קידום אתרים

קידום אתרים – האם זה באמת נחוץ לעסק שלך?

קידום אתרים על ידי מקדם אתרים מומחה הינו למעשה שירות SEO בשפה המקצועית שהינו דחיפת החנות שלך בעולם הדיגיטלי במעלה ההר שבו נמצאים עסקים נוספים, אולי מתחרים ואולי לא, שעושים קידום לאתרים שלהם באופן וודאי ולכן הם בפסגה. לא משנה כמה האתר שלך נראה מושך וכמה המותג שלך שווה ומיוחד, בסוף אם לא קידמת את האתר שלך, אתה פשוט לא שם. רבים משקיעים בפיתוח ועיצוב האתר כי נדמה היה להם שזה יספיק ואתר מעוצב יטפס לתוצאות לבד , אך במציאות הדברים שונים, אתם חייבים לקדם את האתר שלכם לבד, או באמצעות שירותי קידום לאתר חדש או לאתר וותיק. שירות קידום לאתרים הינו למעשה הבאת העסק שלך לחלון התצוגה הראשי בעולם הווירטואלי והוא החלום לעמוד הראשון בגוגל , ואם כבר עמוד ראשון אז למה לא לקדם לתוצאות הראשונות ? רגע בואו נעצור, קידום אתרים לעסקים זה יכולות, מיומנות והרבה עבודה קשה ובל נשכך שיש עוד רבים שמתחרים במרוץ הזה. אין ספק שעבודה קשה לרוב מביאה לתוצאות ולהישגים מרשימים, אך אתם חייבים להסתכל למציאות ולהבין שאין קסמים , אך אין ספק שקידום אתרים בגוגל לא יכול להתקיים ללא האכפתיות שלנו והרצינות הרבה מהעסק שלך ואנו מבינים את המשמעות הרבה בין אם העסק שלך קטן או גדול, יש רצון כביר להגיע לעמוד הראשון בגוגל, ואת זה ניתן להפוך למציאות רק על ידי קידום האתר שלך על ידי מומחה קידום אתרים לעסק שלוקח ברצינות ובנאמנות את העסק שלך כאילו היה כשלו.

לשאלה האם ניתן לעשות קידום באופן עצמאי? חלק מהתשובה טמון בשאלה, קידום אתרים לעסק חדש זה הרבה ידע שמתעדכן כל העת ולכן כל מי שמעוניין לקדם את האתר ויש לו את הידע או שרוצה ללמוד, יש הרבה מיידע בגוגל חלקו נכון וחלקו למצער לא מדויק ואף מטעה, לכן אם אתה חושב שאתה רוצה לעשות את זה לבד או לפחות לנסות, בהצלחה.

קידום אתרים לעסקים

קידום אתרים לעסקים כפי שאמרנו יכול להיעשות גם על ידך כמובן אם יש לך את המיומנות לכך. בכדי לדעת האם אתה מיומן מספיק שאל את עצמך מספר שאלות:

 • האם אתה מנסה לקדם את האתר שלך בכדי להפוך אותו לעסק שמוכר?
 • האם האתר שלך מדורג בגוגל?
 • לא יודע מאיפה להתחיל לקידום האתר שלך?
 • האם אינך יכול לזהות את בעיית ה-SEO של האתר שלך, לא משנה מה אתה מחפש?

 אם יש לך את הבעיות הנ"ל או שהחלטת להעלות את האתר שלך בתוצאות גוגל ולנצח את המתחרים שלך, אתה צריך מקדם אתרים מומחה או בשפתינו – יועץ SEO מיומן.

מקדם אתרים – קידום עסק באינטרנט

קידום העסק באינטרנט כמו גם ייעוץ SEO הפך לפופולרי מאוד, והסיבה לכך היא קצב הצמיחה הגבוה של האינטרנט, מה שהפך את זה לחשוב מאי פעם להגיע לדירוג העליון של גוגל. עם זאת, כבעל עסק, ייתכן שאתה שואל את עצמך את השאלות הללו:

 • מהו קידום אתרים? & ייעוץ  SEO
 • מיהו מקדים אתרים? & יועץ  SEO
 • מה בעצם עושה מקדם אתרים? & יועץ  SEO‏
 • האם אני צריך לשכור מישהו ל- קידום העסק באינטרנט עבור אתר האינטרנט של החברה שלי ?

במאמר זה, אנו הולכים לענות על כל השאלות שלך בתחום ייעוץ וקידום אתרים לעסקים.

מהו מקדם אתרים לעסקים? – ייעוץ SEO ?

כשמדובר בבחירת מילות המפתח הנכונות, קידום לעמוד הראשון של גוגל או אופטימיזציה של האתר שלך , אפילו חברות גדולות עם צוותי SEO פנימיים נתקלות לפעמים בקיר לבנים או אינן בטוחות כיצד להמשיך. כאן נכנסים לתמונה שירותי קידום אתרים & ייעוץ SEO. למעשה, ייעוץ SEO מספק פתרונות מקיפים להצלחת האתר שלך. קידום העסק באינטרנט מתחיל מההתחלה כאשר נדון שם הדומיין, חברת האחסון, בניית אתר וכו', עד שאתה מתכוון לדרג במנוע החיפוש עם טכניקות SEO – SEO פנימי, טכניות וחיצוניות , ולבסוף עד שזה ימשיך באופן כמעט עצמאי, בעיה רצינית עם תעבורה נכנסת ושיעורי מכירות. במילים אחרות, כל עוד אתה מתחרה ב-SEO, אתה צריך ייעוץ SEO!

