קידום אתרים אורגני מקצועי

קידום אתרים אורגני מקצועי – איך מקדמים ביעילות לטווח הארוך?

קידום אתרים אורגני מקצועי, הינו למעשה קידום על ידי שימוש בשיטות וטכניקות נכונות, אשר מותאמות ועדכניות למנועי החיפוש השונים כמו Google ועוד… קידום אתר בצורה אורגנית הינו למעשה שאיפה של כל העסקים המקוונים אשר רוצים להגדיל את התנועה של הכניסות לאתר שלהם. שירות קידום אתרים אורגני מקצועי מיועד לכל מי שמבין את ההבדלים בין קידום לא איכותי עם תוצאות מהירות קצרות מועד, או קידום מקצועי איכותי ונכון לטווח הרחוק.

קידום אתרים אורגני מקצועי – איך לקדם את העסק שלך?

קידום אתרים אורגני מקצועי מיועד לכל מכם השואפים להגדיל את התנועה האורגנית של האתר שלהם בצורה מקצועית ואיכותית לטווח הרחוק כפי שאמרנו. קידום אתרים אורגני מקצועי משמעותו קידום יעיל ואיכותי אשר מקדם את האתר אט אט במעלה התוצאות ולא רק לזמן קצר.

תנועה רבה יותר לאתר, פירושה לגרום ליותר לקוחות פוטנציאלים להיכנס את האתר שלך באינטרנט מאתר החנות שלך. אבל איך אפשר להגדיל את התנועה האורגנית של האתר? וכיצד מיטב שירותי ה-SEO ב WEBQWICK מגדילים את התנועה האורגנית לאתר שלך? במאמר הבא נשיב על שאלות אלו.

קידום אתר מקצועי

קידום אתר בצורה מקצועית אינה משימה קלה, וכמו כן, הגדלת התנועה האורגנית יכולה להיות גוזלת זמן ויקרה. תנועה אורגנית מתייחסת לתנועה שמובילה אנשים ישירות לאתר שלך דרך מנוע חיפוש, מבלי שתנסה לשווק אותה באתרים אחרים.

במילים אחרות, המבקרים האורגניים שלך לא לחצו על מודעות תשלום לפי קליק שנראו על באנר. או מודעות Google AdWords , לא עודדו אותם לבקר באתר שלך. במקום זאת, הם מבקרים באתר שלך בגלל המאמצים שלך לשפר קידום אתרים אורגני מקצועי .

קידום אורגני באמצעות תוכן

כאשר אתה יכול ליצור מרחב מקוון בעל ערך שראוי שיבקרו בו משתמשי גוגל, תזכה לתנועה וביקורים כאלה מגוגל. זה אפשרי על ידי יצירת תוכן מעניין ומרתק ומתן מידע שימושי ממקורות אמינים. אז אתה צריך זמן, יצירתיות ומאמץ כדי להגדיל את התנועה האורגנית לאתר שלך.

 • בצע אופטימיזציה של הדפים שלך עבור בני אדם, לא למנועי חיפוש!

טעות זו היא לרוב אחת הטעויות הגדולות ביותר שחברות עושות בהגדלת התנועה האורגנית לאתר שלהן. מאחר שמנועי החיפוש קובעים את דירוג תוצאות החיפוש, חברות רבות מנסות לבצע אופטימיזציה לאתרים שלהן לשביעות רצונם של מנועי החיפוש. אבל העובדה היא שמנועי חיפוש מתייחסים למשתמשים כדי לקבוע את דירוג הדף.

גוגל בודקת מדדים כמו כמה זמן המשתמש נשאר בדף שלך, מספר הדפים שבהם ביקר ודברים אחרים, כדי לגלות עד כמה המשתמש מרוצה מהאתר שלך. אז אם מישהו שהה באתר שלך במשך זמן רב או ביקר בעשרות דפים, זה אומר שהאתר שלך היה שימושי ורלוונטי. אבל אם האתר שלכם לא מותאם לקהל שלכם, זה יוביל לדירוג נמוך יותר בתוצאות החיפוש וכתוצאה מכך, התנועה האורגנית של האתר תהיה פחותה.

לקדם אתר, מה זה SEO?

