סטודיו בניית אתרים

סטודיו בניית אתרים – עיצוב ובנייה אישי

סטודיו בניית אתרים ייחודיים ואישיים  WEBQUICK , מה זה בנייה ועיצוב נכון של אתרים ? עיצוב אתר מתייחס לפורמט המצגת ולעיצוב הגרפי של הדפים באתר, המייצגים את התוכן והתכנים של אותו אתר. עיצוב אתרים הוא האפקט החזותי של מטרת האתר והוא החלק הראשון של דף אינטרנט שמעסיק את דעת הקהל. סטודיו בניית אתרים למעשה לוקח בחשבון את מטרת האתר והקהל שלו, ובאמצעות שימוש באלמנטים המתאימים לגישת האתר, ובעזרת דעתו היצירתית וטעמו האמנותי בשימוש במידות וצבעים, הוא יוצר עיצוב שתוך כדי יצירה ואחדות בכל דפי האתר. אל תעשה את הקהל שלך משעמם. באתר יש להשתמש בדפוס קבוע בדפים, כדי שהמשתמש, בעת הצפייה בדפים, יבין שכל הדפים נמצאים באותו אתר.

סטודיו בניית אתרים
סטודיו בניית אתרים

סטודיו בניית אתרים – עיצוב אתרים ייחודיים אישיים

WEBQUICK בניית אתרים 2023 – בין השירותים שלנו הם:

 • הטמעה מקצועית וייחודית של אתרים רספונסיביים (RWD) עם פאנל CMS.
 • סטודיו לבניית אתרי תדמית
 • סטודיו לעיצוב תדמיתי ייחודי ולא שגרתי
 • תחזוקת אתר אינטרנט מודרני, סטנדרטי ועזר
 • התאמת התצוגה במכשירים ניידים (רספונסיבית – RWD)
 • מערכת ניהול תוכן אתר מקצועית ומקורית – CMS
 • אתרי תדמית תחת חבורה של מנועי חיפוש – SEO
 • אחריות על ביצועים ואיכות אתר מהדרגה הראשונה
 • שירותים ועדכונים הניתנים על ידי הפרויקטים שלנו.
 • עלות תחרותית של פיתוח אתרים
 • אתרים להצגת חברות ופרטיים, חנויות מקוונות,
 • עיצובים מיוחדים ואפקטים לפי בחירה אין סופית
 • סטודיו בניית אתר תדמיתי מקצועי לעסקים ולפרטיים

בניית אתרי תדמית – סטודיו לבניית אתרים

ישנם פתרונות שעוזרים לאנשים להגיע לנקודת חוויה וחשיבה מחוץ לקופסה וליצור אתר תדמית אינטרנט בעיצוב אישי ואיכותי. הטכניקות הללו כוללים אי שימוש בפורמט מוגדר מראש, אי שימוש במערכת ניהול תוכן (CMS) ואחרים.טים ברנרס-לי, ממציא האינטרנט, עשה את שמו כמפתח האינטרנט הראשון בהיסטוריה על ידי הקמת אתר באוגוסט 1991. באתר הראשון שלו, הוא השתמש בהיפרטקסט ובקישור למייל. בתחילת הדרך, אתרי אינטרנט נכתבו בקוד HTML פשוט, סוג של שפת קידוד שנתנה לאתרים מבנה פשוט, כולל כותרות ופסקאות, ויכולת קישור לדפי אינטרנט אחרים עם היפרטקסט. בהשוואה לשיטות אחרות, זו הייתה דרך רעננה ושונה שבה משתמשים יכלו פשוט לפתוח דפים מקושרים עם דפדפן.

סטודיו לעיצוב ובניית אתרים – שפת קידוד

ככל שהרשת ואמנות העיצוב שלה התפתחו, שפת הקידוד שלה, Hypertext או HTML, הפכה מורכבת וגמישה יותר. כלים כגון טבלאות, ששימשו בעיקר להצגת גרפי נתונים, נוצלו עד מהרה לרעה עבור פריסות נסתרות בדפי אינטרנט. עם הופעת תבניות האינטרנט מדורגות או CSS, הדרך השגויה של עיצוב עם טבלאות נסתרות בעמוד התחלפה בשימוש נכון ב-CSS.

טכנולוגיות אינטגרציה של מסדי נתונים, כמו שפות סקריפטים בצד השרת כמו CGI, PHP, ASP.NET, ASP, JSP ו-ColdFusion, ותקני עיצוב מודרניים עם תבניות (CSS), מבנה מחדש אתרי אינטרנט. הם שינו והפכו את זה מתקדם יותר.

אם תרצו ללמוד על נושא פיתוח התרים תוכלו לקרוא את המאמר שלנו עם פיתוח אתרים.

