קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל – מה ההשפעה על עתיד העסק שלך?

קידום אתרים אורגני בגוגל בצורה נכונה, מה זה בכלל ? יש לך עסק ? אתה יודע כמה חשוב שמשתמשים יבקרו באתר שלך. אחרי הכל, זה המקום שבו הלקוחות הפוטנציאלים יכולים ללמוד יותר על המוצרים, השירותים והמותג שלך, בקיצור זאת הבמה שלך להראות בצורה אורגנית את מה שהשירות או המוצר שלך מייצג ומייחד. קידום אתרים אורגני בגוגל יכול להתבצע בצורה של קידום מאיץ ולא איכותי , שאם לומר מרוויח לנו קצת זמן בכדי להגיע לתוצאות הראשונות, אך לא מקדם בצורה אורגנית וטבעית כמו שגוגל מצפה מהאתרים לצמוח בצורה איטית יותר או פחות, אך קידום יעיל ואיכותי לאורך זמן.

קידום אתרים אורגני בגוגל – קידום איכותי ונכון

למעשה קידום אתרים אורגני בגוגל הינו תהליך שמשלב מיומנות ושליטה בדרישות של מנוע החיפוש, כמו מנוע החיפוש הגדול  GOOGEL רק ללא הצורך בתשלום אין סופי כאשר אתם מנהלים קמפיין ממומן בגוגל. אתה יכול להיות בטוח שבאמצעות קידום אורגני, האתר שלך יהיה במיקום הרבה יותר טוב בדף התוצאות של מנוע החיפוש, מה שיכול להוביל להגדלת התנועה באתר ובסוף למכירות. ובטח אם הקידום האורגני מתבצע בצורה אינטנסיבית ואיכותית, ניתן להגיע בצורה אורגנית לתוצאות הראשונות ואף לתוצאה הראשונה והתוצאות מדברות בעד עצמן.

להיות יותר אם התוצאות האלה הן מה שאתה מצפה, אז הצטרף אלינו כדי ללמוד עוד על יסודות SEO אורגני, אסטרטגיות SEO אורגני וכיצד SEO אורגני יכול לשנות את המשחק עבור העסק שלך.

אם אתה רוצה לדבר עם מומחה בנושא אופטימיזציה אורגנית למנועי חיפוש, אל תהסס לפנות אלינו כדי ללמוד עוד על שירותי קידום אתרים אורגני שלנו.

קידום אתרים אורגני בגוגל

הקשר בין גוגל לקידום אתרים אורגני

בואו נדבר על מה הדירוג עובד וכיצד קידום אתרים אורגני וגוגל קשורים.
לפני שנוכל לדבר על קידום אתרים אורגני בגוגל, חשוב קודם כל להבין את מנוע החיפוש הזה גוגל, ומדוע הוא ממלא תפקיד כה חשוב באסטרטגיית קידום אתרים אורגני שלכם.
בתור מנוע חיפוש, לגוגל יש אחריות גדולה. המטרה העיקרית של מנוע חיפוש פופולרי היא להבטיח שכאשר משתמש מחפש משהו, הוא מחזיר את התוצאות הכי אינפורמטיביות ושימושיות שאפשר.
גוגל רוצה שהתוצאות שהיא מספקת יהיו משאבים מקיפים התואמים את כוונת החיפוש של המשתמש, כלומר המידע שהוא רוצה למצוא בעת החיפוש בגוגל.
לא רק זה, אלא גם לגוגל אכפת מהחוויה שתהיה למשתמשים שלה באתר הזה, למשל הסתכלות על דברים כמו ה-UX של האתר, כמה מהר המידע נטען וכמה זמן המשתמש נשאר שם , גם אלו אחד מהפרמטרים שגוגל מתייחס אליהם.