SEO הוא מכלול פעילויות לשיפור דירוג האתר לשיפור רשימת התוצאות של מנועי החיפוש. על ידי מקדם מקצועי שיודע את הכללים שמנועי החיפוש מציבים לבעלי אתרים. קידום אתרים הוא תהליך של הגדלת הנראות והתנועה של האתר שלך באמצעות תוצאות מנועי חיפוש אורגניות.

קרא עוד על : קידום אתרים

הסיבות לצורך לבצע אופטימיזציה לאתר בצורה אורגנית 

ישנן סיבות רבות לבצע אופטימיזציה לאתר על מנת לשפר את דירוג האתר. ביניהם ניתן לציין את הדברים הבאים.

ייעול האתר לעדכון אלגוריתם מנוע החיפוש

גוגל תמיד מנסה לספק חווית משתמש טובה יותר כמו גם שביעות רצון. זו הסיבה שהאלגוריתמים האחראים לשיפור הדירוג של האתר משתנים באופן קבוע. גוגל רוצה לוודא שהתוצאות המוצגות מועילות ותומכות ככל האפשר. מסיבה זו, SEOאסטרטגיית SEO

קידום אתרים אורגני מקצועי

נוצרים על בסיס האלגוריתם של גוגל כדי להשיג דירוג גבוה יותר ברשימת התוצאות

קידום אתרים אורגני מקצועי על ידי אופטימיזציה של האתר שלך

בשל יתרונותיו הרבים, קידום אתרים אורגני מיושם כעת כמשימה חיונית במסחר אלקטרוני. אם לא תעשה שום דבר כדי לשפר את תוצאת ה-SEO שלך, רוב הסיכויים שתאבד את העסק, וסביר להניח שהלקוחות שלך אפילו לא ידעו שהאתר שלך קיים.

כיצד מילות מפתח משפיעות על דירוג האתר?

האפשרות הראשונה שעולה בראשם של אנשים רבים המתעניינים באופטימיזציה לאתר היא "מילות מפתח", וחלקן מתמקדות רק באופטימיזציה של מילות המפתח באתר. מילת המפתח היא אחד הגורמים הפוטנציאליים לשיפור דירוג האתר. 

אותות כנראה יכולים להשפיע על זמן השהייה, שיעור יציאה מדף הכניסה, שיעור קליקים, קישורים שבורים, קישורים נכנסים ויוצאים וכו'. כתוצאה מכך, ככל שיותר משתמשים נשארים באתר שלך ומקיימים אינטראקציה עם תוכן האתר שלך, כך דירוג האתר שלך גבוה יותר במנועי החיפוש. 

5 רכיבים איכותיים המשפיעים על השימושיות באתר

ישנם אותות רבים לשימושיות האתר, אולם ניתן לחלק אותם ל-5 מרכיבים עיקריים, שרובם מעורבים ישירות בהמרות אתרים:

תועלת בקידום אורגני

האם אופטימיזציה של האתר שלך אפשרה ללקוחות להגיע ליעדים שלהם כשהם מבקרים באתר שלך? האם הם יכולים למצוא את המוצר ואת המידע השימושי שהם חיפשו? כל היכולות הללו מעידות על יעילות האתר.

קידום אתרים אורגני מקצועיאתר מקצועי

דרישה נוספת באופטימיזציה לאתר בצורה אורגנית, היא יכולת האתר לספק את הגולשים. כיצד משתמשים יכולים לבצע משימה במהירות וביעילות. זה מראה את היכולת של האתר שלך להתמודד עם צרכי הלקוחות וכן את הפעולות המקדמות את דירוג האתר בצורה אורגנית ומקצועית על ידי מומחי קידום.

שיפור דירוג האתר על ידי יצירת מבנה וניווט אינטליגנטי

באיזו קלות משתמשים יכולים לנווט באתר שלך? עד כמה קריאה לפעולה ניתנת ללחיצה? כאשר מבקרים יצטרכו להשקיע זמן רב בבירור כיצד לבצע משימה, זמן ההתקשרות שלהם עם תוכן ותמונות מוצר בפועל יתקצר. 