כמו כן, עם הגעתן של טכנולוגיות גרפיקה ואנימציה מונפשות לדפים, כמו פלאש, פני האינטרנט השתנו יותר מבעבר, וניתנו יכולות חדשות ליוצרי מדיה ומעצבי אתרים, ועוד יכולות ופונקציות חדשות של דפדפנים עבור HTML.

בניית אתרי אינטרנט – מה זה בכלל אתר אינטרנט

אתר אינטרנט זהו אוסף של קבצים שונים, כולל תמונות, טקסטים או קבצי תכנות, המקושרים יחד למטרה מסוימת. קבצים אלה ממוקמים על מחשב "מארח" או "שרת" והם מכונים בשם דומיין נפוץ. אחד משירותי האינטרנט החשובים ביותר הוא דואר אלקטרוני.

סטודיו לבניית אתרים – סוגי אתרים:

האתרים מחולקים למספר קטגוריות על פי האפליקציה וסוג התכנות, שהן:

אתרים סטטיים: אתרים אלו מעוצבים פעם אחת ומכניסים בתוכם את המידע הנדרש ולאחר מכן לשינוים אתר מקצועי או חצי מקצועי דרוש מעצב. שפת התכנות של אתרים כאלה היא בדרך כלל HTML ו-Java Script, המשמשים גם בגרסה מפותחת יותר של CSS.

שימוש בקוד לבניית אתרים קבועים

מאחר וכמות קטנה יותר של קוד משמשת בבנייה של אתרים קבועים, יש להם מהירות טעינה גבוהה. בנוסף, צמצום גודל הקודים, מה שהופך את האתר לקריאה יותר על ידי רובוטי החיפוש, מצד אחד, והקטנת זמן הטעינה, מצד שני, משפר את מצבם מבחינת ניקוד או "דירוג" במנועי החיפוש. לאתרים קבועים יש גם מחיר בנייה בסטודיו נמוך יותר מאתרים אחרים.

חוסר האפשרות לבצע שינויים באתרים מהסוג הזה על ידי אנשים רגילים, בנוסף להגברת האבטחה, ייהנו מגרפיקה ומראה יפה, כי הכל קבוע, כולל הטקסטים וגודל התמונות, כמו גם כל האלמנטים יש מיקום ספציפי וקבוע, כתוצאה מכך, אתה יכול הוא קיבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור המיקום של כל רכיב.

אבל מצד שני, חוסר היכולת לבצע שינויים על ידי אנשים רגילים לא מאפשר לעדכן את האתר על ידי בעלי ומנהלי האתר.

אתרים סטטיים מתאימים לאנשים פרטיים, חברות וארגונים שצריכים לשנות את תוכן האתר לכל היותר פעם או פעמיים בשנה.

אתרים דינמיים:

ניתן לשנות את התוכן של אתרים דינמיים לאחר בנייה על ידי אנשים רגילים שיש להם גישה למערכת ניהול התוכן של האתר. שפת התכנות של אתרים דינמיים יכולה להיות שונה על בסיס הצורך, אך בעיקר משתמשים בשפות ASP, ASP.Net ו- Php ושפות עזר CSS ו- Silver light או Ajax משמשות גם ליצירת תכונות מיוחדות.

באתרים מסוג זה, שלד האתר נוצר קודם כל על ידי המעצב, ולאחר מכן את התוכן משתנה על ידי מנהלי האתר, כמו טופס חוזה שנוצר פעם אחת על ידי אדם אחד ומלא פעמים רבות על ידי אנשים אחרים, ומכאן המעצב אחראי על המיקום והגודל המדויק של הטקסטים.והוא לא יודע על התמונות ושאר האלמנטים שישתנו בהמשך ע"י מנהלי האתר ולכן אין לו ברירה אלא לשקול את כל המצבים וזה גורם לגרפיקה והשפעת האתר תצטמצם במידה מסוימת.

אחד היתרונות של אתרים דינמיים הוא שאין הגבלות ליצור, לשנות או למחוק תכנים, תמונות ודפים וכו'.

סטודיו לבניית אתרים – שפות תכנות

בשל העובדה ששפות תכנות מתקדמות נמצאות בשימוש באתרים דינמיים, ניתן ליצור בהן תכונות רבות, כמו יצירת דפים חכמים, טפסים וחיפושים מורכבים.

שימוש מופרז בקודים מאט את טעינת האתר ואת דירוגו במנועי החיפוש.

אתרים דינמיים מתאימים לאנשים פרטיים, חברות וארגונים שצריכים לשנות את תוכן האתר יותר מפעמיים בשנה.

