מקדם אתרים מומלץ

מקדם אתרים מומלץ מבין שדיגיטציה מתקדמת פירושה שכמעט כל חברה משקיעה באתר משלה ומקדמת אותו. עם זאת, קידום אתרים חדשים או אתר אינטרנט אינו סוף הפעילויות, אלא ההתחלה שלהן. עצם קיומו של אתר אינטרנט גם המומלץ שבהם בשוק התחרותי של היום אינו מספיק. כדי להצליח צריך שיווק יעיל ואפקטיבי, שישפיע בנוסף על מיקום האתר וללא תהליך קידום לאתר שלכם אתם פשוט נשארים מאחור. בין אם אתם מחפשים מקדם מומלץ או לא מומלץ אין ספק שדי ברור לכם שתהליך קידום לאתר שלכם הינו צורך מחייב ומאלץ כמובן אם אתם שואפים להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל.

איך מקדמים אתר בגוגל

בכדי לדעת איך לקדם אתר באינטרנט, באילו כלים וערוצי פרסום להשתמש ומה לעשות כדי להיות מוכר בקרב המשתמשים, נדרש להיוועץ עם מקדם אתרים מומלץ שכן יש לו את האסטרטגיה שבה הוא משמש ואשר מוכחת בקידום אתרים שונים ולכן הם מצויים ברשימת המפתח והוכחה לכך הינם אתרים שהא קידם ומיקומם במנוע החיפוש של גוגל, נראה ברור? רוצים להגיע ללקוחות פוטנציאליים בהקדם האפשרי? השתמשו בגוגל אדוורדס!

מקדם אתרים מומלץ – אתגר ארוך טווח

מקדם אתרים מומלץ בעולם האינטרנט הינו צורך כפי שאמרנו לכל מי שמחפש לקדם את האתר שבבעלותו. כלי החיפוש גוגל הינו אמצעי התקשורת אשר הפך לכלי נהדר לפרסום שירותים ומוצרים בכלל הענפים והמגזרים במשק העולמי.  עם זאת, על מנת לקדם אתר נתון באינטרנט ולהשיג יעדים מומלצים וקבועים וארוכי טווח, אין די בקידום באמצעות כלי שיווקי או ערוץ אחד . יש צורך לשלב פעילויות בתוך ערוצי פרסום שונים המוצעים על ידי שיווק מקוון. האינטרנט מציע אפשרויות רבות – מהן כדאי לנצל?

מקדם אתרים מומלץ – SEO והשיווק באינטרנט

SEO (Search Engine Optimization) היא סדרה של פעילויות שמטרתן לשפר את מיקומו של אתר נתון בתוצאות החיפוש האורגניות, כלומר ללא תשלום, של גוגל. אלו הן פעילויות באתר והן מחוץ לאתר המבוצעות על ידי בניית פרופיל קישור מומלץ. יתרה מכך, אסטרטגיית SEO על ידי מקדם אתרים מומלץ אפקטיבית מבוססת לא רק על פעילויות טכניות, אלא גם על יצירת תוכן מרתק ומעניין המכיל ביטויי מפתח. למרות שפעילויות SEO של המקדם דורשות הרבה זמן ועבודה, בטווח הארוך הן מביאות לתוצאות יציבות מאוד. מחקר שערכה Whitepress מראה כי 51% מהמשתמשים לוחצים על הקישור הראשון שיוצג במנוע החיפוש של גוגל לאחר הזנת מילה ספציפית מומלצת, כך שיש על מה להילחם.

קידום אתרים בגוגל מחיר

אנו יודעים שבעלי עסקים מחפשים תשובות ישירות ופשוטות. אתה רוצה נתון פשוט התואם את התקציב החודשי או השנתי שלך. אבל המציאות היא שהעלות של קידום אתרים יכולה להשתנות באופן דרמטי בהתאם לשירותי קידום אתרים שאתה צריך. המחיר של חבילת SEO משתנה בהתאם לגורמים רבים, כמו כמות התוכן הנדרשת, ציפיות, תחזיות לצמיחה עסקית והיקף השירותים הנדרשים. כדאי שתהיה לך ראייה טובה למדי של שירותי קידום אתרים כדי לא להיות מופתעים כשאתה מקבל הצעות קידום אתרים מסוכנויות שיווק כתבנו לך את המדריך המבלא על מחיר קידום אתרים.