אופטימיזציה של האתר באמצעות מילות מפתח

לאחר שמשתמשים עוזבים את האתר שלך, איך הם יכולים למצוא אותך שוב במנועי החיפוש? למעשה, המשתמש יכול לעזוב את האתר מסיבות מסוימות. מכיוון שתנועה חוזרת היא גורם חשוב נוסף לשיפור דירוג האתר שלך, יש צורך להתאים את מילת המפתח שלך למונח החיפוש שסביר שיישאר בזיכרון של הלקוחות. זה יעזור למנוע מהאתר שלך לאבד שוק יעד מבטיח.

פתרון תקלות – החשיבות קידום מקצועי אורגני

תארו לעצמכם מה היה קורה אם היו כמה שגיאות כמו "דף 404 לא נמצא", קישור שבור שאינו תקף יותר, או שאולי הקישור מזוהה איכשהו אבל מציג תוכן אחר שאינו קשור? שגיאות כאלה עלולות להשפיע לרעה על חווית המשתמש ועל דירוג SEO. המבקרים יכולים להרגיש מתוסכלים ואולי לעזוב את האתר. לכל הפחות, הם עשויים להרגיש שהם לא מקבלים שירות מקצועי; לכן, יהיה קשה לשפר את דירוג האתר ברשימת התוצאות.

1. תוכן שימושי ואיכותי  – קידום אורגני מקצועי

"זמן שהייה" הוא כמה זמן מבקרים נשארים באתר שלך לפני שהם עוזבים. המספר הגבוה של מספר זה מעיד על התועלת, העניין של המבקרים וגם על קידום דירוג האתר שלך. עם תוכן מרתק, אמין ותקשורת חזותית, יש סיכוי גבוה יותר שמבקרים יישארו. 

2. מהירות טעינת העמוד

לא רק גוגל, אלא גם מנועי חיפוש אחרים שוקלים את מהירות הטעינה באלגוריתם הדירוג שלהם. לגבי חווית משתמש, חלק מהלקוחות מרגישים אי נוחות גם אם דף לוקח כמה שניות יותר לטעון. 

3. שיפור דירוג האתר על ידי אופטימיזציה של התמונה

כדי להבטיח שהתקשורת החזותית של האתר שלך תעבוד היטב עבור SEO, יש לקחת בחשבון את הבעיות הבאות:

3.1: ייחודיות ורלוונטיות

תדמית אטרקטיבית ואינפורמטיבית יכולה להוביל לגישה חיובית לרכישה. כמו כן, במקרים רבים, תמונות טובות יכולות לייצג את הסגנון, המסר והערך המרכזי של המותג שלך שאתה רוצה להציע ללקוחות שלך. 

3.2: תבנית איכות

תמונות בפורמט שגוי צפויות להיעלם או להיות מעוותות במסך הנייד. גוגל מעדיפה תמונות ברזולוציה גבוהה, אז הנה כמה דברים שכדאי לזכור בעת ביצוע אופטימיזציה לאתר שלך:

• בחירת פורמט JPEG לשיפור דירוג אתרי מסחר אלקטרוני

• לא משתמש ב-GIF לתמונות גדולות בשל גודל הקובץ העצום. 

• שימוש בפורמט PNG כחלופה מתאימה ל-JPEG ו-GIF.

קידום אתרים אורגני מקצועי –

3.3: הקטנת גודל קובץ התמונה

גוגל ניסתה לאחרונה לשפר את חווית המשתמש במכשירים ניידים כפי שמוצג במסע הפרסום הראשון לנייד. עם זאת, תצורת התמונה האופטימלית במכשירים ניידים אינה תמיד זהה לתצורה האופטימלית בגרסת שולחן העבודה.

אבל אל תדאג שאולי אתה מתמקד יותר מדי בחוויית המשתמש בנייד, ישנן שיטות עבודה מסוימות שעובדות היטב בשתי הגרסאות. צמצם למינימום תמונות גדולות כדי לייעל את מהירות טעינת הדפים, ולאחר מכן תן אפשרות להציג את התמונה בגודל מלא באתר שלך. בדרך זו, תוכלו גם לספק משתמשי שולחן עבודה. 