גוגל אנליטיקס

כמה אסטרטגיות קידום אתרים אורגני בגוגל כוללות:
מחקר מילות מפתח: האתר שלך ידורג בראש ה-SERPs כאשר הם מחפשים מילות מפתח וביטויים הקשורים לעסק שלך, אז עליך לחקור את מילות המפתח שלך.
הפקת תוכן: הפקת תוכן מסוגים שונים במטרה להציב מילות מפתח בעלות ערך לשימוש בקידום אתרים אורגני.
בנה פרופיל קישור פנימי: ודא שבדפי האתר שלך יש קישורים לדפים אחרים באתר שלך, כך שבוטי חיפוש יוכלו לסרוק את האתר שלך ולהוסיף את הדפים שלו לאינדקס.
הוספת מולטימדיה לתוכן: הוספת אלמנטים ויזואליים כמו תמונות, אינפוגרפיקה וסרטונים לעמודי האתר תהיה יעילה מאוד למשוך מבקרים ולעודד אותם לבלות יותר זמן באתר שלך, וזה יעזור לך בפרסום ושיווק המוצרים או השירותים שלך.

האם האתר שלך קל לשימוש?

ודא שהאתר שלך קל לשימוש ואסתטי: הקל ככל האפשר על המבקרים למצוא את המידע שהם מחפשים. כמו כן, ודא שהכפתורים והטפסים נכונים ושעיצוב האתר שלך מעודכן. עכשיו כשאתה יודע מה זה SEO אורגני, אתה אולי תוהה איך אתה יכול להפוך את המידע הזה לאסטרטגיה יעילה עבור העסק שלך.
בואו נצלול לתוך אסטרטגיית קידום אתרים אורגנית בת חמישה שלבים שבוודאי תגרום לאתר שלכם לשים לב לגוגל. כמובן, ייתכן שתרצה לבצע רק חלק מהצעדים האלה.

Page insights - קידום אתרים אורגני בגוגל
מהירות עמוד

שלב 1: ערכו מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא קריטי – למעשה, יש אומרים שזה הבסיס של אסטרטגיות קידום אתרים אורגני בגוגל ביעילות.
בעת מחקר מילות מפתח, השתמש בכלי לזיהוי מילות מפתח כדי לזהות מילות מפתח בעלות ערך עבור העסק והתעשייה שלך. התחל בהזנת מילות מפתח הקשורות למוצרים או לשירותים שלך.
באמצעות כלי זה תוכלו לראות את השינויים של מילות המפתח הרצויות, שיעור החיפוש שלהן, התחרות ביניהן וערך כל קליק.
באופן אידיאלי, תבחר מילות מפתח בעלות נפח חיפוש חודשי גבוה ותחרות נמוכה.

מומחה קידום אתרים – מה זה קידום אורגני?

מומחה קידום אתרים נקרא בדרך כלל מקדם אתרים. פחות נפוץ המכונה מומחה SEO. מקצוע זה מכונה גם מקצוע העתיד. ההיסטוריה של מקצוע זה אינה חוזרת רחוק והיא קשורה קשר הדוק להתפתחות האינטרנט. כל מומחה קידום אתרים צריך להיות בעל ידע מעמיק בתפקוד מנועי החיפוש ולעקוב אחר כל שינוי באלגוריתמים, מכיוון שהמשימות שלו כוללות אופטימיזציה וקידום אתרים .

התוצאה של עבודתו של מומחה קידום אתרים הם מיקומים גבוהים של האתר עבור מילות מפתח ספציפיות בתוצאות החיפוש, אלא אם כמובן הפעולות הננקטות אינן שונות מההנחיות של מנועי החיפוש. קידום אתרים בגוגל או מומחה SEO זהו מקצוע די קשה, כי הוא מצריך העמקה מתמדת של הידע שלך ולהיות מעודכן בסטנדרטים המשתנים ללא הרף של יצירת דפים מבחינת מיקומם הגבוה ביותר בדירוג מנוע החיפוש.