קידום העסק באינטרנט


קידום העסק באינטרנט זה אומר שמקדם אתרים יהיה אחראי על יצירת אסטרטגיה כוללת לאתר שלך. SEO כולל רמות שונות; מדברים "שטחיים" כמו תוכן ועד לקוד מורכב יותר שעוזר למנועי החיפוש להבין איך האתר שלך מאורגן ומה הדפים שלך מציעים. בסופו של דבר, המטרה של מקדם אתרים מקצועי היא להפוך את האתר שלך לנגיש ככל האפשר למשתמשים אנושיים ובינה מלאכותית הסורקת את האינטרנט כדי להפוך את העסק באינטרנט לנגיש יותר מדי יום.
זכור ש-Google לא יכולה לסרוק את כל דפי האינטרנט. מהנדסי גוגל אומרים את זה כל הזמן. זה בלתי אפשרי פיזית לעשות. השאיפה לכיסוי של 100% של כל מיליארדי הדפים הקיימים כיום תהיה יקרה.

מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים האם זה נחוץ לך? האם אי פעם דיברת עם מומחה SEO כדי לשפר את ה SEO של האתר שלך ? האם אתה יודע שיועץ קידום אתרים יכול למלא תפקיד חיוני בהצלחת השיווק הדיגיטלי שלך? הצטרפו אלינו כדי להכיר לכם את אחת ההתמחויות החשובות בעולם השיווק.
ניהול כל עסק עליו אתה מופקד, הבנת שכדי להצליח בעולם התחרותי של היום, יש צורך להתייחס ברצינות לשיווק בעולם הדיגיטלי לבחור תוכניות שיווקיות. אבל מהי נקודת המוצא של פעילות שיווק ופרסום? על ידי מומחה קידום? 

קידום אתרים לעסק חדש

בחשיבה על קידום אתרים לעסק חדש, אין ספק שהלקוחות שלכם יעזרו בחיפוש בגוגל כדי למצוא את האתר של העסק החדש שלך, המוצרים והשירותים שהם צריכים, לכן עליכם לחשוב על היכרות עם לקוחות פוטנציאליים לעסק שלך בתוצאות החיפוש של גוגל. אם אנחנו רוצים לבטא את התהליך הזה בצורה מדעית יותר, יש צורך לבצע SEO לאתר וכך לשפר את האתר כדי להיראות בתוצאות.

מומחה קידום אתרים

"יועץ" מסוג כלשהו הוא בדרך כלל מומחה בנושא מסוים ומשולם על מנת לספק ייעוץ בנושא זה ליחידים או לחברות הזקוקות לכך או יועץ קידום אתרים  SEO אינו שונה. הם מומחי SEO ומקבלים תשלום על ידי עסקים ובעלי אתרים כדי לייעץ להם כיצד להשיג דירוג גבוה יותר, תנועה ממוקדת יותר ובסופו של דבר יותר רווח לאתרים שלהם.
מקדם אתרים לעסקים אחראי על תכנון, יישום וניהול כל הפעילויות של קידום העסק באינטרנט כדי לקבל תנועה אורגנית וממוקדת. המשימות של יועץ SEO הן רחבות ומגוונות מאוד, אך המשימות החשובות ביותר שלהן כוללות תכנון, ניתוח אתרים ומתחרים, גיבוש אסטרטגיית תוכן, מתן תוכנית בניית קישורים יעילה, ביקורת טכנית וניהול תנועה אורגנית.

קידום אתרים

SEO לקידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט כעת, לאחר שהחלטת להעביר את האתר שלך באינטרנט למעלה בתוצאות ה-SERP ולשפר את ה-SEO של האתר שלך, שאלות אחרות מטרידות אותך. השאלה העיקרית היא איך לתפוס את המיקום העליון של תוצאות באינטרנט?
אם אתם מנהלים את האתר שלכם כבר זמן מה, אתם ללא ספק יודעים שהתהליך הזה הוא מאוד קשה ואולי לא תצליחו לשפר את קידום האתרים שלכם כמו שאתם רוצים לאחר מאמץ רב והשקעת זמן וכסף. בשלב זה יש צורך לפנות למקדם אתרים שהינו מומן בכל מה שקשור לקידום אתרים באינטרנט.

יועץ קידום באינטרנט

יועץ קידום אתרים באינטרנט הוא מומחה שעוזר לך לתכנן לשפר את קידום האתרים שלך באינטרנט ומספק את הדרכים הנכונות לצמצם זמן ועלות כדי להשיג את המיקום הטוב ביותר בחיפוש בגוגל.
כמומחי קידום אתרים מנוסים ויועצים מנוסים, אנו מבצעים ניתוח יסודי של האתר הנוכחי שלך כדי להעריך את מצב הביצועים האורגניים הנוכחיים של האתר שלך, כמו גם טקטיקות קידום אתרים כדי לדרג בתוצאות החיפוש האורגניות. לאחר השלמת הביקורת הראשונית והערכה של צרכי האתר שלך באתר ומחוצה לו, ניתן לספק אסטרטגיית SEO מלאה כדי לתת לך סקירה כללית של איך הדברים יעבדו.