3.4: ניהול כותרות

באופטימיזציה של האתר, לעיתים קרובות מתעלמים מהנוכחות של מילות מפתח בכותרת הראשית. ייתכן שמילת המפתח שהמשתמש מחפש במנוע החיפוש דומה למילות המפתח בכותרת שלך. במקרה זה, האתר שלך ידורג גבוה ברשימת התוצאות.

מה המשמעות של הגדלת דירוג האתר בצורה אורגנית בגוגל וכיצד הלקוחות שלך מוצאים אותך?
עבור עסקים של היום, התשובה פשוטה: הם נכנסים לאינטרנט, ובאופן ספציפי, הם מחפשים במנועי חיפוש
כמו גוגל.

בעוד שפרסום חיפוש בתשלום הוא דרך מצוינת לקבל חשיפה מיידית במנוע החיפוש המתקדם הזה,
אתה צריך לעבוד גם כדי לשפר את הדירוג האורגני שלך. על ידי נוכחות חזקה בתוצאות מנועי חיפוש בתשלום ואורגניות
, אתה יכול להגדיל את הנראות שלך – ולא משנה איזה סוג
עסק אתה מנהל, אם אתה רוצה למשוך לקוחות ולהגדיל הכנסות.
נראות במנועי החיפוש היא חיונית. החיפוש הוא מאוד חָשׁוּב.

למרות שאינך יכול לשלוט כיצד מנועי החיפוש חושבים ופועלים, ישנם דברים רבים שאנחנו מיישמים בכדי להגדיל את הסיכוי של האתר שלך להופיע בתוצאות החיפוש. זה המקום שבו SEO נכנס לתמונה, כלומר התאמה של האתר שלך עם גורמי דירוג שונים בגוגל. 

קידום אתרים אורגני מקצועי

הסבר על ההבדל בין גורמי דירוג טכניים, בדף ומחוץ לדף.
זהה את גורמי הדירוג המובילים בגוגל שתוכל לבצע עבורם אופטימיזציה לאתר שלך.

מהם גורמי דירוג?

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא תהליך אופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך לדירוג גבוה יותר בתוצאות של
מנועי החיפוש האורגניים. כשמדברים על חיפוש, אנו משתמשים במונח "אורגני" כדי להתייחס לתוצאות חיפוש ללא תשלום. זה שונה מפרסום של תשלום לפי קליק (PPC), שזו
אסטרטגיה המתמקדת ביצירת תנועה בתשלום.

גם דירוג בתשלום וגם דירוג אורגני בגוגל נקבע על ידי אלגוריתמים שלוקחים בחשבון תכונות וקריטריונים שונים שגוגל רואה כחשובים – ואלה הם גורמי הדירוג שלך. לעולם לא נדע את כל גורמי הדירוג של גוגל, אבל אנחנו מכירים רבים מהם על סמך מה שגוגל גילתה לנו ומה שמצאנו באמצעות בדיקות וניסיון.  אנחנו גם יודעים שלמרות שגורמי דירוג ואלגוריתמים עשויים להשתנות, המאפיינים שגוגל מנסה לנתח הם איכות, אמינות וביצועים של האתר שלך.

סוגי גורמי דירוג בגוגל – קידום מקצועי אורגני

לפני שניכנס ל-10 גורמי הדירוג המובילים בגוגל שתוכל לבצע אופטימיזציה עבורם את דפי האתר שלך, בוא
נסקור תחילה את הסוגים השונים. משווקים מדברים לרוב במונחים של גורמי דירוג בדף ומחוץ לדף, אך למעשה ישנן שלוש קבוצות:

גורמי דירוג מחוץ לדף: אלה נמדדים על ידי Google במקומות אחרים באתר שלך וכוללים בעיקר קישורים נכנסים.
גורמי דירוג בדף: אלה קשורים בעיקר למילות המפתח ולאיכות המידע של הדפים שלך.

גורמי דירוג טכניים

גורמים אלה מודדים גם את האתר שלך, אך יותר מהביצועים הכוללים שלו בניגוד לדפים בודדים.עכשיו, כשיש לנו קצת ידע בסיסי, בואו נצלול לתוך 10 גורמי הדירוג המובילים בגוגל
בחלוקה לפי קבוצות אלו.

