עלות הקמת אתר מכירות

עלות הקמת אתר מכירות – מה צריך לדעת לפני ההקמה?

עלות הקמת אתר מכירות משתנה מאוד ותלוי באופי האתר. בניית אתר למכירות הפך להכרח עבור עסקים פרטיים וחברות . אם מישהו מחפש שירות הוא מוצר, הדבר הראשון שהוא יעשה הוא לחפש באינטרנט. אז מה זה ימצא עליך בתוצאות החיפוש? במקרה הטוב, דפי הרשת החברתית שלך יופיעו בחיפוש זה. האם התמונה שאנשים יראו ממך באינטרנט היא מה שאתה מצפה? זה המקום שבו נושא עלות הקמת אתר מכירות הופכת להיות חשובה. הקמת אתר מכירות אישי מקצועי עוזר לך לקבל תמונה לגיטימית ומקצועית של עצמך ועל המוצרים שאתה מוכר.

עלות הקמת אתר מכירות

עלות הקמת אתר מכירות נעה בין 6,000 ל 10,000 ש"ח ומעלה.

בעת בניית אתר מכירות וורדפרס יש מגוון תכונות שצריך לשים לב שקיימות באתר אינטרנט למכירה. גם אם אתה מומחה בשפות תכנות שונות, יצירה (או יישום) של פונקציות מורכבות ביד גוזלת זמן. ערכות נושא של וורדפרס ובוני גרירה ושחרור של דפים משלבים תכונות מורכבות באמצעות בלוקים שאתה גורר לתוך העיצוב שלך. זה אומר שאתה יכול להציע ללקוחות שלך יותר תכונות ושירותים.

אם יש לך 5, 50 או 500 מוצרים בחנות וורדפרס, נראה לך איך לעשות את זה קל.

אתר למכירת מוצרים באינטרנט

כאשר אתה שואל את עצמך לגבי עלות הקמת אתר, שאל את עצמך. האם אתה סומך על חנות שאין לה שם וכתובת ויש לה רק סדרת מוצרים מאחורי החלון? הדבר נכון גם לגבי החנות המקוונת. אז העריכו את המקצוע שלכם ובחרו מותג עם המותג שלכם. בחרו שם שיישאר בתודעתו של הלקוח ויחד עם זאת יהיה קשור לעסק לו אתם מקימים חנות מקוונת.

השם הזה הוא לנצח בשבילכם, אז בחרו שם שתמיד יהיה רענן עבורכם.

לגבי מקרה זה, פרט מעט בשוק החיפוש ובלקוחות היעד שלך. כבר בהתחלה, אתה יכול לחלוק את הרעיון שלך עם החברים והמשפחה שלך ולשקול את דעותיהם של אנשים שונים עם טעמים שונים.

עלות הקמת אתר מכירות
עלות הקמת אתר מכירות


לאחר שבחרתם את שמכם, הגיע הזמן לעצב את הדרך הארוכה סביב המוצרים שלכם. מה זה אומר?

לדוגמה, אתה יכול להתחיל את העבודה שלך על ידי מענה על השאלות הבאות:

 • מה גורם למוצרים שלך לבלוט מהקהל?
 • אילו בעיות עיקריות פתרת במוצר שלך?
 • איך אספקת המוצרים ללקוח?
 • האם המוצרים שלך זמינים בחנות מקוונת?
 • מהם המחירים של המוכרים האחרים והאם אתה יכול להשוות או להוריד מחירים?
 • מה בדיוק ההבדלים בינך לבין המוכרים האחרים?

הקמת אתר מכירות

השלב הראשון שאנו מיישמים בהקמת אתר מכירות: הגדרה נכונה של המוצר

בטח חשבת איזה סוג אתר מכירות לפתוח, אילו מוצרים להציע באתר ואילו תנאים להצעת מוצרים. אבל אם אין לך מושג לגבי אתר המכירות שלך, התחל לעבוד ולחשוב על המוצר או המוצרים המועדפים עליך להציג.