קרא עוד: קידום אתר WordPress

מה החשיבות של ייעוץ SEO?

העובדה היא שכל העסקים ברוב מדינות העולם עברו לעסקים דיגיטליים ומקוונים וללא SEO לא תוכלו להיחשף ללקוחות שלכם. בעסק המסורתי, אולי תוכל ללמוד את הדרך הנכונה של פרסום עם כמה פעמים של ניסוי וטעיה; אבל בעולם העסקים המקוונים, אין מקום לטעויות; כי המתחרים לא מחכים לך. לכן, להיות עם יועץ SEO שידריך אותך כמו מדריך מתחילת הדרך לקידום עסק חדש או לקידום עסקים קיימים  .

קידום אתרים לעסקים

קידום אתרים לעסקים על ידי בעל העסק לרוב הינו מטלה כמעט בלתי אפשרית, מכיוון שלרבים יש הבנה בסיסית של שיטות עבודה מומלצות לSEO ורוצים ליישם אותם בפועל, אך מבלים את זמנם בניהול היומיומי של העסק שלהם ונושא קידום אתרים האתר שלהם נדחק לשוליים. לרובנו אין את ההבנה, הכישרון או המשאבים להשיג תוצאות מרשימות ומתמשכות. אם ניסיתם לנהל קידום אתרים בארגון שלכם או בעסק שלכם ולא הצלחתם להשיג את התוצאות הדרושות לכם, ייעוץ קידום אתרים לעסקים באינטרנט יהווה אופציה אידיאלית עבור הצוות שלכם ויעזור לכם לטפס במהירות וביעילות רבה יותר בסולם התוצאות של מנועי החיפוש.

יתרון בקידום אתרים

היתרון החשוב ביותר של קידום אתרים לעסקים הוא חסכון בזמן וכסף, שלרוב הולך לאיבוד עקב ניסוי וטעיה. ליועצי SEO מנוסים יש מגוון רחב של טכניקות SEO בדוקות שהוכחו כמשפרות דירוג. מההתחלה, הם יכולים לעזור לך להבין מה עובד טוב ומה טעון שיפור. יועץ קידום אתרים & מקדם אתרים יכול לעזור לך לעצב וליישם אסטרטגיית קידום אתרים עם תוצאות ממוקדות שניתן למדוד על פני תקופה של זמן; ממש בלי ניחושים!

מקדם אתרים – איך להפוך ליועץ SEO מקצועי?

מקדם אתרים זה אומר להיות יועץ SEO דבר ה דורש רמה מסוימת של ניסיון, ידע טכני ומיומנויות מגוונות. איך אני יכול להיות יועץ SEO?
כדי להפוך ליועץ SEO עם הרבה הצעות, אתה צריך להיות מומחה בתחום וזה לא קורה בן לילה! לימוד SEO אפשרי על ידי עבודה בסוכנות SEO; אבל אתה יכול גם לרכוש את הכישורים הנדרשים בעצמך. רבים מיועצי SEO המצליחים ביותר בעולם הם למעשה אוטודידקטים. להיות יועץ SEO מצריך בדרך כלל שנים של הכשרת קידום אתרים הכוללת קורסי קידום, מבחני קידום ובדיקות עצמיות כדי לצבור ניסיון.
הדרך שאתה צריך לעבור כדי להיות יועץ SEO:

 • למד מקורות מוכרים והשתתף בקורסי הכשרה לקידום אתרים : אתה לא בהכרח צריך תואר ראשון כדי להיות יועץ SEO, אבל הכשרה פורמלית היא יתרון משמעותי  
 • צבירת ניסיון : לפחות יועץ SEO צריך להיות בעל ניסיון של בין 3 ל-5 שנים. ניסיון זה ניתן לצבור בסוכנות או באופן עצמאי כפרילנסר.
 • חיזוק המיומנויות הנדרשות : יועץ צריך להיות בקיא בכלים ופלטפורמות SEO שונות, כגון Moz , SEMrush, Google Analytics, Google Search Console וכו' יש כישורים. רמה מסוימת של כישורי קידוד תהיה גם יתרון גדול. בנוסף, כישורים רכים כגון תקשורת, פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית הם יתרון גדול.

מהם המאפיינים והכישורים של מקדם אתרים?