פורטלים:פורטלים הם אתרים דינמיים מקיפים שחותרים אחר מספר מטרות ספציפיות באתר אחד, במילים אחרות, ניתן לקרוא לסכום של מספר אתרים דינמיים שהורכבו כדי להשיג מטרה ספציפית. למשל, פורטל חדשות יכול להיות מורכב מכמה אתרים דינמיים שכל אחד מהם מספק למנהליו תכונות מיוחדות כמו רישום חברות, פרסום חדשות, פרסום תמונות, סקרים וכו'.

כל התכונות של אתר דינמי יכולות לחול גם על פורטל.

פורטלים נרכשים בדרך כלל על ידי ארגונים, קבוצות וחברות. בשל הצורך לעדכן את החלקים השונים של הניהול שלהם על ידי אדם אחד, זה מאוד קשה אלא אם כן רואים בזה עבודה חלקית לפחות.

אתר פלאש סטטי ודינמי – סטודיו לבניית אתרים אישיים

אתרי פלאש או אנימציה הם שני סוגים של סטטי וסמי דינמי והם נוצרים ע"י תוכנות מיוחדות, במקרים מסוימים משתמשים ב-XML או Action Script ליצירת יכולות שינוי או מודיעין באתרים אלו.

באופן כללי, אתרי פלאש קבועים (סטטיים) אינם ניתנים לשינוי וכמו אתרים קבועים, הם נוצרים פעם אחת על ידי המעצב, וכדי לשנות אותו, יש צורך בידע מקצועי או חצי מקצועי בעיצוב פלאש.

אבל אתרי פלאש חצי דינמיים או חצי דינמיים עובדים כמו אתרים דינמיים וניתנים לשינוי, אבל שינוים אינו פשוט כמו אתרים דינמיים והיקף השינויים מוגבל הרבה יותר.

אחד היתרונות של אתרי פלאש הוא הקסם שלהם. גרפיקה יפה ואנימציות אטרקטיביות. אבל אחד החסרונות הגדולים שלהם הוא שהמידע הכלול בהם לא ניתן לקריאה על ידי רובוטי חיפוש ובעיקר מהירות הטעינה הנמוכה מאוד.

אתרי פלאש מתאימים ליחידים וקבוצות או חברות וארגונים שאינם זקוקים לפרסום ומוכרים לקהל הרחב, כגון זמרים, פוליטיקאים, שחקנים וקבוצות מוזיקה, בתי מלון מפורסמים, מקומות תיירות.

סטודיו לבניית אתרים – תכנות ושימוש בשפת קידוד

אתרים המצוידים במערכות ניהול תוכן (Content Management Systems): אתרים המצוידים במערכות ניהול תוכן, המכונה במונח CMS, המהווה קיצור של מערכת ניהול תוכן, הם אתרים מסוג פורטלים או אתרים דינמיים אשר מיועדים למטרות ספציפיות על ידי מעצבים או חברות מקצועיים נוצרים עיצובים מקצועיים.

כל היתרונות והחסרונות של אתרים דינמיים חלים על אתרים המצוידים במערכת ניהול תוכן.

כמובן, יש לזכור שגם אתרים ופורטלים דינמיים מצוידים במערכות ניהול תוכן, אך מה ששונה ב-CMS הוא העיצוב שלהם ומערכות ניהול התוכן שלהם למטרות ספציפיות.

אחד היתרונות של מערכות ניהול תוכן על פני אתרים דינמיים אחרים הוא מוכנותן ומקיפותן. לכן, רוב האתרים הללו ניתנים להתקנה ושימוש תוך פחות מ-3 ימי עבודה.

עיצוב אתרי CMS הוא כמו קו מוצרים, ומכיוון שהמעצב צריך לייצר דגימות מוגבלות בהמוניות, הוא מנסה לעמוד בכל עקרונות האבטחה, הגרפיקה, הדברים הקשורים לדירוג וציוני מנועי החיפוש ועוד דברים יעילים אחרים.

בהתחשב ביתרונותיהם, מומלץ לכל הפרטים, הארגונים והחברות שיש להם את התנאים לקיים אתרים דינאמיים לחפש תחילה מערכות ניהול תוכן ספציפיות לעבודתם ואם לא נמצאו, לפנות לעיצוב אתרים דינמיים.

יתרונות השימוש באתר – סטודיו בניית אתרים

לאתרים יש יתרונות רבים למנהליהם ולבעליהם, החשובים שבהם הם כדלקמן:

השפעת האתר על המידע: קיום אתר זה כמו קטלוג, אבל עם יתרונות רבים אחרים. קטלוג יכול לכלול תמונות וטקסטים, אבל אתר יכול להשתמש גם בתמונות, טקסטים, וידאו ואודיו או אנימציה, כך שהוא מאפשר מידע מקיף עם תוכן אטרקטיבי יותר. כדי לעצב, להדפיס ולפרסם כל עותק של הקטלוג צריך תשלום, אבל עבור אתר מספיק לשלם עמלה נמוכה מאוד על בנייתו ותחזוקתו, ולאחר מכן אלפי או מיליוני משתמשים יכולים להשתמש בו שוב ושוב.