לפני , ראשית, אנו בודקים מה בדיוק אתם רוצים למכור.ומה יש לאחרים להציע . כדי לעשות טוב יותר את הצעד הראשון, עדיף לענות על השאלות הבאות:

 • האם המוצרים שלך פיזיים וחייבים לשלוח אותם ללקוח?
 • החלטתם איך לספק את המוצר ללקוח?
 • האם אתה צריך שיהיה לך מחסן מלא עבור כל המוצרים שלך?
 • האם אתה מתכנן למכור מגוון מוצרים, או שאתה עובד על מוצרים ספציפיים?
 • מאיזו קבוצה הלקוחות שלך?
 • לפני בניית חנות אינטרנט או מקוונת, אתה יכול לשים את המוצרים שלך באתרי החנויות הגדולות כמתווך למכירות ולבדוק את המשוב של הלקוחות.
 • האם המוצר המוצע שלך מתקבל בברכה על ידי הציבור הרחב או שהוא כולל רק קבוצה מסוימת?

בניית אתר מכירות

בעת בניית אתר וורדפרס לעסקים צריך לשים לב לפרטים הבאים:

 • ממשק איטי
 • צפוף חלקית חלקים מהממשק אינם מעודכנים
 • "תמונה ממוזערת" או "קטנה"
 • אין פונקציית שמירה אוטומטית

בניית אתר וורדפרס לעסקים מנוסים ולמתחילים. התוסף קל לשימוש, מתפקד במלואו ומקל על השימוש בתבניות מוכנות וליצור משלך.מחיר: רישיון רגיל של תוסף WPBakerr עולה 220 שקל וכולל שדרוגים, תמיכת פרימיום וגישה לספריית תבניות לשימוש בעמוד בודד. הרישיון המורחב עולהפי כמה וכולל עדכונים, תמיכה פרימיום ושילוב ערכות נושא. זה יכול לשמש עבור יישום SaaS יחיד.

אתה מכיר את המוצר שלך – בניית אתר למכירת מוצרים

האם אתה סומך על חנות שאין לה שם וכתובת ויש לה רק סדרת מוצרים מאחורי החלון? הדבר נכון גם לגבי החנות המקוונת. אז העריכו את המקצוע שלכם ובחרו מותג עם המותג שלכם. בחרו שם שיישאר בתודעתו של הלקוח ויחד עם זאת יהיה קשור לעסק לו אתם מקימים חנות מקוונת.

השם הזה הוא לנצח בשבילכם, אז בחרו שם שתמיד יהיה רענן עבורכם.

לגבי מקרה זה, פרט מעט בשוק החיפוש ובלקוחות היעד שלך. כבר בהתחלה, אתה יכול לחלוק את הרעיון שלך עם החברים והמשפחה שלך ולשקול את דעותיהם של אנשים שונים עם טעמים שונים.


לאחר שבחרתם את שמכם, הגיע הזמן לעצב את הדרך הארוכה סביב המוצרים שלכם. מה זה אומר?

לדוגמה, אתה יכול להתחיל את העבודה שלך על ידי מענה על השאלות הבאות:

 • מה גורם למוצרים שלך לבלוט מהקהל?
 • אילו בעיות עיקריות פתרת במוצר שלך?
 • איך אספקת המוצרים ללקוח?
 • האם המוצרים שלך זמינים בחנות מקוונת?

שאלות אלו יעזרו לך למצוא את הדרישות של החנות המקוונת שלך ויענו בקלות על השאלה איך לקנות באינטרנט.

עלות הקמת אתר

יש בעלי עסקים שחושבים שאחרי שהשיקו ובנייתו חנות מקוונת , אין להם מה לעשות. לאחר שהשקת את החנות המקוונת שלך, הגיע הזמן להציג אותה לכולם. חלקם מקדמים את החנות שלהם באמצעות רשתות חברתיות, וחלקם מנסים להציג אותה באמצעות השקת קמפיינים פרסומיים.

בנוסף לרשתות החברתיות, תוכלו גם להשתמש בשירות המייל וליידע את לקוחות היעד שלכם על מוצרים חדשים והנחות באמצעות שליחת מיילים.