על מה מבוססות פעילויות SEO בדף ספציפי?

בעיקר על:

 • אופטימיזציה טכנית של האתר , כולל:

             – כותרת , כלומר כותרת העמוד (בדף תוצאות החיפוש היא ממוקמת מעל כתובת האתר),
             – meta description , כלומר תיאור קצר שמנוע החיפוש של גוגל מציג בכתובת האתר שלנו בתוצאות החיפוש,
             – עריכת כתובות URL בצורה כזו שהן מכילות ביטויי מפתח –
             גרפיקה – הן בכותרות והן מה שנקרא תיאורים של תמונות חלופיות צריכים לכלול ביטויי מפתח,

 • בחירה נכונה של מילות מפתח (ככל שביטויים ספציפיים יותר, כך גדל הסיכוי שנמשוך משתמש שמתעניין באמת בהצעה או במוצר),
 • מיקום עבור ביטויים עם מה שנקרא זנב ארוך – אלו ביטויים שעונים על רוב השאילתות המוזנות במנוע החיפוש; הם ספציפיים יותר מביטויי מפתח, ולכן פחות פופולריים, אבל הם מייצרים תנועה בעלת ערך רב,
 • יצירת תוכן מעניין ומותאם המכיל ביטויי מפתח ב:

          – כותרת העמוד,
          – כותרות,
          – תוכן ראשי,

 • יצירת ממשק אתר ידידותי ואינטואיטיבי .

קידום אתרים – Test Mobile Friendly

אסור לשכוח שהאתר צריך להיות רספונסיבי , כלומר להציג אותו כראוי במכשירים עם מסכים בגדלים שונים (סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים ומחשבים נייחים). כדי לבדוק אם אתר אינטרנט מתאים לנייד, אתה יכול להשתמש בכלי Google Test Mobile Friendly .
גורם הדירוג המשפיע על מיקום האתר במנוע החיפוש הוא גם מהירות טעינת העמוד , אותה ניתן לבדוק, בין היתר, על ידי באמצעות גוגל אנליטיקס

מקדם אתרים מומלץ – הפוך לבלוגר ומומחה בענף שלך

מקדם אתרים מתחיל או מקדם מומחה? האם אתה רק מתחיל את ההרפתקה שלך עם אתר החברה שלך? דרך מצוינת להגדיל את התנועה לאתר שלך היא באמצעות בלוגים מומלצים ותואמים לתחום הפעילות העסקית שלך . אם אתה לא מקדם אתרים מנוסה תוכל באמצעות כלים חינמיים, כמו Google Keyword Planner, תוכלו לבדוק אילו מילות מפתח הקשורות לעסק שלכם מעוררות עניין של המשתמשים. על בסיס זה כדאי ליצור תוכן מרתק שעונה לשאלות של לקוחות פוטנציאליים ומפיג את הספקות שלהם. בדרך זו, אתה יוצר דפי משנה נוספים באתר האינטרנט שלך המווספים לאינדקס על ידי גוגל. ככל שיש יותר דפי משנה בעלי ערך שכאלה, כך האתר שלך מדורג טוב יותר בתוצאות החיפוש.

מהם היתרונות בניהול בלוג משלך? מעל הכל:

 • אתה בונה תדמית של מומחה,
 • אתה תומך בגידול בהמרה,
 • אתה יכול לקבל קישורים יקרי ערך המובילים לאתר שלך,
 • אתה מרחיב את רשת הקשרים שלך בתעשייה.

רכישת קישורים – דרך להגדיל את התנועה לאתר

פתרון מעניין הוא גם פרסום של ערך באתר של מישהו אחר עם קישור לאתר שלכם. בדרך זו, אתה רוכש קישור בעל ערך בעל ערך הרבה יותר גדול עבור מיקום מאשר אלה של ספריות או פורומים באינטרנט. יתרה מכך, סביר מאוד שקורא שמתעניין בפוסט שלך יבקר גם באתר שלך . אם אתם מקיימים קשרים עסקיים עם יזמים אחרים בענף שלכם, כדאי גם לדאוג להחלפת קישורים שתועיל לשני הצדדים.

