קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרי וורדפרס - SEO
קידום אתרי וורדפרס – SEO

קידום אתרי וורדפרס – איך לקדם אתר?

קידום אתרי וורדפרס הינו תהליך המבוסס על קידום אתרים אורגני וקידום ממומן. יש פתגם שאומר: "התוכן הוא המלך" אבל זה רק חלק מהאמת. מה שחסר הוא "שיווק זה הדרך". קידום אתרי וורדפרס עם תוכן ייחודי ובעל ערך הוא מאוד חשוב, אבל הקידום הנכון הוא שמחליט אם האתר ייקרא והמוצרים ימכרו. קידום SEO טוב של תוכן בוורדפרס הוא חיוני עבור יזמים קטנים, בלוגרים וחנויות מקוונות גדולות. השאלה היא איך להגיע ללקוחות בקלות עם תוכן?

ישנן מספר אסטרטגיות לקידום תוכן בוורדפרס. רוברט פן , משווק ויזם, במאמרו "כלל 80/20 לבניית קהל בבלוג" טוען שעדיף להשקיע 20% מזמנך ביצירת תוכן ו-80% מזמנך בקידום. מומחים אחרים טוענים שניתן לחלק את הזמן הזה שווה בשווה לחצי (50:50). כמובן, הרבה תלוי בסוג העסק, שלב הפיתוח, התקציב וכו'. לפעמים כדאי להקדיש קצת יותר שעות לתוכן באתר, שיכול להיות בעל צורות רבות (תוכן, גרפיקה, סרטים, פודקאסטים, סמינרים מקוונים וכדומה), ויצירתם דורשת משאבים אישיים, כספיים וזמן. עם זאת, בהחלט אסטרטגיית הקידום היא חלק הכרחי בעסקים מקוונים, שיש לתכנן אותו מראש.

מהן הדרכים לקידום אתר אינטרנט? – קידום WordPress

יש הרבה הזדמנויות קידום בחינם ובתשלום שכדאי להתאים ליכולות שלך. בזכות הפשטות והפונקציונליות של וורדפרס כמערכת ניהול תוכן, ניתן ליישם אותה בקלות יחסית. עם זאת, אם נתמקד בפעילויות ללא תשלום, העלות תהיה זמן.

קידום SEO – קידום אתרים לעסקים קטנים

קידום אתרים לעסקים קטנים הוא הדרך החשובה ביותר לקדם את האתר שלך מכיוון שהוא קובע אם הדף יימצא על ידי המשתמשים. הסטטיסטיקה מראה כי עד 90% מהתנועה לאתר מגיעה מתוצאות החיפוש של גוגל, כלומר תוצאות אורגניות. על פי מחקר דירוג אינטרנט מתקדם, תוצאות מנועי החיפוש TOP5 מהוות 67.23% מהקליקים. שאר הפריטים 6-10 מהווים רק 3.33% מהביקורים באתר.

קידום אתרי וורדפרס - SEO

קידום אורגני seo

קידום אורגני seo חשוב מאוד בכדי להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל לכן יש צורך לבצע את כל הפעילויות הקשורות לאופטימיזציה של מבנה האתר, הגרפיקה, הסרטונים ושאר מרכיבי האתר. כדאי להוסיף לאתר שלכם לשונית "בלוג", לפרסם בו תכנים באופן קבוע וכך להשיג תכנים נוספים לקידום, אותם ניתן להפיץ למשל ברשתות החברתיות. חשוב לדאוג לקידום אתרים כל הזמן, תוספים יעזרו בכך, שכן הם מזהים כל הזמן אי דיוקים בקידום אתרים ועוזרים ליצור תוכן טוב יותר למנוע החיפוש בעת קידום אתרי וורדפרס. כמובן שבתהליך אופטימיזציה של האתר לקידום אתרים, טעינת עמודים מהירה, ללא שגיאות קופצות ואבטחת האתר הם המפתח.