מקדמי אתרים מוסיפים ערך עצום לעולם הדיגיטלי ובעלי מגוון רחב ומורכב של מיומנויות. כיועץ SEO שנמצא בראש המשחק, עליך להיות בעל הכישורים הבאים:

 • ניסיון של מספר שנים כיועץ SEO או תפקיד דומה
 • ניסיון בתכנון ויישום אסטרטגיית SEO מוצלחת
 • דוגמאות לעבודות SEO מוצלחות
 • יְצִירָתִיוּת
 • בעל ניסיון בניתוח רשתות, שיווק ופיתוח עסקי
 • היכרות עם תכנות ב-HTML, CSS ו-JavaScript כדי להבטיח שאתר אינטרנט נגיש, ניתן לוקליז בקלות ואינטראקטיבי.
 • מתן ייעוץ טכני למפתח
 • היכולת לבצע אופטימיזציה של תוכן דפי היעד
 • השתמש בשיטות אופטימיזציה של חוויית משתמש (UX) ויחס המרות כדי להמיר מבקרי אינטרנט למשתמשים פעילים יותר ולעזור לשפר את ביצועי האתר.
 • יכולת ניתוח נתונים ומתן המלצות מבוססות ראיות
 • יצירת תנועה ממוקדת ובת קיימא
 • פיתוח ושילוב אסטרטגיות שיווק תוכן
 • להיות מעודכן ומודע לשינויים האחרונים באלגוריתמים של גוגל
 • בעל כישורי משא ומתן
 • בעל חזון שיווקי
 • מיומנויות חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות
 • יכולת עבודת צוות
 • כישורי ניהול זמן טובים
 • כישורי תקשורת מעולים

SEO הוא מקצוע מתיש לעיתים, וקל להבין מדוע אלו שבראשי המקצוע יכולים לגבות עמלות משמעותיות עבור התפקיד בשל מגוון הכישורים והניסיון הרחב הנדרשים כדי לשלוט באמת באמנות קידום אתרים.

מתי אתה צריך שירות קידום אתרים?

אם אתה בעל עסק המעוניין לעצב את האתר שלך או להשיק אתר חדש, מומלץ לשכור מקדם אתרים לעסקים כדי לייעל אותו. בין אם אתה משיק מוצר או שירות חדש או נכנס לשוק חדש, יועץ SEO יכול להתאים את מילות המפתח ואת אסטרטגיית התוכן שלך בהתאם. כמו כן, אם אתם מתכננים להשקיע בצורות אחרות של שיווק דיגיטלי, יועץ קידום אתרים יכול לעזור לכם להגדיל את הקמפיינים הללו ולהשיג תוצאות טובות יותר.
קידום אתרים הוא אסטרטגיה ארוכת טווח. ייתכן שיחלפו מספר חודשים עד שתראה תוצאות. לכן, ככל שתקדימו להעסיק יועץ SEO, כך תוכלו להפיק מהר יותר את היתרונות שלו בקיצור, עסקים באינטרנט תמיד צריכים ייעוץ SEO ו-SEO. אתר לא יוצא משני מצבים: המצב הראשון הוא שהאתר בכלל לא נמצא בתוצאות מנוע החיפוש ולכן הגולשים לא רואים אותו, והמצב השני הוא שלאתר יש דירוג טוב בדף התוצאות של גוגל , אך שיעור ההמרה והתשואה על ההשקעה נמוכים; בשני המקרים, ייעוץ SEO & מקדם אתרים הוא חיוני.

מהן בדיוק התפקידים של יועץ קידום אתרים?

על פניו, לכל יועץ קידום אתרים יש אחריות עיקרית אחת והיא להבטיח שהאתר של הלקוח שלו ידורג גבוה בתוצאות גוגל, מה שכמובן דורש הרבה דברים. להלן תיאור מקיף של חובותיו של יועץ SEO :

הבנת היקף ומטרות העסק שהוא יועץ עבורו

לפני כל דבר אחר, יועץ SEO טוב עובד כדי להבין את העסק, הנישה שלו והמטרות האסטרטגיות שלו. בגלל זה, הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהל השיווק, מנהל המוצר ואפילו המנכ"ל כדי להבין את הכל. בשלב זה יועץ קידום אתרים מגדיר את יעדיו (המתואמים עם היעדים האסטרטגיים) ומשרטט את מפת הדרכים.

מחקר מקיף של מילות מפתח

אחד ההיבטים החשובים והחיוניים ביותר של קידום אתרים הוא מחקר מילות מפתח.
המשמעות היא לגלות מילים, ביטויים או שאלות שונות שקהל היעד של העסק שלך שואל בדרך כלל. הם מחפשים בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר. יועץ SEO באמצעות כלי אחד או כמה כלים כמו Ahrefs או SEMrush, מגלה את מילות המפתח הרלוונטיות והרווחיות ביותר ולאחר מכן מתכנן את קידום האתרים שלהן.

קידום אתרים

יועץ SEO בוחן מגוון קריטריונים לבחירת מילות המפתח הנכונות, כולל:

 • נפח חיפוש : המספר הכולל של אנשים שמחפשים מילת מפתח מסוימת בפרק זמן מסוים. אם רק קומץ אנשים מחפשים את מילת המפתח הזו, אין טעם להשקיע בה!
 • קושי מילות מפתח : ציון מ-0 עד 100 זה מראה כמה קשה לדרג מילת מפתח בהתחשב באיכות ועומק התוכן הזמין, החוזק והמוניטין של אתרי האינטרנט המדורגים עבורה כעת..
 • ערך עסקי : כמות פוטנציאל הרווח של מילת מפתח בהשוואה לעלות ולזמן שלוקח לדרג אותה.

