מתכנת אתרים פרילנסר

מתכנת אתרים פרילנסר – מתכנת אתרים מקצועי

מתכנת אתרים פרילנסר, מה זה ? כיום, תכנות היא אחת המיומנויות המשומשות והחשובות ביותר בהרבה עסקים ותעשיות. תכנות אתרים או פיתוח אתרים הוא גם אחד מתחומי התכנות שזכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות, המוניטין של מפתח אתרים פרילנסר התפשט ושוק העבודה שלו מתרחב מיום ליום. מסיבה זו, עלולה להתעורר אצל אנשים רבים השאלה, מהי תכנות אינטרנט? לכן, במאמר זה נעשה ניסיון לענות על שאלה זו באופן מקיף ולהסביר את כל הנקודות והנושאים הנוגעים למקצוע שלי.

מתכנת אתרים פרילנסר מקצועי

מתכנת אתרים פרילנסר
מתכנת אתרים פרילנסר

תכנות ובניית אתר אינטרנט מקצועי , הינה למעשה בניית אתר אשר מותאם לבקשות ההולכות ומתחדשות כל העת במנוע החיפוש של גוגל. בנייה של אתר הינה צעד ראשון בכל הקשור לקידום האתר בכל הקשור למיקום האתר שלכם. אין צורך חובה לקדם כל אתר, אך מי שרוצה שיגיעו אליו לקוחות דרך מנועי החיפוש של גוגל , בינג וכו', צריך להבין שהוא צריך לבנות אתר נכון אשר מותאם לבקשות המיוחדות של גוגל ויחד עם זאת יש צורך לבצע קידום אתרים גם אם הבנייה נעשתה בצורה מקצועית ואיכותית.

קראו עוד על: קידום לעמוד הראשון של גוגל

שאלות חשובות לפני פיתוח האתר

 • יש לך מושג מה בדיוק אתה רוצה לפתח?
 • האם תרצה אתר היכרות פשוט או מערכת פורטל רצינית יותר?
 • באילו פונקציות וקריטריונים האתר חייב לעמוד?
 •  כמה פריטי תפריט יהיו לו?
 •  תפריטי משנה בתוך התפריטים הראשיים?
 •  האם אתה רוצה אתר סטטי או דינמי?
 •  האם עלינו לחשוב על פתרון קלאסי או מותאם לנייד?
 •  האם אני צריך פונקציות נוספות, חנות אינטרנט – תשלום בכרטיס בנק וכו'?
 •  האם כבר יש לך שם דומיין שמור או אירוח?
 •  האם אתה צריך אופטימיזציה למנועי חיפוש או ניתוח סטטי?
 •  האם אתה צריך להתחבר לאתרי המדיה החברתית האלה?
 • האם האתר יהיה רק ​​בעברית או רב לשוני?
 •  האם האתר צריך להיות ניתן להרחבה מודולרית ולפתח מאוחר יותר?

מתכנת אתרים פרילנסר

פיתוח אתר או יצירת אתר,  שניהם בדעת הציבור, זה ממש לא משנה באיזה מהם נשתמש. פיתוח אתר בעולם המואץ והדיגיטלי הזה דורשת עוד ועוד תשומת לב והרבה מידע רקע. לפני שנים הספיק  ליצור אתר עם 10-15 עמודי משנה, ואז פרסמנו אותו ברשת העולמית והאדם נכנס לתודעת הציבור. כיום, הודות לתחרות ההולכת וגוברת ואתרי אינטרנט טובים ומושכים יותר,  פיתוח אתרים גדל למקצוע נפרד.

מפתח פרילנסר – אופטימיזציה למנועי חיפוש

יתרה מכך, לא מספיק ליצור  אתר אינטרנט ,  חשוב גם לעסוק בחלק המרכזי של זמננו  , אופטימיזציה למנועי חיפוש .  כיום, אתה לא יכול ליצור אתר ללא אופטימיזציה למנועי חיפוש. גם כיום נוצרים מספר לא מבוטל של אתרי אינטרנט עם פתרונות באמצעות מערכות ניהול תוכן ביתיות שונות וחינמיות  , אך לא ניתן להשיג איתם פתרון ותוצאות אמיתיות! כמפתח אתרים פרילנסר אני שם דגש רב על יצירת אתר מותאם למנועי חיפוש  , מערכת ניהול קלה לשימוש, מבנה ידידותי למשתמש וכמובן מראה ייחודי ואטרקטיבי. כמובן שהאתרים המוכנים רספונסיביים במידת הצורך גם עובדים, כלומר ניתן לצפות בהם ולהפעיל אותם בטלפונים חכמים ובטאבלטים. עם זאת, חשוב לציין שאתר מותאם למובייל ואתר רספונסיבי זה לא אותו דבר! הרבה אנשים חושבים כך, אבל לא.

פיתוח אתר מותאם למובייל

אתר סלולרי הוא אתר מותאם במיוחד למכשירים ניידים , בו ניתן לצפות בעמוד בפריסה הטובה ביותר עבור מידות הגאדג'טים החכמים, בעוד שאתר רספונסיבי, כלומר  אתר מותאם למובייל ,  הוא  אתר אינטרנט אשר ניתן לצפות בו גם בצגים קטנים יותר, אך מבחינת המבנה שלו, הוא לא מיועד לשימוש נייד, אלא לשימוש שולחני. כמובן כמפתח אתרים אני יוצר שתי גרסאות, עבורן נוכל לשלוח לכם הצעת מחיר מדויקת בהתאם לצרכיכם.

פיתוח אתר מקצועי

הצעד החשוב ביותר ביצירת אתר אפקטיבי צריך תמיד להיות עיצוב אתר מדויק.  ככל שהאתר מורכב יותר  , כך גדל הצורך בתכנית יסודית בה מוגדרים המבנה הבסיסי ותפעול הפונקציות הבודדות. למעשה אתה קובע את  מטרת האתר  , השטח, משתמשי הקצה אליהם   ברצונך לשתף את המידע המתפרסם באתר , ואנו נמשיך בתכנון בהתאם. אנו בוחנים את ההופעות ברשת של התחרות שיש לך , את מציאות המטרות ואת המשאבים וההזדמנויות הדרושים להשגתן.

לסיכום – מתכנת אתרים פרילנסר

תחום הפיתוח הינו תחום נרחב ומגוון מאוד אשר משתנה ממפתח האחד למשנהו בכל הקשור ליישום השיטות לבניית אתר אינטרנט. אם אתה בשלב של לפני בניית אתר, או שיש לך כבר אתר שעובד, אך אתה לא מרוצה , אל תהסס ופנה אליי בנייד או בדף צור קשר בכל שאלה או בקשה.