פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוח אתרי וורדפרס – שדרוג אתר וורדפרס

פיתוח אתרי וורדפרס, שהפך לאחת מבקשות עיצוב האתרים הפופולריות בעולם, הצליח להשתלט על אחוז גבוה מהאתרים בעולם. למערכת זו אלפי תבניות בחנויות מוכרות בעולם, שיכולות להתאים לאתרי חברות, מסחר וחנויות עם מספר מוגבל של מוצרים. פיתוח אתרי וורדפרס שונה בתכליתו מבניית אתר וורדפרס בסיסי. כמובן לאלו מכם אשר יש כבר אתר ורוצים לבצע שדרוג אתר וורדפרס אתם מוזמנים לפנות אלינו, לביצוע הערכה וסקירה היקפית לאתר וורדפרס שלכם. כמפתחי אתרי וורדפרס אנו בונים ומשדרגים אתרים על ידי מומחה פיתוח תוכנה לפרטיים ולעסקים.

פיתוח אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס משתלטים במהירות על עולם האינטרנט. בתחילת הדרך, וורדפרס הייתה מערכת ניהול תוכן ששימשה לבלוגים. אבל כעת מספר רב של אתרים משתמשים במערכת זו. וורדפרס כתובה בשפת תכנות PHP ובשל קיומם של תוספים שונים היא יכולה לענות על צרכי הלקוחות. כדי שיהיה לך אתר וורדפרס, עדיף להשתמש במארחי לינוקס.

פיתוח אתרי וורדפרס

שדרוג אתר וורדפרס

מהם הסיבות המצריכות שדרוג לאתרי וורדפרס?

מראה – שדרוג בנושא עיצוב אתר

בכל הקשור לעיצוב מיושן ולא עדכני אשר גורם לאתר שלכם להיראות כבר לא עדכני ובטח לא מושך. ההשפעה הרבה באי שדרוג האתר הנה השפעה ישירה על אחוז ההמרה שלכם באתר שלכם. לקוחות משוטטים ברחבי הרשת ובטח שנתקלו באתרים מרשימים ומעודכנים, לכן ההעדפה ללקוח תמיד להשיג את הטוב ביותר, אם כאשר מדובר ברכישת מוצרים ובטח כאשר הוא מחפש שירות איכותי ומקצועי.

פונקציונאליות של האתר

אתרי וורדפרס שנבנו לפני מספר שנים כלל לא דומים לאתרים של היום בהקשר של פונקציונאליות של האתר שלכם בכל הקשור לצורת העבודה והתפקוד של האתר שלכם. כמובן ישנם סיבות רבות ומגוונות המאלצות אותנו לבצע שדרוג שהינו למעשה שיפור האתר בייחס לאתרים אחרים ובכלל בכל הקשור לחדשנות וטכנולוגיה.

1. בניית אתר וורדפרס

בנייה וניהול של אתר וורדפרס הרבה יותר קלה מאתר שמקודד באופן בלעדי מכיוון שההדרכות על תפעול האתר זמינות בכל האתרים בעולם ובשפות שונות.

פיתוח אתרי וורדפרס

2. מחיר פיתוח אתרי וורדפרס

המחיר של פיתוח אתרי וורדפרס תלוי לחלוטין בצרכים שלכם, אך בדרך כלל עלות זו יכולה להיות בין 4,000 ל8,000 ש"ח , ויש לה קשר ישיר עם זמן סיום הפרויקט.

3. ליבת וורדפרס מסופקת כקוד פתוח

אופי הקוד הפתוח של וורדפרס אומר שמפתחי אתרים יכולים להוסיף לו תוספים וקוד ולהפוך אותו זמין לאנשים אחרים. תוכלו לקרוא עוד בנושא פיתוח אתרים.

4. ניהול אתר וורדפרס אפשרי בקלות

כל מי שיש לו ידע מינימלי באינטרנט וללא צורך בידע בעיצוב אתרים יכול לנהל בקלות אתר וורדפרס. אופן סידור התפריטים, לוח שנה וכו' בעזרת תוספים. התקנה קלה ומהירה של תוספים שונים ותמיכה מלאה בשפה העברית הם מהמאפיינים החשובים ביותר של וורדפרס.

5. תוספים שונים – פיתוח אתרי וורדפרס

ללא ספק, הסיבה החשובה ביותר לעליונות של וורדפרס על פני מתחרים אחרים היא המגוון הייחודי של תוספים פונקציונליים. לפחות 5 מפתחים שונים פיתחו תוספים פונקציונליים לכל מטרה.