לאחר מציאת מילות המפתח ותעדוף אותן על פי שלושת הקריטריונים לעיל, יועץ SEO מקצה אותן לדפי הנחיתה שלו.

קידום אתרים – פיתוח אסטרטגיית תוכן

על ידי גילוי מילות המפתח הנכונות, מקדם אתרים יעבוד עם אסטרטג שיווק תוכן כדי ליצור אסטרטגיית תוכן מפורטת.
זה דורש:

 • ספק רעיונות תוכן חדשים לבלוג האתר
 • צור לוח שנה מקיף כדי להבטיח ייצור תוכן עקבי
 • יצירת חיבור נכון בין הכתבות באתר
 • לוח זמנים לעדכון תוכן

המקדם דואג שהתוכן שנוצר לא רק מותאם למילות מפתח, אלא גם כתוב בהתאם לכוונת החיפוש.

אופטימיזציה של SEO פנימי (SEO On-page)

כאן מאותגרת המומחיות הטכנית של יועץ ה-SEO & מקדם אתרים לעסקים. קידום אתרים פנימי מתייחס לאופטימיזציה של האתר שלך לחוויית משתמש חלקה ולהבנה טובה יותר של גוגל לגבי תוכן העמוד. זה כולל קידום אתרים טכני ותוכן, כמה שיטות קידום אתרים פנימיות כוללות:

 • ודא שקוד המקור, קבצי HTML, JavaScript ו- CSS מותאמים לתצוגה טובה יותר בנייד ובשולחן העבודה.
 • תיקנו בעיות שעשויות להשפיע על המהירות של כל דף נחיתה
 • ודא שכל הדפים ממוקדים עם מילות המפתח הנכונות
 • לוודא שאין לאתר בעיות אינדקס
 • יצירת מבנה תוכן נכון והקלת גישה של משתמשים ומנועי חיפוש לתוכן האתר על ידי שיפור הניווט
 • תשומת לב לבעיות אבטחה והטמעת תעודת SSL

פיתוח ויישום אסטרטגיית בניית קישורים

בניית קישורים מתייחסת ליצירת קישורים נכנסים באיכות גבוהה, ואם לא תוציאו מספיק משאבים כדי ליצור קישורים נכנסים איכותיים, לא תשיג כמעט כלום! במיוחד אם אתה פועל בתחום תחרותי. הסיבה לכך היא שגוגל ומנועי חיפוש אחרים רואים בקישורים נכנסים איכותיים כאחד מגורמי הדירוג החשובים ביותר.

הצעדים שיועץ SEO מבצע כדי ליישם את תוכנית בניית הקישורים הם:

 • בחירת המדיה הטובה ביותר להצגת העסק
 • בחירת הדפים הנכונים לבניית קישורים ( יעד קישור נכנס)
 • בחר את טקסט העוגן הנכון
 • אופטימיזציה של תוכן דוח המודעה
 • איזון מחזור הסמכות נכון ליציבות הדרגות ככל האפשר
 • יישום של שכבה שתיים ואפילו שלוש קישורים
 • קביעת מתי וכיצד להפעיל מסעות פרסום לדיווח מודעות

קידום אורגני בגוגל

כמו כל חלק אחר באתר, קידום אורגני בגוגל כרוך בהרבה מאמץ. מידע ועבודה מוכחת ולכן זה בלתי אפשרי שאדם אחד יעשה הכל, החל מיצירת אסטרטגיה, יישום שלה, ואז מעקב ודיווח על התוצאות. מקדם אתרים חייב לעבוד עם חברי צוות שונים לרבות מומחי תוכן, מומחי יחסי ציבור, מעצבי ומפתחי אתרים, מנהלי שיווק, כמובן על פי הרקע והידע האישי שלו וזאת כדי להבטיח ביצוע חלק.
למקדמי אתרים טובים יש גישה מתאימה ושיטת קידום אורגני בגוגל שמתפתחת עם השינוי באלגוריתמים של מנועי החיפוש; המשמעות היא שהדרך שבה אנחנו מיישמים את הקידום עכשיו לא בהכרח תעבוד בעתיד, מכיוון שגוגל ומנועי החיפוש ישפרו ללא הרף את האלגוריתמים שלהם.

מה מקדם אתרים לא צריך לעשות!

למרבה הצער, בעולם קידום אתרים & ה-SEO ישנם יועצי קידום אתרים שעשויים לעשות קיצורי דרך או להשתמש בטכניקות קידום אתרים שמפרות את ההנחיות של גוגל כדי לחסוך כסף. שימוש בטכניקות שניתן לסווג כ- SEO כובע שחור . טכניקות אלו יכולות להגביר את הסיכון לעונש של גוגל, שעלול לפגוע בדירוג ולגרום לאובדן תנועה.
דברים שאסור ליועצי קידום אתרים לעשות:

 • קניית קישורים נכנסים באיכות נמוכה : פוסטים אורחים באתרי ספאם , קישורי אינטרנט 2, הערות קישורים נכנסים, בניית קישורים עם רובוטים ותוכנות
 • מילוי מילות מפתח : מילוי מילות מפתח בטקסט פוגע בקריאות התוכן וגורם לו להיראות כמו ספאם.
 • התמקדות בצפיפות מילות מפתח : אין מודל כזה. תוכן טוב מסתמך על התאמת כוונת החיפוש למידע שמשתמשים צריכים בהתבסס על כוונתם.
 • מניפולציה של שיעור קליקים : זה יכול לכלול קניית תנועה או קליקים כדי לגרום לאתר להיראות אותנטי יותר ולהגדיל את שיעור הקליקים לִהיוֹת זוהי טכניקה ישנה שאין לה השפעה והיא בזבוז זמן.