גורמים טכניים להגדלת דירוג האתר בגוגל

1. מהירות האתר והעמוד

אף אחד לא אוהב אתר שלוקח נצח להיטען, ואם תוכל
לשאול את מנועי החיפוש מה הם חושבים, הם יסכימו. לכן קיום אתר טעינה מהיר וחלק הוא אחד המרכיבים העיקריים של קידום אתרים טכני.

אם לדפים שלך לוקח יותר מדי זמן להיטען, סביר להניח שתראה את שיעור הקריסה של האתר שלך מרקיע שחקים, מה שיפגע בדירוג שלך. המשתמשים מצפים לחוויית גלישה נטולת טרחה ונטולת עיכובים וזו הסיבה שמהירות הדף היא גורם דירוג חשוב לכן חשוב לבצע קידום מקצועי ואיכותי.

2. שימוש בנייד – השפעה של קידום אורגני

גוגל משתמשת באינדקס ידידותי לנייד בעת חיפוש באתרים. המשמעוהיא שמנוע החיפוש משתמש בעיקר בגרסה הניידת של אתר אינטרנט בעת הערכת דף.

גם אם גרסת שולחן העבודה של האתר שלך היא ללא רבב, אם האתר לא מותאם למובייל, דירוג מנוע החיפוש שלך יושפע מאוד. תמיד צפה בתצוגה מקדימה של דפי האינטרנט שלך כדי
להבטיח שהם נגישים בקלות במגוון מכשירים, לא רק בשולחן העבודה.

לרוב מערכות ניהול התוכן יש תכונות מובנות המאפשרות לך לעשות זאת לפני הלחיצה על כפתור הפרסום. בנוסף, אתה יכול להשתמש בכלי חינמי לבדיקת שימושיות לנייד כגון מבחן ההתאמה לניידים של גוגל, המספק תובנות דומה. למעשה,
הגדלת דירוג האתר בגוגל תלויה בדברים הללו.

3. קישורים פנימיים מגדילים את דירוג האתר בגוגל

כפי שהוזכר קודם לכן, מנועי חיפוש פועלים על ידי אינדקס של תוכן שונה באתר האינטרנט שלך.
הסורקים משתמשים בקישורים פנימיים כאות שעוזר להם לנתח ולהוסיף מידע זה בצורה נכונה ולהגדיל את דירוג האתר בגוגל.

המונח "קישורים פנימיים" מתייחס לכל קישור המפנה לדף פנימי באתר שלך.
ככל שמבנה הקישורים הפנימי שלך קבוע וחזק יותר, כך קל יותר למנועי החיפוש למצוא את מבוקשם. כדי לעשות זאת, עליך להיות מודע לאילו דפים אתה מקשר בכל פעם שאתה יוצר עמוד או תוכן חדש אשר יש לו השפעה לקידום אורגני.

אחת הדרכים הפופולריות לארגן את הקישורים הפנימיים שלך היא ליצור אשכולות נושאים. 

קידום אתרים אורגני מקצועי

מהם המאפיינים והכישורים של מקדם אתרים?

מקדמי אתרים מוסיפים ערך עצום לעולם הדיגיטלי ובעלי מגוון רחב ומורכב של מיומנויות. כיועץ SEO שנמצא בראש המשחק, עליך להיות בעל הכישורים הבאים:

 • ניסיון של מספר שנים כיועץ SEO או תפקיד דומה
 • ניסיון בתכנון ויישום אסטרטגיית SEO מוצלחת
 • דוגמאות לעבודות SEO מוצלחות
 • יְצִירָתִיוּת
 • בעל ניסיון בניתוח רשתות, שיווק ופיתוח עסקי
 • היכרות עם תכנות ב-HTML, CSS ו-JavaScript כדי להבטיח שאתר אינטרנט נגיש, ניתן לוקליז בקלות ואינטראקטיבי.
 • מתן ייעוץ טכני למפתח
 • היכולת לבצע אופטימיזציה של תוכן דפי היעד
 • השתמש בשיטות אופטימיזציה של חוויית משתמש (UX) ויחס המרות כדי להמיר מבקרי אינטרנט למשתמשים פעילים יותר ולעזור לשפר את ביצועי האתר.