6. פיתוח מהיר של תוספים רצויים

גם אם התוסף הרצוי לא קיים, אפשר ליצור את התוסף הרצוי בקוד ובהתבסס על הקוד הפתוח של ליבת וורדפרס.

7. בניית אתר עם וורדפרס

לצורך כך, מספיק להכיר את התצורה הבסיסית של המארח וגם את השגיאות האפשריות בהתקנה של וורדפרס, לאחר מכן הידע ביצירת דפים, התקנת ערכות נושא או סקינים ותוספים שונים ולימוד עיצוב אתר עם וורדפרס.

פיתוח אתרי וורדפרס בעלי עיצוב איכותי ומקצועי, מהווה יתרון עצום לאתרים שונים. הדבר הראשון שעולה לעיני המשתמשים בכל קולקציה הוא המראה של אתר אינטרנט. זו הסיבה שאנשים חייבים לשים לב לאיכות המראה של האתר שלהם פיתוח אתרי וורדפרס. הדבר הראשון שמופיע במראה של אתר אינטרנט הוא תבנית עיצוב האתר. הפורמט של אתר אינטרנט הוא הצורה הכללית של דפי האתר. ככל שתשתמש בפורמט יפה ומקצועי יותר באתר האינטרנט שלך, כך תוכל לעצב מראה מקצועי יותר לאתר שלך. בחירת תבנית לאתר צריכה להיות בצורה כזו שהתבנית תהיה בהרמוניה עם הצורה הכוללת של האתר. כמו כן, בעת פיתוח אתרי וורדפרס כדאי לשים לב לכך שעיצוב התבנית צריך להיות כמה שיותר פשוט למשתמש.

עיצוב אתר פשוט לעומת פיתוח אתרי וורדפרס

קיום אתר אינטרנט באינטרנט חשוב מאוד לעסק. כך שהיום תמצאו פחות עסקים שיש להם אתר מתאים במרחב האינטרנטי. קיום אתר אינטרנט מקצועי מאפשר לחברות ופרטיים להציע את השירותים והמוצרים שלהם בממד רחב יותר. כמו כן, קיום אתר אינטרנט יכול להציג מוצרים טוב יותר. זו הסיבה שרוב הקולקציות מחפשות אתר מתאים. סטארטאפים מחפשים פתרון זול יותר לאתר. אתרים פשוטים יותר הם פחות יקרים מפיתוח אתר. לקבוצות קטנות יותר וחדשות שלא רוצות להוציא הרבה כסף על פיתוח אתרי וורדפרס, עדיף ללכת על עיצוב אתר פשוט. בדרך כלל, לאתרים פשוטים יותר יש עלויות בנייה נמוכות יותר.

עוד בנושא: קידום אתרי וורדפרס

פיתוח אתרי וורדפרס  

וורדפרס פלטפורמה שיצרה תעשייה ענקית בעולם המקוון, שמאפשרת גם למי שאינו מגיע מתחום בניית אתרים, להקים לעצמו אתר אינטרנט. אין ספק שבניית אתר אינטרנט הינה דומה לפיתוח אתרי וורדפרס והיא מצריכה יידע בשפת תוכנה.

למפתח וורדפרס יש את הניסיון הדרוש והמספק בתחום התכנות והקידוד בפלטפורמת וורדפרס ופיתוח התשתית שלה.

אז, ניתן לומר שמפתח וורדפרס הוא שלב מעל עבודת וורדפרס או מנהל אתרי וורדפרס שיודע לעבוד רק עם סביבת הניהול (ניהול) וורדפרס ויודע את היכולת להתקין תבניות, להתקין תוספים של וורדפרס או לשים תוכן על אתר . .

אילו חלקים כולל פיתוח וורדפרס?

ישנם סוגים שונים של מפתחי וורדפרס, כל אחד מתמקד בנקודה מסוימת בליבת וורדפרס. כמובן, שרשרת הפיתוח של וורדפרס לעולם לא יכולה לראות את הדברים האלה לגמרי בנפרד. אבל אם נרצה לקבל את החלוקה המפורשת ביותר בעבודה זו, נגיע לדברים הבאים:

מפתח תוספים – פיתוח אתרי וורדפרס

אם קראתם המאמר על סוגי תוספים וורדפרס . תוכלו להבין את תפקידם של תוספי וורדפרס בפיתוחם. תוסף וורדפרס מרחיב מטבעו את מערכת וורדפרס מבלי להשפיע על הקבצים המקוריים. תוכל ליישם כל רעיון שיש לך בפלטפורמת האינטרנט המבוססת על וורדפרס וזה מדהים.