רק לפני כמה שנים, אתרים עם גרסת מובייל או RWD היו חריגים בשוק. היום זה כבר הסטנדרט, מכיוון שרוב החיפושים של משתמשי האינטרנט מגיעים ממכשירים ניידים. גוגל גם הולכת עם רוח הקדמה על ידי הצגת אינדקס המובייל ראשון, שבו לתוכן האתר בטלפונים יש חשיבות מכרעת במיקום גם במחשבים. על חברת הקידום להיות מעודכנת בכל חידוש בשוק. אחרת, היא תתחיל לאבד את האפקטיביות שלה בקידום, איבוד לקוחות וצמצום רווחים.

קידום אתרים אורגני בגוגל – מילות מפתח

בעת בחירת מילות מפתח, כדאי לשקול בחירה במגוון מילות מפתח קצרות וארוכות. מילות מפתח קצרות הן מילות מפתח כלליות יותר כמו "עוגת גלידה". מילות מפתח עם זנב ארוך הן מילים וביטויים ספציפיים, כגון "גלידת שוקולד צ'יפס".
כפי שאתה יכול לראות, מילות מפתח אלו שונות מאוד ומושכות חיפושים עם מטרות שונות.
אם אתה מנהל חנות גלידה או כותב מאמר שכולל את מילת המפתח "עוגת גלידה", יהיה לך קשה לדרג בתוצאות החיפוש של מילת המפתח הזו!

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא אסטרטגיית שיווק מקוונת המורכבת מאסטרטגיות קטנות יותר כגון מיצוי מילות מפתח והכנסת קישורים שעוזרות לאתר שלך לדרג בראש דפי תוצאות מנועי חיפוש שאינם אורגניים, לכן אם חשוב לכם להגיע עם האתר שלכם קדימה ויש לכם עמודים או מילות חיפוש שאתם רוצים שאנשים ברחבי הרשת יגיעו אליהם, אתם צריכים להתמקד בקידום אתרים אורגני בגוגל, אחרת זה לא יקרה מעצמו.

קידום אתרים

שירותי קידום אתרים לעסקים קטנים

שירותי קידום אתרים כוללים בתוכם את תחום הקידום האורגני (SEO) והממומן כגון גוגל אדוורדס, פירסום ברשתות החברתיות

קידום אתרים מחיר

מחיר קידום אתרים תלוי על פי הדרישות והתקציב שלך, חוזק האתר ומה נדרש לעשות. אם נדרש לבצע קידום אתרים אורגני ישנן חבילות שירת שונות הבנויות ברובן מחקר מילות חיפוש, מתאימות כתיבת מאמרים בנושאים הרלוונטים, בניית קישורים, בחינה של האתר ומציאת ליקויים הקיימים בו ותיקונם, הוצאת דו"ח ביצועים וכו'.

לכתבה המלאה : מחירי קידום אתרים

קידום באינטרנט

קידום באינטרנט על ידי מקדם אתרים מומחה הינו למעשה שירות SEO בשפה המקצועית שהינו דחיפת החנות שלך בעולם הדיגיטלי במעלה ההר שבו נמצאים עסקים נוספים, אולי מתחרים ואולי לא, שעושים קידום לאתרים שלהם באופן וודאי ולכן הם בפסגה. לא משנה כמה האתר שלך נראה מושך וכמה המותג שלך שווה ומיוחד, בסוף אם לא קידמת את האתר שלך, אתה פשוט לא שם. רבים משקיעים בפיתוח ועיצוב האתר כי נדמה היה להם שזה יספיק ואתר מעוצב יטפס לתוצאות לבד , אך במציאות הדברים שונים, אתם חייבים לקדם את האתר

חברות קידום אתרים אורגני

כשאתה עובד עם חברת קידום אתרים אורגני בגוגל, אתה מסתמך על הניסיון והמומחיות שלה בקידום אתרים. בעולם השיווק הדיגיטלי, SEO הוא אחד החלקים המורכבים והטכניים ביותר בו. בהשוואה למומחה, אלה עם ניסיון מועט בקידום אתרים ישקיעו יותר מאמץ כדי להשיג תוצאות מובילות בגוגל. מי שמספק שירותי קידום אתרים טובים ואיכותיים משקיע את כל זמנו בלמידה, מחקר והסתגלות לשינויים האחרונים באלגוריתם של גוגל. ככל שתשקיעו יותר כסף בקידום אתרים, כך תקבלו שירות איכותי יותר.