קידום מקצועי אורגני

 • יכולת ניתוח נתונים ומתן המלצות מבוססות ראיות
 • יצירת תנועה ממוקדת ובת קיימא
 • פיתוח ושילוב אסטרטגיות שיווק תוכן
 • להיות מעודכן ומודע לשינויים האחרונים באלגוריתמים של גוגל
 • בעל כישורי משא ומתן
 • בעל חזון שיווקי
 • מיומנויות חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות
 • יכולת עבודת צוות
 • כישורי ניהול זמן טובים
 • כישורי תקשורת מעולים

ייעוץ קידום אתרים הוא מקצוע מתיש לעיתים, וקל להבין מדוע אלו שבראשי המקצוע יכולים לגבות עמלות משמעותיות עבור התפקיד בשל מגוון הכישורים והניסיון הרחב הנדרשים כדי לשלוט באמת באמנות קידום אתרים.

מתי אתה זקוק לשרותי קידום אתרים?

אם אתה בעל עסק המעוניין לעצב את האתר שלך או להשיק אתר חדש, מומלץ לשכור מקדם אתרים לעסקים כדי לייעל אותו. בין אם אתה משיק מוצר או שירות חדש או נכנס לשוק חדש, יועץ SEO יכול להתאים את מילות המפתח ואת אסטרטגיית התוכן שלך בהתאם. כמו כן, אם אתם מתכננים להשקיע בצורות אחרות של שיווק דיגיטלי, יועץ קידום אתרים יכול לעזור לכם להגדיל את הקמפיינים הללו ולהשיג תוצאות טובות יותר.
קידום אתרים הוא אסטרטגיה ארוכת טווח. ייתכן שיחלפו מספר חודשים עד שתראה תוצאות. לכן, ככל שתקדימו להעסיק יועץ קידום אתרים, כך תוכלו להפיק מהר יותר את היתרונות שלו בקיצור, עסקים באינטרנט תמיד צריכים ייעוץ SEO ו-SEO. אתר לא יוצא משני מצבים: המצב הראשון הוא שהאתר בכלל לא נמצא בתוצאות מנוע החיפוש ולכן הגולשים לא רואים אותו, והמצב השני הוא שלאתר יש דירוג טוב בדף התוצאות של גוגל , אך שיעור ההמרה והתשואה על ההשקעה נמוכים; בשני המקרים, ייעוץ SEO & מקדם אתרים הוא חיוני.

מהן בדיוק התפקידים של יועץ קידום אתרים?

על פניו, לכל יועץ קידום אתרים יש אחריות עיקרית אחת והיא להבטיח שהאתר של הלקוח שלו ידורג גבוה בתוצאות גוגל, מה שכמובן דורש הרבה דברים. להלן תיאור מקיף של חובותיו של יועץ SEO :

הבנת היקפו ומטרות העסק שהוא יועץ עבורו

לפני כל דבר אחר, יועץ SEO טוב עובד כדי להבין את העסק, הנישה שלו והמטרות האסטרטגיות שלו. בגלל זה, הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהל השיווק, מנהל המוצר ואפילו המנכ"ל כדי להבין את הכל. בשלב זה יועץ קידום אתרים מגדיר את יעדיו (המתואמים עם היעדים האסטרטגיים) ומשרטט את מפת הדרכים.

קידום אורגני – מחקר של מילות מפתח

אחד ההיבטים החשובים והחיוניים ביותר של קידום אתרים  מקצועי הוא מחקר מילות מפתח.
המשמעות היא לגלות מילים, ביטויים או שאלות שונות שקהל היעד של העסק שלך שואל בדרך כלל. הם מחפשים בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר. יועץ SEO באמצעות כלי אחד או כמה כלים כמו Ahrefs או SEMrush, מגלה את מילות המפתח הרלוונטיות והרווחיות ביותר ולאחר מכן מתכנן את קידום האתרים שלהן בצורה אורגנית.

איך לקדם את האתר בצורה אורגנית?