ייעוץ של מקדם אתרים הוא המפתח להצלחת האתר שלך בטווח הארוך

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אחת מאסטרטגיות הצמיחה היעילות ביותר לטווח ארוך בשיווק המקוון של המותג. אם אינך יודע מאיפה להתחיל עם קידום אתרים, פניה ליועץ קידום אתרים יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר שעשית אי פעם.

אנו מאמינים שההצלחה ארוכת הטווח של האתר שלך תלויה במידה רבה באיכות האופטימיזציה שלך. לצוות שלנו יש עשרות חוויות המסייעות לחברות בכל הגדלים להביא תנועה אורגנית גבוהה לאתר שלהן. אנו מדגישים מאוד את חשיבות ההמרות; כי תנועה ללא המרה היא חסרת ערך. 

איך לבחור מקדם אתרים?

 1. הגדרת ציפיות בצורה ברורה

  אופטימיזציה למנועי חיפוש היא לא כל כך פשוטה. יכול להיות שיש לך את מקדמי האתרים הטובים בעולם שעובדים בשבילך; אבל אפילו הם לא יכולים להבטיח שדפי האינטרנט שלך ידורגו היטב בתוצאות החיפוש. זה תלוי בגורמים שונים ולעתים קרובות התוצאות אינן נראות מיד. אז לפני שתתחיל, דבר על התקציב, המשאבים והכלים הזמינים שלך, והגדר ציפיות ברורות על סמך זה.

 2. הגדירו קריטריונים

  דון ביעדים שלך והגדר קריטריונים מציאותיים להערכתם. הגדירו מדדים שמשקפים למעשה תוצאות SEO ומתייחסים לגידול בתנועה האורגנית שלכם.

 3. לתקשר ביעילות

  שיתוף פעולה בעת קידום אתרים יכול להיות קשה מכיוון שהתוצאות אינן ניתנות למדידה בקלות. הנה כמה טיפים שיכולים לשפר את שיתוף הפעולה בינך לבין יועץ ה-SEO שלך:

 4. לתקשר ביעילות

  דון באיזו מידה מקדם האתרים שלך צריך לתקשר עם בעלי עניין אחרים ובאיזו תדירות הם צריכים לשתף דוחות התקדמות. הגדר לוח זמנים לפגישות וצורות תקשורת (למשל, דואר אלקטרוני, שיחות וידאו או שמע, הודעות טקסט וכו'). הודע להם על כל כלי ניהול פרויקטים שבהם אתה משתמש והחליט כיצד תשתף פעולה בפרויקט.

האם עלי לשכור חברת קידום אתרים או יועץ קידום אתרים?

ההבדל בין השניים כמעט זהה להעסקת עובד במשרה מלאה או העסקת פרילנסר לכל עבודה אחרת.
מומחה SEO פנימי יהיה זמין מסביב לשעון. הם יעבדו רק בשבילך וימקדו את כל תשומת הלב שלהם באסטרטגיה הדיגיטלית של החברה שלך. סביר להניח שהם מבינים טוב יותר את המטרות, החזון וההצעות של החברה שלך, כך שיוכלו לשרת אותך טוב יותר.

יחד עם זאת, גיוס עובדים פירושו להוציא יותר על משכורות והטבות. ואם אין לכם צורך מתמשך, זה עלול ליצור עלויות מיותרות.
אז שכירת יועץ SEO עשויה להיות משתלמת יותר. אתה משלם להם רק כשאתה צריך את זה, ואם אתה לא מרוצה לעבוד עם מישהו, אתה תמיד יכול להיפרד בדרכים ידידותיות ולעבוד עם מישהו אחר. אך ייתכן שיועץ קידום אתרים חיצוני לא יבין את העסק והמטרות שלך כמו גם את המשאבים הפנימיים. כמו כן, מכיוון שצריך לקבוע איתם פגישות מראש, ייתכן שהם לא יהיו זמינים במקרה חירום.

מומחה קידום אתרים

קשה למצוא מומחה קידום אתרים טוב. בדרך כלל, אתה רוצה למצוא מומחה שמדורג היטב עבור מילות מפתח כמו קידום אתרים אורגני; כי זה בדרך כלל סימן שיש להם כישורי SEO מצוינים. אתה יכול גם למצוא מקדמי אתרים אורגניים טובים על ידי מחקר ברשתות החברתיות, קורות החיים ותיק העבודות שלהם. כדאי גם לחפש יועץ שמבין שקידום אורגני הוא לא שרביט קסמים או פתרון מהיר ויכול לעזור לכם ליישם מבנה טוב בעסק שלכם שישתלם בטווח הארוך.

