכולה להיות מאתגרת. בעלי עסקים בדרך כלל לא מבינים את הערך של SEO עד שהם חווים אותו. לאחר שתבינו את הפוטנציאל והערך של SEO, תבינו את החשיבות של SEO.


ישנן שלוש סיבות עיקריות לענות על השאלה "מדוע קידום אתרים עולה כל כך הרבה?" או "מדוע קידום אתרים יקר?" ראשית, קידום אתרים הוא תהליך ארוך טווח שלוקח הרבה זמן. שנית, נדרשת הרבה עבודה, משאבים ואסטרטגיה כדי להצליח בקידום אתרים. מומחי קידום אתרים עובדים ללא לאות כדי להשיג את הדירוגים הטובים ביותר במנועי החיפוש ולאחר מכן עליהם לעבוד כדי לשמור על התוצאות הללו. שלישית, קמפיין קידום אתרים יעיל דורש מומחה קידום אתרים מומחה לפתח וליישם אסטרטגיה מוצלחת. ניסיון ומיומנות אינם זולים!

קידום אתרים הוא אסטרטגיה ארוכת טווח

מסע ה-SEO שלך אינו פרויקט בן לילה. רוב הקמפיינים לקידום אתרים נמשכים בין 6 ל-12 חודשים, ויוצרים מסגרת בת קיימא לעסק שלך כדי להמשיך להרוויח הרבה אחרי שהקמפיין מסתיים. כל מי שמבטיח תוצאות "מהירות" מסתמך על טכניקות SEO של כובע שחור ורק יגרום לאתר שלך לסבול. קמפיין SEO הוא בהחלט מרתון. שיפור קידום אתרים דורש זמן, עבודה וכסף. לפעמים יכולים לחלוף שבועות עד שהדפים יורכבו לאינדקס, שלא לדבר על דירוג בעמוד הראשון של גוגל!

קידום אתרים דורש עבודה ותחזוקה

שיפור הדירוג שלך בתוצאות מנוע החיפוש דורש זמן ומאמץ. רוב הקמפיינים לקידום אתרים הם כבדים ודורשים עבודה רבה בתחילה, ולאחר מכן תחזוקה אסטרטגית שוטפת. במהלך השבועות או החודשים הראשונים של מסע פרסום, מומחה קידום אתרים משקיע זמן רב במחקר, למידה, התאמה והתאמת המרכיבים השונים באתר. ברגע שאתר מתחיל לקבל אותות SEO חיוביים, מומחה SEO חייב לתכנן לשמור על מיקומו בתוצאות.
ישנם אלמנטים רבים במשחק כאשר מדובר באופטימיזציה למנועי חיפוש. מקצועני קידום אתרים חייבים להיות מודעים לשינויי האלגוריתם האחרונים ולהכיר את טכניקות ה-SEO העדכניות, הבטוחות והיעילות ביותר. ישנם יותר מ-200 גורמים באלגוריתם של גוגל שמומחה לקידום אתרים חייב לקחת בחשבון. המחיר של קידום אתרים משקף את כמות העבודה שנעשית עבור קמפיין. המשימות הנעשות בכל מסע פרסום כוללות את הדברים הבאים:

 • ניתוח אתר
 • מחקר שוק
 • ניתוח מתחרה
 • מחקר מילות מפתח
 • SEO פנימי
 • SEO חיצוני
 • שיווק תוכן
 • ניתוח ודיווח

משלמים על מומחיות SEO

כשאתה עובד עם חברת קידום אתרים מוכרת, אתה מסתמך על הניסיון והמומחיות שלה בקידום אתרים. בעולם השיווק הדיגיטלי, SEO הוא אחד החלקים המורכבים והטכניים ביותר בו. בהשוואה למומחה, אלה עם ניסיון מועט בקידום אתרים ישקיעו יותר מאמץ כדי להשיג תוצאות מובילות בגוגל. מי שמספק שירותי קידום אתרים טובים ואיכותיים משקיע את כל זמנו בלמידה, מחקר והסתגלות לשינויים האחרונים באלגוריתם של גוגל. ככל שתשקיעו יותר כסף בקידום אתרים, כך תקבלו שירות איכותי יותר.


כאשר אתה שוכר מומחה SEO מקצועי, סיכויי ההצלחה שלך גדלים. אל תשכח את עלות הזמן והמשאבים האבודים במקרה של העסקת מתחיל הוא הרבה יותר מתשלום משכורת של איש מקצוע! אל תהמר על עתיד האתר שלך. מומחיות בקידום אתרים אינה מושגת בין לילה; ידע SEO מגיע משנים של לימוד וניסיון במספר רב של אתרים. אתה בעצם קונה את שנות הניסיון והמומחיות של מומחה SEO.