בדוק את האתרים המתחרים כי להצליח זה לא רק להגדיר את החוזקות והחולשות שלך, אלא גם להתבונן בקפידה על פעילויות המתחרים. מה השפיע על הצלחתם בגוגל? לאילו מילות מפתח הם מדרגים? קשה להגיע למקום הראשון בגוגל כשהמתחרים חזקים מאוד. המטרה שלך צריכה להיות למצוא פער שבו יש לך סיכוי להגיע לדף הראשון. אם תזין במנוע החיפוש גוגל את מילת המפתח שאתה מעוניין בה, והעמוד הראשון בגוגל מלא בכתובות של מותגים גדולים ומוכרים, ואתה חברה מתחילה – להגיע למקום הראשון בגוגל יכול לקחת לך הרבה מאוד זמן . ניתוח תחרות יעזור לך למצוא את התשובה לשאלה כיצד למקם את האתר שלך במקצועיות, כיצד לבחור את הביטויים הטובים ביותר עבורך, ויעזור לך לתכנן את אסטרטגיית התוכן שלך. במהלך הניתוח בדקו גם את הקישורים הנכנסים לאתר המתחרה – כך תוכלו להעריך את התקציב הראשוני לקידום אורגני.

קידוםאורגניל עמוד ראשון בגוגל

בעת ניתוח התחרות ניתן להשתמש בכלים כמו Ahrefs או Surfer SEO ניתוח תחרות בכלי Ahrefs האם אתה יודע איך לבצע ניתוח תחרות? כאן תמצאו טיפים: כיצד לבצע ניתוח מתחרים בקידום אתרים? אנו בודקים ביטויים וקישורים של מתחרים.


איך לנתח תחרות בקידום אתרים – למד כלים שימושיים מקצועיים

איך לקדם אתר בגוגל בצורה אורגנית מקצועית? צור תוכן שמשתמשים מחפשים בGoogle וזכור שתוכן בבלוג שלך לא יכול להיות מתמקד רק במילות מפתח ובקידום אתרים. הקהל שלך צריך תמיד להיות בראש סדר העדיפויות שלך – התמקד במתן תוכן שתואם את כוונת החיפוש במנוע החיפוש ומכסה את הנושא במלואו. רובוטים של גוגל מעדיפים אתרים הפועלים בהתאם לאסטרטגיית SEO, כלומר במקביל הם מותאמים לקידום אתרים אורגני מקצועי, מתמקדים בחוויית משתמש חיובית ומספקים למשתמש מידע מקיף על הנושא.

המטרה בקידום אתרים בגוגל אורגני

המטרה של גוגל היא שמשתמשים יוכלו למצוא את המידע שהם מעוניינים בו בפעם הראשונה שהם מקלידים ביטוי מסוים במנוע החיפוש, מבלי שיידרשו לחפש שוב ולבקר בדפים שונים. טקטיקה טובה כאשר רוצים להגיע למקום הראשון בגוגל זה לפרסם יותר תוכן מהמתחרים שלך. אתה לא יכול להשתמש במספר מילות מפתח אקראיות באותו עמוד, אז אתה צריך יותר תוכן בדף. ככל שיש לך יותר תוכן איכותי באתר שלך, הדירוג שלך בגוגל יהיה גבוה יותר. מספר הכניסות בדף מתורגם מוסיף למספר הדפים שנוספו לאינדקס ועוד תנועה לאתר.

קידום אתרים אורגני מקצועי – לסיכום

כפי שאמרנו, קידום אתרים אורגני מקצועי, הינו למעשה קידום על ידי שימוש בשיטות וטכניקות נכונות, אשר מותאמות ועדכניות למנועי החיפוש השונים כמו GOOGEL ועוד… קידום אתר בצורה אורגנית הינו למעשה שאיפה של כל העסקים המקוונים אשר רוצים להגדיל את התנועה של הכניסות לאתר שלהם. שירות קידום אתרים אורגני מקצועי מיועד לכל מי שמבין את ההבדלים בין קידום לא איכותי עם תוצאות מהירות קצרות מועד, או קידום מקצועי איכותי ונכון לטווח הרחוק.

קידום אתרים נכון זה אתר עם תוצאות חיפוש במקומות הראשונים עם תוכן איכותי ועשיר, לכן קדום מקצועי נחץ לכל עסק או אתר אשר מציע שירות , בכדי להיום שם…