מערכת פרסום גוגל אדס – רכשו במהירות לקוחות חדשים

קישורים ממומנים על ידי חברה לקידום אורגני, המודגשים בתוצאות החיפוש של גוגל כ"פרסום", מוצגים במקומות שונים – בראש רשימת התוצאות, בצד או ממש בתחתית. גוגל בודקת פתרונות שונים, מה שלא משנה את העובדה שפרסומת PCC שנוצרה במערכת גוגל אדס היא דרך מצוינת לפרסם מוצרים בעלי רווח גבוה . הסיבה לכך היא שגוגל מחויב לפי קליק (Cost per Click) במודעה ועובר לאתר, והתעריפים יכולים להשתנות.

בעת שימוש במערכת Google Ads, כדאי:

 • לקדם את עצמנו באמצעות מילות מפתח המתאימות ביותר לפרופיל העסק שלנו או למוצר המפורסם (באמצעות למשל מתכנן מילות המפתח של Google),
 • בצע אופטימיזציה של הצעות מחיר באופן שוטף וחפש ביטויי מפתח חדשים,
 • מנתחים כל הזמן את מספר ההמרות ועלויות הקמפיין.

מילות מפתח שנבחרו בצורה לא נכונה לא רק יחשפו אותנו לעלויות, אלא גם לא יביאו המרה, ובנוסף יגדילו את שיעור היציאה מדף הכניסה. עם זאת, לקמפיין מותאם היטב של גוגל אדס יש יתרונות רבים – הוא מאפשר הערכה מהירה של האפקטיביות (הודות להתקנה של קוד מיוחד לספירת המרות באתר), וכן יצירת מודעות טקסט במנוע החיפוש של גוגל. ומודעות גרפיות (קונטקסטואליות) באתרים המשתמשים במערכת הפרסום של AdSense.

שיווק מחדש, או איך להזכיר ללקוחות שלך על עצמך? – חברה לקידום אורגני

תוכל גם ליצור מודעות שיווק מחדש בחשבון Google Ads שלך . הם מיועדים לאותם משתמשים שביקרו בעבר באתר או באפליקציה שלך לנייד, אך לא ביצעו המרה.

בהתאם לסוג האתר, המרה יכולה להיות:

 • ביצוע רכישה בחנות מקוונת,
 • הרשמה לניוזלטר בבלוג
 • באמצעות טופס יצירת קשר באתר משרד השיווק

הודות לשיווק מחדש, אתה יכול להזכיר להם עליך, ובו בזמן לעודד אותם לחזור, למשל על ידי הצעת הנחה. מודעות באנר אלו מוצגות ברשת הפרסום של שותפי גוגל, כלומר באתרים פופולריים שונים, תוך שימוש בקובצי Cookie למטרה זו. התשלום נגבה רק עבור לחיצה על הבאנר ומעבר לעמוד, לא עבור הצגתו. רימרקטינג מגדיל את התנועה לאתר ומושך לקוחות , ולכן כדאי להמר עליו במיוחד בחנויות מקוונות.

מדיה חברתית – הם הכוח של שיווק מקוון!

הדו"ח העולמי של Digital in 2019 , שנוצר בשיתוף פעולה עם We Are Social ו-Hootsuite, מראה שפולנים משתמשים באינטרנט בממוצע 6 שעות ו-2 דקות ביום. בתורו, משך הזמן הממוצע במדיה החברתית הוא שעה ו-45 דקות (נתונים מאותו דוח). הפופולריות הרבה של פורטלים מסוג זה, בעיקר פייסבוק, הופכת את אתרי הרשתות החברתיות לכלי מצוין לפרסום השירותים ואתרי האינטרנט שלהם.

איך חברות מקדמות את עצמן בפייסבוק? על ידי:

 • יצירת אתר חברה משלך  (המכונה דף מעריצים), יחד עם פרטי התקשרות, קישור לאתר,
 • פרסום קבוע של פוסטים  עם תוכן בעל ערך,
 • השתתפות בקבוצות נושאיות  המקשרות יזמים ו/או לקוחות מענף נתון,
 • יצירת קישורים באתר האינטרנט שלך  (מה שנקרא  Social Bars ) לפרופילי חברה במדיה החברתית,
 • קשר מתמיד עם לקוחות  (מענה להודעות והערות, מתן אפשרות ליצירת קשר טלפוני),
 • מודעות בתשלום  המוצגות בפלטפורמה באמצעות כלי המודעות של פייסבוק.