אולי השלב הראשון בהבנת הפיתוח של וורדפרס הוא מערכת ה- WordPress Hook , שבאמצעותה נוכל להשפיע באופן מלא על הליבה שלה.

וורדפרס הוק ושימוש בפעולה ופילטר בהרחבה וורדפרס מהמקור הטוב ביותר ללימוד תוספי וורדפרס וכתיבת תוספים שהוא מדור מדריך המפתחים של תוספים וורדפרס . כל הסעיפים מוסברים במלואם עם דוגמאות.

מפתח נושא וורדפרס

אין ספק, אחד החלקים העיקריים של כל מערכת הוא ממשק המשתמש או החלק הוויזואלי שלו. במערכת וורדפרס, אנחנו מכירים אותה כתבנית וורדפרס.

התמקדות בפיתוח ובתכנות ערכת הנושא של וורדפרס יכולה לסייע רבות למשיכת לקוחות. ישנן תבניות רבות בשווקי וורדפרס בעולם. אתה יכול לעצב תבניות ספציפיות ללקוחות או לפרסם את התבניות שלך בשווקי מוצרי וורדפרס ולהרוויח מהמכירות שלהם.

קראו עוד : עיצוב ובניית אתרים לעסקים

עיצוב נושא וורדפרס

אחד המפתחות להצלחה בתכנות ופיתוח נושא וורדפרס הוא השילוב שלו עם מערכות ותוספי וורדפרס פופולריים. זה כמו תוסף WooCommerce או Gravity Form או בוני דפים מפורסמים כמו Elementor , שכולם שמות מוכרים.

בדומה לתוספי וורדפרס, בסעיף הפיתוח והתכנות של ערכת הנושא של וורדפרס , ניתן להציג את המקור הטוב ביותר ללימודו כמדריך המפתחים של נושא וורדפרס .

מפתח הליבה של וורדפרס

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, כך שכל אחד יכול להיות חבר בקהילה הזו ולפתח ולתקן את ליבת וורדפרס.

פיתוח ליבת וורדפרס הוא דרך מצוינת לפתח את הידע שלך ויכול לעזור לך רבות בפרויקטים אחרים. אם אתה מפתח מתחיל או לא יודע הרבה על תיעוד וורדפרס, זו ההזדמנות שלך ללמוד. בכדי להיות עם אנשי המקצוע, אתה צריך באופן לא מודע לשפר את עצמך. והעבודה הזו תגרום לך להתקדם לאורך זמן.

באתר הרשמי של וורדפרס ישנו מדור בשם WordPress Track , בו תוכלו להביע את הרעיונות שלכם בצורת כרטיס או להציג את הבאגים שגיליתם.

פיתוח אתרי וורדפרס

לא משנה כמה זמן תבזבז ב פיתוח אתרי וורדפרס והפיכת קורות החיים שלך לחזקים יותר, אתה יכול להיות בטוח שזה יהווה נקודה חיובית במותג האישי שלך כמפתח וורדפרס.

Automattic הוא גם המפתח הרשמי של מערכת ניהול התוכן של וורדפרס המנוהלת על ידי Matthew Mullenweg . מדי שנה היא מקבלת מספר רב של עובדים מרוחקים מכל רחבי העולם.

מפתח וורדפרס מבוסס על REST API

ע"י אספקת פלטפורמת REST API במערכת וורדפרס ומצד שני, הצמיחה הגוברת של טכנולוגיית Front End בתכנות אינטרנט וגישות טובות של מסגרות כמו React או Vuejs או Gatsby. נתקלנו בתופעה שנקראת פרויקט עיצוב וסטארטאפ עם וורדפרס השם של  WordPress Headless CMS .

בשיטה זו אנו משתמשים בוורדפרס רק כחלק האחורי של הפרויקט ויוצרים פלטפורמת API שלמה עבור פלטפורמות שונות כמו אפליקציה למובייל, אתר אינטרנט, תוכנה וכו' ומשלימים אותה על ידי מסגרות כמו VueJS כלומר איננו עוד משתמשים בתבנית וורדפרס בפרויקטים אלו, ונתוני וורדפרס נקראים במקום מסוים בהתאם לעקרונות ה- REST API.

שדרוג אתר וורדפרס עם REST API ו- Headless CMS

אנחנו כמעט יכולים להסיק שאם אתה הופך למפתח וורדפרס מקצועי, אין כמעט פרויקט בתעשיית ה-IT שאתה לא יכול ליישם על בסיס וורדפרס ובטח בכל הקשור לשדרוג אתר וורדפרס.