קידום אורגני

מומחה קידום אתרים אורגני או יועץ SEO טוב צריך להיות בעל ידע מעמיק בכל ההיבטים השונים של אופטימיזציה למנועי חיפוש. הם צריכים להיות בעלי ניסיון טוב בקידום אתרים פנימי, חיצוני וטכני, עיצוב אסטרטגיית מילות מפתח, קישורים נכנסים וגם היכרות עם כלי SEO.

קידום אתרים בגוגל

מכיוון שיועצי קידום אתרים בצורה אורגנית צריכים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי שיווק, עליהם להיות גם בעל ידע מספיק באסטרטגיות שיווק שונות ויישומה.

הם צריכים גם להיות בעלי כישורי תקשורת טובים ולהיות מסוגלים להעביר בדיוק את מה שהם רוצים מכתיבי תוכן, קופירייטרים, אסטרטגי תוכן ובעלי עניין אחרים.

מקדם אתרים מומלץ או יועץ SEO טוב צריך להיות בעל יכולות אנליטיות חזקות מכיוון שחלק גדול מקידום אורגני עוסק באיסוף נתונים, ניתוחם וקביעת אסטרטגיות SEO המבוססות עליהם. הם חייבים להיות מסוגלים להבין ולפרש מגמות ונתונים מ-Google Analytics וממקורות אחרים. בנוסף, עליהם להתעדכן בשינויים האחרונים באלגוריתמים של גוגל והשלכותיהם.
יועץ SEOחייב להיות מסוגל לספק את הדברים הבאים:

תוצאות מונעות נתונים

קל להבטיח, אך קידום אתרים איכותי ומקצועי מבוסס על תוצאות ניתנות לפעולה המתקבלות באמצעות פרשנות מקיפה ומדויקת של נתונים. הדרך היחידה להשיג תוצאות ארוכות טווח היא לעבוד עם מקדם אתרים. זה מבוסס על נתונים במקום להסתמך על ניחושים.

מצא פתרונות חלופיים

קידום אתרים הוא תהליך שמשתנה כל הזמן, תמיד יש יותר מדרך אחת לדרג גבוה במנועי החיפוש. יועץ SEO טוב נוקט בגישה גמישה לפתרון בעיות, ומציע לא רק אסטרטגיות בסיסיות אלא גם מגוון פתרונות חלופיים שניתן להתאים לצרכים הייחודיים של העסק שלך.

מומחה קידום אתרים בגוגל

מומחה קידום אתרים בגוגל אמור להיות מסוגל להתמודד עם כל אתגר שנקרה בדרכו, אבל זה לא אומר שהפתרון שלו יהיה לטעמו של כולם. ייתכן שלא תמיד תסכים עם הצעות מקדם האתרים ; אבל אתה צריך להיות מסוגל לסמוך על הדעה המקצועית שלהם, וזה מסתכם בכמה טוב הם מתקשרים ועד כמה הם יכולים להסביר את המוטיבציה מאחורי ההחלטות שלהם.

ייתכן שתכנון ויישום אסטרטגיית קידום אתרים אורגנית או ממומנת מוצלחת כרוכה בדיונים רבים וכמובן בכמה שינויי כיוון לפני הגעה לפתרון בר קיימא. חשוב להיות מסוגל לדבר בפתיחות עם בונה האתרים והמקדם שלך על מה שקורה. קידום אורגני הוא מרתון, לא ספרינט!

זמן המתנה לתוצאות קידום אתרים

קידום אתרים מוצלח לא קורה בן לילה. זוהי מחויבות לטווח ארוך הדורשת פעולה עקבית ומתחשבת של מומחה קידום אתרים בגוגל להשגת תוצאות. אי אפשר לסמוך על כל יועץ או חברה שמבטיחה לדרג אותך בעמוד הראשון של גוגל בעוד מספר שבועות. שיפור SEO הוא תהליך שלוקח זמן. גם אם אתה משתמש בייעוץ SEO, אתה צריך לחכות זמן מה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. משך הזמן שאתה צריך להמתין ישתנה בהתאם למתחרים שלך ולסטטוס SEO הנוכחי שלך. אבל בדרך כלל אומרים שלוקח לפחות 6 חודשים לראות את ההשפעות של תוכניות ואסטרטגיות לשיפור SEO.

קורס הדרכה ממקדם אתרים

אחד העקרונות החשובים ביותר להשגת תוצאות כאשר אתה משתמש במקדם אתרים SEO הוא היכולת ליישם את האסטרטגיות והתוכניות שהציע היועץ בצורה הטובה ביותר. 

אנו מציעים לבקש מעמיתך היועץ לקיים קורס הכשרה לצוות ההנהלה ולהסביר להם את התוכניות והאסטרטגיות. למשל, אם יועץ קידום אתרים קבע עבורכם מילות מפתח והכין עבורכם תוכנית להעלאת תוכן, יש צורך בצוות הבקיא בהפקת תוכן קידום אתרים ליישם תכנית זו. אם תעסיק את היועצים הטובים והמומחים ביותר, אך לא תיישם את התוכניות והאסטרטגיות המוצעות שלהם, לא תוכל להשיג את המיקום הרצוי שלך ב-SEO.