קידום אתרים ממומן ההפף מקידום אורגני

לקידום אתרי אינטרנט יש מספר אפשרויות: פרסום ממומן בפייסבוק, בתוצאות חיפוש או קידום באינסטגרם. פרסום יעיל יאפשר לכם להגיע במהירות למסר ולהשיג לקוחות או נמענים חדשים. פייסבוק מודעות מאפשרת לך למקד את המודעות שלך בצורה מדויקת מאוד ומהווה השלמה לקידום אתרים אורגני בגוגל.

איך להעלות את האתר?

דאגו לנגישות האתר לפני שתתחילו ליישם שיטות קידום אתרים נוספות, דאגו ליסודות – ללא אתר מתפקד היטב ונגיש למשתמשים, לא תוכלו להגיע לתוצאות הצפויות. מלכתחילה כדאי לדאוג ל:

 • התאמת האתר למכשירים ניידים,
 • מהירות טעינת עמוד,
 • ניווט ברור וארגון אתר טוב,
 • התאמת האתר לדרישות UX,
 • אבטחת האתר,
 • אין בעיות טכניות באתר.


לפי הדרישות העדכניות של גוגל, אלגוריתמים שמים לב לכך שהדף שמופיע בתוצאות החיפוש הראשונות מותאם לצרכי הנמענים. בכניסה לאתר הם אמורים להיות מסוגלים למצוא במהירות את התשובה לשאלה שבה הם מתעניינים ולהישאר באתר ברצון רב יותר.

רוצים ללמוד עוד על זה? קרא את המאמרים שלהלן: מהו SEO ? מדריך מקיף לאופטימיזציה טכנית של דפים
כיצד לייעל את דף הנחיתה שלך לשימושיות וחווית משתמש?

איך לקדם את האתר לעמוד הראשון של גוגל?

בכדי לקדם אתר לעמוד הראשון של גוגל הדבר הראשון הוא לבחור את מילות המפתח הנכונות. בחירת מילות המפתח הנכונות היא הבסיס לאסטרטגיית SEO יעילה. מה לעשות כדי לעשות את זה כמו שצריך? ראשית, הגדירו לאיזה לקוח אתם רוצים להגיע. ניתן להבחין בין השלבים הבאים של סוגי הלקוח:

 • משתמש מחפש בגוגל פתרון (מחפש עצות, רמזים, מידע),
 • משתמש מודע לפתרון (יודע פחות או יותר מה לחפש. הוא מכניס במנוע החיפוש ביטויים המתארים מוצרים,
 • שירותים ומותגים ספציפיים),
 • משתמש מחפש בגוגל חוות דעת (יודע במה הוא מעוניין,
 • משתמש לפני ביצוע רכישה הוא מחפש חוות דעת, ביקורות, השוואות),
 • המשתמש הממיר (כבר מתכוון לקנות, מכניס ביטויים עם תוספות כמו: מחיר, זול, שם החנות, מיקום).

כדאי להגדיר אסטרטגיית קידום אתרים בגוגל בצורה כזו שתבצע אופטימיזציה של האתר עבור משתמשים עם כוונות שונות בגוגל. כשמחפשים מילות מפתח כדאי להתמקד גם בתחרותיות של מילות מפתח – אפשר לבדוק את רמת הגורם הזה למשל בכלי Ubersuggest החינמי או בכלי Ahrefs .

קידום אתרים אורגני בגוגל – מהי תחרות מילות מפתח?