מה עוד עליך לדעת בנוסף לעלויות להקמת אתר מכירות

אחת הטקטיקות הטובות והחשובות לאחר הקמת אתר מכירות היא, פרסום בגוגל. חברות אחסון מסוימות, במיוחד אלו המספקות שירות בונה חנויות, מספקות לכם מתקנים כדי שתוכלו למקם את האתר שלכם בדרגים הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. במילים אחרות, בכל פעם שמישהו מחפש מוצר הקשור לאתר שלך בגוגל, הוא יראה את שם האתר שלך בתוצאות הראשונית.

על מנת שתהיה חנות מקוונת מצליחה, חשוב מאוד להקדיש תשומת לב מספקת לכל החלקים בתהליך הקמתה.

ההמלצה שלנו היא להשתמש באחסון חנות. מאפס עד מאה, הקמת החנות המקוונת שלך נעשית על ידי מומחים רלוונטיים, ותתמקד רק במכירה ובמשלוח של המוצרים שלך.

WebQuick  הינה הדרך הטובה ביותר לבנות אתר מכירות 

אם אתה חושב שהשלבים שהוזכרו לבניית אתר מכירות באינטרנט הם מסובכים, הפתרון שלנו עבורך הוא להשתמש בבונה חנויות אינטרנט מנוסה .

הדרך המהירה והקלה ביותר להקים אתר מכירות היא להשתמש בבונה אתרים. בשיטה זו, יהיה לך אתר למכירות בלחיצה אחת בלבד. אתר למכירות הוא אפשרות שתוכל להשתמש בה בקלות לעיצוב החנות שלך באינטרנט ללא צורך בידע בתכנות . על ידי שימוש בשירותים אלה, אתה ממזער את העלות של הקמת אתר המכירות שלך.

עלות הקמת אתר אינטרנט – מכירת מוצרים באינטרנט לבד

אחת הדרכים לבנות אתרי מכירות מוצרים באינטרנט לבד ה,יא שבמקום לעצב את האתר שלך חלק אחר חלק, אתה יכול בקלות ליצור את כל המדורים באמצעות בונה אתרים למכירות. השימוש בשירות של בונה אתרים מיומן ומקצועי שמבין בתחום מכירות מוצרים, הוא הדרך היעילה ביותר להקים אתר מכירות אם אין לכם יידע בבניית אתרי מכירות בגוגל. .

עלויות הקמת אתר מחולקים לשתי קטגוריות:

 • הקטגוריה הראשונה היא השירותים שאנו מספקים לכם לאחסון אתר מכירות באינטרנט. למעשה, על ידי מתן מארח וורדפרס ובחירת העיצוב המותאם למוצרים ולסגנון שלך, יש לך אתר למכירות שבו אתה רק צריך להוסיף את המוצרים שלך ולשים את הטקסטים הקשורים למוצרים שאתה מוכר ובהתאם לסגנון שלך. במקרה זה, אינך זקוק יותר למעצב ותנהל את דפי האתר. כמובן שבשיטה זו צריך להכיר את המושגים של האתר.

בניית אתר למכירות באינטרנט

 • בקטגוריה השנייה, בשירות זה, כל שלבי עיצוב אתר מכירות באינטרנט, עיצוב וניהול האתר הם באחריות חברת האחסון. אפילו רישום החוזה והעלויות מול הבנקים לקבלת התשלום ייעשה על ידינו. בנוסף, תמיד תוכל להיעזר ביועצים הטכניים ובמומחי השיווק הדיגיטלי שלנו כדי להרחיב את האתר שלך ככל האפשר.  על ידי בונה אתרי מכירות מקצועי ומיומן, הוא הדרך הטובה והמהירה ביותר בכדי לענות לך על השאלה לגבי עלות הקמת אתר מכירות וכמובן את כל הדרכים לבנות אתר למכירות באינטרנט. להבנת המושג שיווק מקוון, עיין במאמר מהו שיווק דיגיטלי.

אם אין לך מספיק ניסיון בבניית חנות מקוונת, ישנם חלק מהשירותים שלנו שבהם תוכל להשתמש כדי להקים את החנות שלך ולמכור את המוצרים שלך בזמן הקצר ביותר. חוץ מזה, אתה צריך להכיר קצת טכניקות עיצוב אתרים.
 WebQuick הוא הדרך הטובה, המהירה והיעילה ביותר להקים חנות מקוונת.