אילו מיומנויות צריך מפתח וורדפרס?

על מנת לצאת לשוק העבודה כמפתחי וורדפרס, עלינו להיות בעלי כישורים מקובלים ולהשתמש בהם היטב בפרויקטים.

זהירות, זהירות, לא למדת איך לעבוד עם וורדפרס ולנהל את וורדפרס במידה מקובלת כמו למשל איך לפרסם תוכן באתר וורדפרס, להתקין תבנית או להתקין תוסף ולהכיר את המושגים של אירוח ודומיינים. הכניסה לעולם מפתחי וורדפרס עשויה להיות מעט קשה עבורך. אז הדברים הבאים נאמרים מתוך הנחה שאתה מנהל אתרים של וורדפרס מלכתחילה ויכול לנהל אתר וורדפרס כרגיל.

היכרות עם וורדפרס ויכולת לפתור בעיות בתוכו

אתה צריך להכיר את היסודות של ליבת וורדפרס. מושגים כמו Post Type, WordPress Hook, היכרות עם מבנה מסד הנתונים של וורדפרס ומחלקת WPDB. כאשר השליטה הזו מתבססת בך, כעת תוכל לפתור בעיות בוורדפרס עם ראייה עמוקה.

תכנון מוצר וורדפרס

נניח שאנו רוצים ליצור מערכת כרטיסי תמיכה חזקה המבוססת על וורדפרס. קודם כל, אתה צריך לדעת איך אתה רוצה להתקדם בנתיב הזה וזה יכול להיעשות רק עם ידע אחד, וזה לא אלא שליטה בתיעוד וורדפרס .

ידע בכלי תכנות אינטרנט ושפות – פיתוח אתרי וורדפרס

עבור מפתח, שפות תכנות הן כלים רבי עוצמה. ככל שתלמדו את השפות הללו עמוק ומקצועי יותר. אתה יכול ליצור שירותים חזקים יותר ולחסוך זמן העבודה שלך.

הכישורים שמפתח וורדפרס צריך בנתיב זה כוללים:

HTML או Hypertext Markup Language : הבסיס של דפי אינטרנט באינטרנט מבוסס על HTML. אז אתה צריך להכיר היטב את HTML בשלב הראשון. Bootstrap היא אחת המסגרות הפופולריות בתחום זה שיכולה להגביר את המהירות שלך בהצגת יצירות HTML. כרגע בעמוד זה תוכל ללחוץ על הקש Ctrl+U בדפדפן שלך לצפייה קודי HTML עבור דף זה מאתר האקדמיה של WordPress בפועל .

Css או גליונות סגנונות מדורגים : באופן כללי, CSS אחראי על היופי החזותי והמסגור של דפי אינטרנט. אם אתה יוצר טקסט עם HTML, אתה יכול להגיד שהטקסט הזה יוצג בצבע כחול על ידי Css.

JavaScript או JavaScript : אני מאוד מדגיש זאת מכיוון שהפרספקטיבה של וורדפרס הולכת בכיוון הזה לפי עורך גוטנברג . למד JavaScript בצורה מקצועית, בשלב הבא תאמן את עצמך במלואו עם ספריית JQuery, ולבסוף עבור למסגרת React כדי לפתח את בלוקי העורך של גוטנברג.

פיתוח אתרי וורדפרס – עמוד הבית האישי

PHP או עמוד הבית האישי : שפת התכנות PHP היא אחת משפות התכנות הפופולריות ביותר ברשת, איתה גם מתוכנתת מערכת וורדפרס ו… היא מלווה אותך בדרך לפיתוח וורדפרס.

MYSQL או My Sequel : אם אתה מכיר תקני תכנות תוכנה, אתה יודע שאחד החלקים העיקריים של כל תוכנה הוא מסד הנתונים. כברירת מחדל, וורדפרס מבוססת על מסד נתונים MYSQL. אתה חייב להיות בעל כישורים מספקים בתחום זה, במיוחד חיבור מסד הנתונים עם שפת PHP ושאילתות כיתה כגון WP_Query או WP_User_Query או WP_Comment_Query ו-WPDB.

כלי בקרת הגרסאות משמש לניהול גרסאות תוכנה. נכון לעכשיו, מאגר וורדפרס מבוסס על מערכת SVN . כמפתח וורדפרס, אתה צריך לשלוט במערכות בקרת גרסאות אלה.