מערכת הפרסום Facebook Ads מאפשרת למקד מודעות לאנשים ספציפיים. 

מודעות פייסבוק ממוקדות לפי הקריטריונים הבאים:

 • מִין,
 • גיל,
 • תחומי עניין,
 • בעקבות מותגים, חברות או אנשים ספציפיים, במיוחד מה שנקרא סלבריטאים.

פייסבוק היא הכלי השיווקי העיקרי אך  לא היחיד מבין אתרי הרשתות החברתיות . יזמים באינסטגרם ובטוויטר יעילים באותה מידה. הראשון, גם בבעלות פייסבוק, משמש לא רק לאיסוף תמונות משלך, אלא גם לקידום המותג האישי שלך באינטרנט. אֵיך? קודם כל, בזכות העובדה שהוא מאפשר לשלב תוכן טקסט אטרקטיבי עם תוכן ויזואלי (תמונות וסרטונים). כדאי לשים לב בעיקר לתקשורת וידאו, כי  לפי הדיווחים, היא מעוררת 38% יותר מעורבות מפוסטים המכילים רק תמונות . 

מקדם אתרים פרילנסר

מקדם אתרים פרילנסר בתורו, מחקר של אינסטגרם עצמה מראה כי  עד 90% מהמשתמשים עוקבים אחר חשבונות עסקיים בפלטפורמה , וזו הסיבה  שאינסטגרם הופכת לערוץ פרסום חשוב, המדורג מיד אחרי פייסבוק .
אנשים העובדים בתעשייה היצירתית יכולים לנצל את היתרונות השיווקיים של Pinterest  , המאפשרת לאסוף רעיונות והשראה. אפשר גם לקדם סיכות משלך עם מודעות בתשלום. חברות המפנות את השירותים או המוצרים שלהן לצעירים יכולות להשתמש  ב-SnapChat , אבל הפרסום בו יקר בהשוואה למדיות אחרות.

מקדם אתרים מומלץ

בתעשיות מסוימות, לינקדאין תעבוד – פורטל המאפשר לבנות רשת של אנשי קשר מקצועיים. על ידי יצירת תוכן בלוג מרתק ושיתוף שלו על קיר הלינקדאין שלך,  אתה יכול להגדיל משמעותית את התנועה לאתר שלך , ובמקביל  לבנות ביעילות מותג אישי  בתעשייה ובקרב לקוחות פוטנציאליים ונוכחיים.

שיווק משפיע לכולם! – מקדם אתרים מומלץ

מהו שיווק משפיענים? 

שיווק משפיע הוא על קידום השירותים או המוצרים שלך על ידי אנשים מפורסמים. בניגוד למראית עין, אתה לא צריך שיהיה לך תקציב שיאפשר לך לעבוד עם מפורסמים מהכותרות. מחיר קידום אתרים אולי מספיק לסמוך על בלוגרית עם קבוצה גדולה של נמענים קבועים, נאמנים ומחויבים, שתמליץ לקוראיה על המוצר בתמורה לדוגמא חינם או עמלה שלא תגביל את התקציב שלנו.

seo קידום אתרים? כן, אבל לא רק הטקסטים חשובים – מקדם אתרים מומלץ

כבר כמה שנים יש טענה שתוכן בעל ערך ומותאם כהלכה הוא הדבר החשוב ביותר בשיווק באינטרנט. עם זאת, כדאי לזכור שתוכן הוא לא רק טקסטים המכילים ביטויי מפתח.

שיווק באמצעות תוכן הוא גם:

 • תמונות ואינפוגרפיקה,
 • פודקאסטים,
 • סרטוני הדרכה ב-YouTube ו-InstaStory קצר באינסטגרם,
 • תקשורת חזותית עקבית במדיה החברתית,
 • קידום תכנים בערוצים שונים (בתשלום וחינמי).

מהו שיווק באמצעות תוכן? – "עין בעין עם שיווק באינטרנט"

בעת שימוש בתכני אודיו ווידאו, זכור שהרובוטים של גוגל אינם יכולים לזהות את מה שיש בהם. צריך להקל עליהם. אֵיך? כל שעליכם לעשות הוא  לפרסם תיאור של סרטון וידאו או הקלטה נתונה באתר, באמצעות מילות מפתח . יתרה מכך, אם אתם רוצים לנצל את מלוא הפוטנציאל של שיווק באמצעות תוכן, לצד פודקאסט או סרטון, בחרו בתמלול הטקסט שלו.