מהי תחרותיות מילות מפתח? התחרות הגבוהה גורמת לכך שחברות ואתרים רבים מדרגים את המילים הללו ומקדמים אותן בגוגל בצורה אורגנית – לרוב מדובר בביטויים קצרים וכלליים. לרוב ניתן לייחס ביטויים תחרותיים מאוד לשלב הראשון של מסע הלקוח. קידום אתר אינטרנט  אורגני לעמוד הראשון עבור ביטויים אלו כרוך בעבודה רבה, כמו גם בהשקעה כספית גדולה יותר, אולם אם אתה רוצה להגיע לעמוד הראשון של גוגל באסטרטגיית ה-SEO שלך, התמקד במילות מפתח ארוכות זנב. למה? ישנן מספר טיעונים בעד פתרון זה. קודם כל, לביטויים עם זנב ארוך יש רמת תחרותיות נמוכה יותר מאשר לביטויים כלליים, אבל זה לא אומר שהם פחות יקרים.

ביטויי זנב ארוך – קידום לעמוד הראשון של גוגל

ביטויים עם זנב ארוך מבוצעים פחות חיפושים, אך יש סיכוי גבוה יותר למשתמשים שמכניסים אותם למנוע החיפוש לבצע המרה. יתרה מכך, ביטויי זנב ארוך הם לא רק קלים יותר למיקום, אלא גם מאפשרים להגביר את הנראות של האתר לביטויים כלליים. אם אתה מניח שאתה רוצה למקם את החנות שלך עבור הביטוי "וילונות גלילה עם מדריכים יום-לילה", בעל נפח חיפוש חודשי ממוצע של 390, תגדיל גם את הנראות של האתר שלך עבור המילה התחרותית מאוד "יום- וילונות לילה", בעל נפח חיפוש חודשי גדול. רוצים ללמוד עוד על בחירת מילות מפתח למיצוב אתרים? עיין במאמרים הבאים: כיצד לבחור מילות מפתח במיקום? אסטרטגיות ביטויים יעילות.
מה זה זנב ארוך? על ביטויי זנב ארוך
כלי SEO החינמיים הטובים ביותר. ראה את הרשימה!

שיווק משפיע לכולם! – מקדם אתרים מומלץ

מהו שיווק משפיענים

שיווק משפיע הוא על קידום השירותים או המוצרים שלך על ידי אנשים מפורסמים. בניגוד למראית עין, אתה לא צריך שיהיה לך תקציב שיאפשר לך לעבוד עם מפורסמים מהכותרות. מחיר קידום אתרים אולי מספיק לסמוך על בלוגרית עם קבוצה גדולה של נמענים קבועים, נאמנים ומחויבים, שתמליץ לקוראיה על המוצר בתמורה לדוגמא חינם או עמלה שלא תגביל את התקציב שלנו.

קידום אתרים אורגני בגוגל – מקדם אתרים מומלץ

כבר כמה שנים יש טענה שתוכן בעל ערך ומותאם כהלכה הוא הדבר החשוב ביותר בשיווק באינטרנט. עם זאת, כדאי לזכור שתוכן הוא לא רק טקסטים המכילים ביטויי מפתח.

שיווק באמצעות תוכן הוא גם:

 • תמונות ואינפוגרפיקה,
 • פודקאסטים,
 • סרטוני הדרכה ב-YouTube ו-InstaStory קצר באינסטגרם,
 • תקשורת חזותית עקבית במדיה החברתית,
 • קידום תכנים בערוצים שונים (בתשלום וחינמי).
קידום אתר באינסטגרם

מה זה קידום אתרים אורגני?

לפני שניכנס למה ולמה של קידום אתרים אורגני ואנאורגני, בואו נסקור מה זה בדיוק קידום אתרים. קידום אתרים הוא אסטרטגיה שיווקית שבה משווקים דיגיטליים מקלים על מנועי החיפוש למצוא, לרשום ולדרג אתרים המנוהלים על ידי מומחים אלו.