השפעת האתר על השיווק – סטודיו לפיתוח תוכנה

מנועי חיפוש עושים עבורכם שיווק ללא עלות, מספיק שהרובוטים שלהם ימצאו את האתר שלכם ואז כשאדם מחפש כל אחד מהשירותים או המוצרים או המידע הניתנים באתר שלכם, המנועים הללו יפנו את האדם לאתר. אתה מוביל. כמות המבקרים המופנית לאתר תלויה בפרמטרים רבים, אך במקרה הגרוע, משהו כמו 50 אנשים ביום מופנים לאתר על ידי מנועי החיפוש.

סטודיו לבניית אתרים – יצירת יכולות פרסום חדשות

עם אתר אינטרנט בעליו ומנהליו נכנסים לתחום המסחר האלקטרוני ועולה עבורם אפשרות שימוש בפתרונות מסחר אלקטרוני, החשובות מבין יכולות אלו הן פרסום באינטרנט, פרסום במנועי חיפוש, קליק פרסום והחלפת באנרים. והקישור ציין.

זמינות:האתר נמצא תמיד במרחק קליק אחד בלבד מהמחפשים מידע ומוצרים או שירותים שניתן לספק על ידו, והוא פעיל בכל שעות היום ובחגים.

פעילות מחוץ לגבולות גיאוגרפיים: כיום, אחד מרכיבי הפעילות ללא גבולות הוא אתר אינטרנט, וכמעט אף אחד לא יכול לטעון שהוא פועל מחוץ לגבולות גיאוגרפיים ללא אתר אינטרנט.

הפקת הכנסה: רמת הרווחיות וייצור ההכנסה של האתרים תלויה בסוג האתר ובמטרותיו, כמובן שגם רמת הפעילות של בעלי האתרים ועדכון וטיפול בהם מהווה גורם חשוב ביותר. אך כיום יש הרבה חברות ואנשים שפועלים רק דרך האתר וההכנסה העיקרית שלהם היא דרך האתר ולקוחות מקוונים.

עיצוב אתר:אתר אינטרנט הוא אוסף של מידע על נושא או נושא מסוים. עיצוב האתר מפרט את הסידור והמבנה של דפי האינטרנט שייצרו את האתר. דף אינטרנט מכיל מידע על מטרת יצירת האתר. דמיינו אתר אינטרנט כמו ספר שבו כל דף אינטרנט יהיה עמוד של הספר.

ב סטודיו בניית אתרים יש להתייחס להיבטים שונים שתמיד מתווספים בעקבות ההתקדמות הגוברת של האינטרנט. לאתרי אינטרנט עסקיים כלליים, בין העיקריים:

בניית האתר הוא לפי כותרת ותוכן

התכנים, מהות המילים והמידע באתר חייבים להיות בהתאם למטרת האתר ולכוון למגוון ציבור המחפש את המידע הניתן באתר.

האתר צריך להיות מובן וצריך להיות קל להתחבר אליו גם לקהל שלא מכיר את הרשת. אם האתר גדול מספיק וכולל מידע רב, יש להשתמש במידע המדריך בצורה כזו שיהיה זמין במהירות לצופה.

המבט על העבודה צריך להיות כללי ולכסות את כל העמוד כך שיוכל לעורר יציבות ויציבות. סגנון הכתיבה צריך להיות יפה ומיוחד ולהתאים לטעם הקהל ולתוכן האתר.

בכתיבת הטקסטים והמידע שהקהל מחפש, יש להגדיל אותו כדי לגרום לצופה לחשוב שזה מה שהוא חיפש.

כמו כן, יש למצוא את האתר בקלות באינטרנט ובמידת האפשר למקם אותו בראש רשימות החיפוש, אם כי לא תמיד זה כך, לפחות במנועי החיפוש הראשיים.

אתר אינטרנט מכיל בדרך כלל טקסט ותמונות. העמוד הראשון של אתר אינטרנט נקרא דף הבית או דף האינדקס. חלק מהאתרים משתמשים בדף שנקרא בדרך כלל דף פתיחה. דף זה עשוי לכלול פריטים כגון הודעת קבלת פנים, בחירת שפה, בחירת אזור גיאוגרפי או כתב ויתור במקרים מסוימים. כל דף אינטרנט בתוך אתר אינטרנט הוא קובץ HTML שיש לו כתובת URL משלו.