צריך להשקיע כדי לשפר SEO

רבים מהאתרים שהם המתחרים שלך נעזרים באנשי מקצוע כדי לשפר את SEO שלהם. אם אתם רוצים להצליח בתחרות, יש צורך להיעזר במומחים בעניין זה. שימוש מקדם אתרים ויישום התוכניות והאסטרטגיות המוצעות על ידי מקדמים אלו יעלה לך. אל תשכח שאם תוכל להשיג מיקום טוב בחיפוש בגוגל, תראה התפתחות גדולה בעסק שלך ועלויות השיווק שלך יופחתו משמעותית.

מדוע כדאי לבחור ב- WebQuick כיועץ SEO שלך?

 • WebQuick היא אחת מחברות העוסקות ב- קידום אורגני המובילות בתחום קידום אתרים , ששירותי ה-SEO המקצועיים שלה משמשים להשגת תוצאות משמעותיות הן בדירוג האורגני והן ב- ROI .מְעוּצָב.
 • שירותי קידום אורגני של WebQuick מכוונים להניע לקוחות חדשים ומכירות עבור העסק שלך באמצעות הגדלת תנועה אורגנית.
 • יש מדגם עבודה חזק ומתועד בקורות החיים של WebQuick . הם חוו צמיחה אורגנית משמעותית בתוצאות של גוגל.
 • שירותי קידום אורגני של WebQuick מתוכננים בהתאם לצרכים של לקוחות פוטנציאליים.
 • WebQuick מציעה כיסוי מלא של שירותי קידום אתרים ומספקת את כל מה שהיית מצפה מסוכנות קידום אתרים בעלות סבירה.
 • WebQuick ידועה בתעשיית ה-SEO. אנחנו בין התוצאות המובילות של גוגל כבר שנים רבות במילות מפתח קשות כמו עיצוב אתרים וקידום אתרים .
 • עקב ניסיון וידע של מעל ל6 שנים בקידום אתרים, מחירי ה-SEO של WebQuick נקבעים בשיעור הוגן.
 • כסוכנות SEO, עבדנו עם מגוון רחב של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים עם תקציבי SEO משתנים.

קידום אתרים בגוגל

אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל בתהליך קידום אתרים בגוגל או שנתקלתם בבעיות בקידום אתרים, פנו לחברת ה-SEO WebQuick וקבעו פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו. צוות ה-SEO שלנו ינתח את מצבו ומיקומו של האתר שלכם, יציע שינויים ויערוך תכנית מפורטת של פעילויות קידום אתרים בהתאם להמלצות גוגל. אנו קובעים את הדרך ומראים לכם את הדרך להצלחה בקידום אתרים. אם יש לך צוות פיתוח אתרים פנימי או חיצוני, אנחנו בטוחים שנעבוד לצדם. שירותי ייעוץ SEO של חברתנו מיועדים לכל גודל עסק. כיועץ SEO שלך, אנו מנחים אותך דרך שיטות עבודה מומלצות ואסטרטגיות SEO. הצוות שלנו מצייד את החברה שלך בכלים הדרושים לך כדי להקדים את המתחרים.

שאלות נפוצות ממשתמשים על ייעוץ SEO

מיהו יועץ SEO?

יועץ קידום אתרים הוא אדם שנשכר על ידי מעסיק על מנת לזהות בעיות קידום אתרים ולתת להן פתרונות בצורת ייעוץ קידום אתרים.

איך למצוא את יועץ SEO הטוב ביותר?

שקול כמה חברות SEO טובות ושאל אותן את השאלות שהזכרנו במאמר זה. בחר כל אחד מהם שנתן תשובות טובות יותר והתאים יותר לתנאים שלך.

כמה עולה קידום אורגני?

לקידום אורגני יש מחיר שונה מאוד והוא תלוי ברמת הניסיון והמומחיות של יועץ SEO, הפרויקט שלך וזמן העבודה הנדרשת לביצוע הפרויקט.

באילו תחומים עוסק קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל מתחיל כבר בתחום בחירת שם דומיין, בחירת חברת אחסון, קידום אתרים פנימי, קידום אתרים טכני, קידום אתרים חיצוני, מחקר מילות מפתח, ניתוח וסקירת אתרים מתחרים, טכניקות שיווק דיגיטלי וכו'.

ייעוץ SEO – קידום אתרים בגוגל

אם תבקשו עזרה בנושא קידום אתרים בגוגל כבר מההתחלה, כשעוד לא התחלתם את הפעילות שלכם, בהחלט תקדימו רבים מהמתחרים שלכם כי התחלתם את האתר שלכם בצורה עקרונית לחלוטין והתגברתם על בעיות טכניות, אבל בכל פעם אם יש לך בעיות עם התנועה, שיעור הקליקים ושיעור ההמרה שלך, אתה יכול לקבל עזרה משירותי ייעוץ SEO.

WebQuick

חברת קידום ובניית אתרים WebQuick מוכנה לספק שירותים ללקוחותיה על ידי מספר דוגמאות עבודה מוצלחות בתחום קידום אתרים בחנויות ובאתרים ארגוניים . צור קשר עם המומחים שלנו לייעוץ באתר SEO ושאלות מחירים .