קידום אורגני וורדפרס – מה זה קידום אתרים אורגני

קידום אורגני וורדפרס כולל קידום ממומן וקידום אורגני. עם זאת קידום אתרים אורגני לא כולל רק קידום באמצעות כתיבת תוכן, אלא כולל גם שיווק ברשתות החברתיות ואפילו יצירה ושליחת ניוזלטר. זהו ערוץ תקשורת נוסף עם הלקוחות ,שמתעצם כיום יותר ויותר בשל אופיו האישי של הדיוור והמסר שלא נעלם בלוח פייסבוק עמוס מדי. דיוור יכול למלא תפקידים שונים: אינפורמטיבי, משכנע, מכירתי, והמכנה המשותף שלהם הוא בניית קשרים עם לקוחות. הניוזלטרים מכילים חומרים נוספים שהלקוח לא ימצא בשום מקום אחר, הנחות, מבצעים והודעות אישיות. ניתן לצרף אליהם גם סרטון או פודקאסט, כדאי לשקול גם את האפשרות: מתנה להרשמה לניוזלטר.

גוגל אנליטיקס

מה זה קידום וורדפרס – קידום seo

קידום וורדפרס הינו קידום אתר המבוסס על מערכת ההפעלה של וורדפרס המאפשרת לך להוסיף דפים, משתמשים שונים, תוספים ואף לנהל את האתר בכדי לבצע בו עריכות.

קידום אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא מערכת ניהול האתרים הנפוצה ביותר וכ10% מאתרי האינטרנט מופעלים באמצעותה. קידום אתרי וורדפרס מאפשר לכם לבצע אופטימיזציה לאתר באמצעות כתיבת תכנים לבלוג ובניית האתר בצורה ריספונסיבית כדי שיתאים גם למובייל וגם למחשבים שולחניים. וורדפרס נותן לכם כלים לערוך את האתר ולבצע אופטימיזציה (SEO) בצורה שנוחה לכם.

קידום אתר ברשתות חברתיות – ניוזלטר

קידום למבקרים חוזרים כך אנו משיגים קוראים שמתעניינים באמת במה שאנו שולחים להם. ישנן תוכניות דיוור של ניוזלטר בחינם (למשל ניתן לשלוח MailChimp ללא תשלום ל-2,000 מנויים).

קידום אתרים לעסקים קטנים – קידום אתרי וורדפרס

קידום אתרים לעסקים קטנים על ידי טיפול בערוצי מדיה חברתית הוא גם נפוץ ביותר. בהתאם לסוג העסק, יהיה צורך בערוצי תקשורת שונים. קידום אתרי אינטרנט ושיווק ברשתות חברתיות המוכרות לכולם כמו פייסבוק, שיש לה הכי הרבה משתמשים, מוערכת ב-2.3 מיליארד משתמשים ומהווה מקום קידום אתרים לכל ענף. ישנם ערוצי מדיה חברתית רבים שמצליחים, למשל, אופנה, צילום, גסטרונומיה, עשה זאת בעצמך (DIY) , יופי (אינסטגרם, פינטרסט, טוויטר) ובדרך כלל תקשורת עסקית LinkedIn. נושא נוסף הוא יצירת קשר עם מקבלי התכנים, כלומר מענה לתגובות, ייזום דיונים, ארגון תחרויות וכו'.

פרסום בתשלום – קידום אתרי וורדפרס

לקידום אתרי אינטרנט יש מספר אפשרויות: פרסום ממומן בפייסבוק, בתוצאות חיפוש או קידום באינסטגרם. פרסום יעיל יאפשר לכם להגיע במהירות למסר ולהשיג לקוחות או נמענים חדשים. פייסבוק מודעות מאפשרת לך למקד את המודעות שלך בצורה מדויקת מאוד ומהווה השלמה לקידום האורגני בחינם.

קמפיין ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק (Facebook) נעשה על ידי יצירת קמפיין פייסבוק בהתאמה אישית לצרכי המוצר. היעילות בשיווק בפייסבוק בצורה ממומנת היא שפייסבוק מאפשר לבחור את קהל היעד בצורה ממוקדת על פי גילאים, אזורים , סוגי אוכלוסיה ועוד. הקידום נעשה על ידי בחירת תקציב רצוי וניתן לעקוב אחריו מהבורד של הקמפיין.

קידום טיקטוק – TIKTOK

קידום אתרים בטיקטוק היא דרך שרבים לא מודעים אליה ומתעלמים ממנה למרות שטיקטוק הינה רשת חברתית הצוברת תאוצה ועוקפת רשתות חברתיות וותיקות. טיקטוק מאפשר לך לפרסם סטונים קצרים על האתר והמוצרים שלך תלוי מה אתה מפרסם. ניתן לפרסם בטיקטוק גם באופן אורגני וגם באופן ממומן. אנחנו מומחים גם בזה.