פרסום ביוטיוב – מקדם אתרים מומלץ

מחקר שנערך על ב 2020 מראה :

 • יוטיוב היה, לצד גוגל ופייסבוק, הפורטל הפופולרי ביותר,
 • אפליקציית YouTube לנייד הייתה אחת משלושת המשתמשים המובילים ביותר בשימוש.

נתונים אלה מראים ש- YouTube הוא כרגע כלי נהדר לקידום המותג שלך . איך כדאי לפרסם? בעיקר דרך:

 • יצירת סרטים משלך ,
 • מודעות תצוגה ושכבות פרסום – מוצגות במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים,
 • מודעות וידאו שניתן לדלג עליהן לאחר 5 שניות – המופיעות ישירות לפני, במהלך או אחרי הסרטון; לא יותר מ-3 דקות; מוצג במחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, מכשירים ניידים, טלוויזיות וקונסולות משחקים;
 • מודעות וידאו שלא ניתן לדלג עליהן – לא יותר מ-20 שניות, מוצגות במכשירים ניידים, מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים;
 • פרסומות בקטעים – נמשכים עד 6 שניות, מוצגות במכשירים ניידים, מחשבים נייחים ומחשבים ניידים.

אל תשכח את השיווק במייל – קידום אתרים ושיווק באינטרנט

האם אתה חושב שקידום אתרים ושיווק באינטרנט או בדואר אלקטרוני הוא כלי לא יעיל, מכיוון שמשתמשים מקבלים עד תריסר הודעות קידום מכירות כאלה ביום ומוחקים אותן אוטומטית? הכל עניין של תוכן מעניין! קמפיין שיווקי בדואר אלקטרוני מתוכנן כהלכה מאפשר לך להזכיר ללקוחות שלך על עצמך ולבנות קהילה מעורבת שחוזרת ברצון לאתר שלך. הפעילויות לא קלות, אבל בהחלט שווה את הזמן. על פי ניסיוננו, ניתן להשתמש בשיווק בדואר אלקטרוני כדי :

 • רכישת לידים חדשים,
 • בניית תדמית מותג,
 • שמירה על קשרים עם לקוחות קיימים.

מדוע שיווק בדואר אלקטרוני הוא צורה רווחית של קידום אתרים?

כי שמירה על לקוח היא הרבה יותר זולה מרכישת לקוח חדש . על ידי איסוף כתובות דואר אלקטרוני של משתמשים מתעניינים, תוכל להזכיר להם עליך בזמן הנכון, מתן הנחות או מידע על מוצרים חדשים.

איך לקדם אתר מקומי? שימוש ב-Google לעסק שלי – מקדם SEO מומלץ

מה זה Google לעסק שלי? – חברה לקידום אורגני

Google My Business הוא כלי חינמי המאפשר לך לנהל את תדמית החברה שלך במנוע החיפוש של גוגל ובגוגל מפות. כרטיס ביקור והוספת המידע החשוב ביותר לפרופיל שלך (מיקום מדויק, שעות פתיחה, חוות דעת), אתה גורם לחברה שלך להופיע בתוצאות חיפוש אורגניות ובגוגל מפות למשתמשים שנמצאים בקרבת מקום.

אתה יכול להוסיף תמונות לפרופיל שלך, מה שבוודאי ישפיע על הפופולריות של האתר שלך ויגדיל את מספר הפניות. על ידי יצירת חשבון, תוכל גם לעקוב אחר כמה אנשים צפו בכרטיס הביקור שלנו וכמה פנו אלינו בטלפון על ידי לחיצה על מספר הטלפון המוצג.

אילו חברות משתמשות הכי הרבה ברישומים של Google לעסק שלי? – חברה לקידום אורגני

 • מסעדות,
 • בתי מלון,
 • מספרות ומכוני יופי,
 • בתי קפה.

יש סיבה – עד 5 מיליון חיפושים בחודש הם למסעדות, ולמעלה מ-3 מיליון למלונות.