גוגל קובעת איזה דירוג אתר מקבל על סמך גורמים שונים. גורמים אלה כוללים חיי דומיין, שיעור יציאה מדף כניסה, רלוונטיות מילות מפתח ועוד.

היתרונות וההשוואות שנעשו במאמר זה מרוכזים בגוגל. הסיבה לכך היא שלגוגל יש חלק עצום ומשמעותי בשוק מנועי החיפוש ; אבל כל מה שמוסבר במאמר השם תקף גם למנועי חיפוש אחרים.

מהו קידום אתרים אורגני?

תנועה אורגנית מגיעה ממשתמשים שמחפשים מונח ולאחר מכן לוחצים על אחד מאתרי האינטרנט המוצגים בתוצאות מנוע החיפוש. ההבדל הגדול ביותר בין קידום אתרים אורגני לא-אורגני הוא שאתרים לא משלמים על תנועה אורגנית.

תנועה אורגנית היא בעלת ערך רב יותר מתנועה לא אורגנית; עם זאת, אין זה אומר שמודעות אורגניות מתאימות יותר להגדלת מכירות העסק מאשר מודעות בתשלום. חלק מכך נובע מכך שהאתרים המוצגים הם האתרים הזמינים הטובים ביותר עבור מונח החיפוש. חלק נוסף הוא שמבקרים אורגניים מתעניינים בנושא המבוקש.

קידום אתרים אורגני נוצר עם תוכן איכותי ומילות מפתח מותאמות.

מהו קידום אתרים אנאורגני?

SEO לא אורגני מתייחס לאופטימיזציה של האתר שלך באמצעות אסטרטגיות בתשלום. אסטרטגיות אלו כוללות פרסום בתשלום לפי קליק (PPC) ופרסום במדיה חברתית בתשלום.

כאשר אתה מקבל תנועה דרך PPC, אתה למעשה משלם למנוע החיפוש בכל פעם שמשתמש לוחץ על המודעה שלך ונוחת באתר שלך. הסוג הנפוץ ביותר של פרסום PP הוא דרך רשת המדיה של גוגל.

כדי להגדיר אסטרטגיית קידום אתרים אנאורגנית כגון קמפיין PPC, מומחה שיווק דיגיטלי צריך לנתח את מילות המפתח שאליו הם מתכננים למקד. לאחר מכן המומחה הרלוונטי כותב מודעות טקסט כך שכאשר משתמשים מחפשים את אותה מילת מפתח, המודעות הללו מוצגות לו.

היתרונות של קידום אתרים אורגני בגוגל – סיכום

אחד היתרונות העיקריים של קידום אתרים אורגני הוא שמשתמשים נוטים יותר ללחוץ על תוצאות מסוג זה ולבדוק אותן; מכיוון שלעתים קרובות תוצאות מסוג זה אמינות יותר מתוצאות כספיות. למעשה, שליש ממשתמשי האינטרנט מדלגים על תוצאות בתשלום ולוחצים על התוצאה האורגנית הראשונה המוצגת עבור החיפוש שלהם.

יתרון נוסף של קידום אתרים אורגני הוא שאין לו עלות ישירה; כמובן, יש לציין כי אתה זקוק לעבודה כדי להעלות את איכות האתר שלך. חיזוק ה-SEO האורגני של האתר יהפוך את המותג שלך לידיעת אחרים ויגדיל את אמינות החברה שלך בו זמנית.

כשם שגוגל מציגה אתר במיקום גבוה יותר בין תוצאות החיפוש על סמך האמינות שלו, גם המשתמשים מניחים שאם קיבלתם דירוג ומיקום גבוהים יותר מגוגל, אתם אמינים יותר.

לסיכום ניתן לומר שהחשיבות בקידום אתרים אורגני בגוגל היא די ברורה, או שאתה שם או שלא.