SEO TIKTOK
TIKTOK SEO

קידום אתרים ברשתות חברתיות

זה טוב לחשוב איפה אנחנו רוצים להראות את עצמנו, כי יצירת תוכן לוקחת קצת זמן ואנרגיה. לכן, לפעמים עדיף להיות מתונים, להפעיל פחות ערוצים, אבל לשמור על איכות.
התקנת תעודת SSL. זה נושא חשוב מבחינת קידום seo, מיקום וקידום אתרים, כמו גם אבטחת אתרים. אותם אתרים שאין להם את זה מסומנים כמסוכנים ובסופו של דבר נמצאים נמוך יותר בתוצאות החיפוש. גוגל ומוזילה מדווחות גם שאתרים שאינם SSL ייענשו.

SSL אתר מאובטח
SSL – אתר מאובטח

קידום אתרים לעסקים קטנים – יצירת רשימת אימיילים

קידום אתרים לעסקים קטנים על ידי בניית רשת של אנשי קשר בתוך אתר אינטרנט או בלוג. ניתן לעשות זאת, למשל, באמצעות המלצות באתר, הערות לערכים של יזמים/בלוגרים אחרים, כניסות אורחים. כדאי לעשות מחקר בקבוצות שאוספות נמענים שעשויים להתעניין בשירותים שלנו, למשל בפייסבוק. השתתפות תכופה עשויה לגרום לשיתוף פעולה, פגישות לא מקוונות או אפילו פרסום, למשל, ברשויות בענף.

קידום וורדפרס: למה עוד כדאי לשים לב?

הגורם המכריע קידום אורגני seo הוא התועלת של התוכן. לכן, יש חשיבות מכרעת לחקור את קבוצת היעד ולהתאים את התוכן באופן שיהיה מעניין עבור הקוראים. איך לדעת את העדפות הלקוחות או הקוראים? כדאי לעשות מחקר שוק, לדבר עם מקבלי התוכן ולהכין סקרים. אחרת, גם שיטות הקידום הטובות ביותר לא ימלאו את תפקידן.

יועץ seo – מה הוא יועץ SEO

מה זה יועץ SEO והאם צריך אחד? בכדי לענות על השאלה הזאת עליכם לדעת האם אתם צריכים קידום אתרי אינטרנט והאם אתם מבינים בתחום קידום האתרים בצורה שמאפשרת לכם לבצע את הקידום הדרוש לכם בצורה נכונה. אם התשובה היא כן, כנראה שאתם לא צריכים יועץ SEO אבל אם התשובה שלילית, הגעתם למקום הנכון. תפקידו של יועץ SEO הוא לייעץ לכם בנוגע לקידום האתר או החנות שלכם במנועי החיפוש. מכאן מגיע המונח SEO אשר פירושו Search Engine Optimization . האסטרטגיה הנכונה לאתר שלכם תלויה במה אתם מוכרים, מה כבר עשיתם, כמה זמן שיש לכם, התחרות הקיימת ,התקציב שלכם ועוד פרמטרים.

לאחר בדיקה מלאה של האתר שלכם ושיחה אתכם יהיה ניתן לבחון מה אתם צריכים בדיוק לאתר שלכם ומה נדרש לעשות בכדי לבצע אופטימיזציה לאתר
שלכם ולקדם אתכם במנועי החיפוש השונים והרשתות החברתיות.

אישור SSL – קידום SEO

שנים של ניסיון בתעשיית קידום seo, בניית אתרים ואבטחת סייבר עשו את עבודתם. יצרנו שיטות קידום ואבטחה ללא שום טריקים. תעודת SSL וכתובות דומיין מוגנות חשובה ביותר לאתר שלך ונותנת הצפנה עד 256 ביט ואבטחה לחנות שלך. בנוסף ישנן שיטות שונות הנותנות אבטחה לחנות והאתר שלך. חשוב מאד לשים לב לאבטחת האתר אם נמצאים בו פרטים רגישים כמו כרטיסי אשראי ופרטים לגבי החברה שלך.