מהו ROI של SEO?

אין החזר ROI מובטח עבור שירותי SEO. למעשה, אם סוכנות קידום אתרים נותנת לך הבטחת ROI, אתה צריך לרוץ! החדשות הטובות הן שרוב החברות רואות תוצאות חיוביות מקידום אתרים. לפי המחקר הפנימי של First Page Sage, רוב הלקוחות שמשקיעים ב-SEO רואים תשואות מעורבות בשלוש השנים הראשונות. עם זאת, שיעור התשואה הממוצע תלוי במידה רבה בסוגי השירותים וכן בענף החברה.

ההבנה שלך לגבי המחירקידום אתרים מאפשר לך לקבל החלטות טובות יותר בעת שכירת חברת קידום אתרים. ברגע שאתה יודע מה אתה מחפש וכמה אתה צריך להוציא, בקש שירותים מחברות קידום אתרים מובילות. לאחר מכן, בחר את החברה שאתה חושב שהכי עונה על הצרכים שלך במסגרת התקציב שלך. אם אתה רוצה לעבוד עם אחד מספקי שירותי SEO הטובים ביותר, עם המומחים התקשר WebQuick. אנחנו מוכנים להציע לך ולעזור לך להביא את העסק שלך לראש התוצאות של Google.

כמה זמן לוקח לראות את התוצאות הראשונות?

SEO תלוי בהרבה גורמים. רבים מהם אינם בשליטתך ושל סוכנות ה-SEO. חוץ מזה, לעבודת SEO לוקח זמן לקצור את היתרונות שלה. סביר להניח שלא תראה עלייה מיידית בתנועה לאחר מבנה מחדש של התוכן שלך. אף על פי שלעולם אין שיעור תשואה מוגדר עבור SEO, המפתח הוא להיות סבלני ועקבי. רוב החברות רואות תשואות תוך שישה חודשים עד שנה מהשקת קמפיין SEO.
קידום אתרים דורש הרבה זמן, סבלנות ועבודה קשה, ותוצאות משביעות רצון לא מופיעות בין לילה. קידום אתרים הוא תהליך מתמשך וארוך טווח שחייב להיות קבוע ועקבי. התוצאות הראשונות של פעילויות SEO, כלומר הגדלת הנראות של האתר בתוצאות החיפוש, נראות לרוב ב-3 החודשים הראשונים של תהליך ה-SEO. במהלך החודשים הבאים, התנועה האורגנית תשתפר ואז תוכל לראות עלייה במכירות. אבל! חשוב לזכור שבמקרה של חלק מהאתרים התוצאות נראות מהר יותר, בעוד שעמודים אחרים צריכים להמתין עוד קצת, אין כאן כללים. זה עשוי להיות תלוי אם אנו מייצרים תנועה מאפס או מגדילים תנועה קיימת. כל עמוד שונה ומציאת מתכון אישי להצלחה הוא קריטי. היו סבלניים וחכו לתוצאות.

קידום אתרים

קידום אתרים הוא כעת הכרח לעסקים כדי להתחרות, לבנות מודעות למותג, להגדיל תנועה אורגנית, לקבל יותר המרות ולמקסם הכנסות. שירותי SEO איכותיים יעלו יותר; כי המומחיות, כוח האדם, התוכנה והכלים הדרושים כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר ניתנים לך. על ידי בחירה בחלופה זולה יותר, אתה מסתכן בגיוס צוות חובבים שיכול להזיק יותר מתועלת בטווח הארוך! כך או כך, עדיף לעשות את המחקר שלך מראש ולאסוף מידע כדי לשקול את האפשרויות שלך. 

מחיר אתר SEO ב- WebQuick

לפי האמור לעיל, המחיראתר SEO בWebQuick תלוי במילות המפתח, מיקומו של האתר בתוצאות, הבריאות הטכנית של האתר והפקת התוכן. לאחר התייעצות עם מומחי SEO בבחירת מילת המפתח, הקולקציה WebQuick לפי גורמי העלות המוזכריםSEO מכריזה על האתר ללקוחות ולאחר החוזה (הבטחת העמוד הראשון של גוגל) על התהליךאתר SEO יתחיל למקם את האתר בעמוד הראשון של גוגל .

חברה לבניית אתרים WebQuick מוכנה לספק שירותים ללקוחותיה עם מספר תיקים מצליחים בתחום  קידום אתרים בחנויות ובאתרים ארגוניים .  צור קשר עם המומחים שלנו לייעוץ באתר SEO ושאלות מחירים