קידום חנות בגוגל

קידום חנות בגוגל – הרבה מקדמים איך בוחרים?

קידום חנות בגוגל, הינו קידום העסק שלך בגוגל, עסק שבטוח שהשקעתה בו את מירב המאמצים בכדי שיתפתח ויצליח. החנות שלך, שהוא חלון הראוה של המוצרים שאתה מציע ללקוחות הפוטנציאלים שלך נמצאים תחת תחרות גדולה בעולם הווירטואלי. גוגל הינו מנוע חיפוש בו נמצאים מיליוני חנויות בתחומים שונים של עסקים ונותני שירות. לקדם את החנות שלך ביעילות הינה השאיפה שלנו ב WebQuick להביא את דפי החנות שלך לתוצאת הראשונות בעולם המקוון שבא נמצאים עסקים נוספים, שללא כל צל של ספק קידמו את העסק שלהם על ידי קידום SEO – אחרת הם לא שם. בין אם מדובר בחנות עם רשתות רבות או בעסק קטן הצורך בקידום חנות מקצועי הינו צורך חובה בכדי למשוך את מספר הלקוחות הרב ביותר שיכנסו אל העסק הווירטואלי שלך שהוא האתר שלך. קידום חנויות בגוגל עם פוטנציאל שיהפכו להיות כלקוחות בחנות שלך על ידי ביצוע רכישה, או בהזמנת שירות אשר החנות שלך מציע.

קידום חנות בגוגל

קידום חנויות בגוגל לעסקים , מתבצע על פי שיטות ומיומנות אשר מתפתחות ללא הרף בכל הקשור להתאמה מול מנועי החיפוש של גוגל. קידום של חנות צריך להתבצע בשיטות שונות על ידי מומחים בתחום קידום חנויות, אשר מתבצע באתר שלך וקידום אתרים אוף סייט המתבצע מחוץ לאתר. כל קטגוריה כוללת בתוכה תתי תחומים הכוללים כתיבת תוכן, בניית מבנה האתר בצורה נכונה, בניית קישורים לחנות ומחוץ לו, עיצוב החנות בהתאם לכל הדרישות העדכניות של גוגל ועל פי העדכונים השונים, הקפדה על קלות השימוש בחנות, הפיכת האתר לרספונסיבי ומתאים למובייל וכו'… לכן הצורך בקידום חנויות בגוגל הוא למעשה השאיפה של עסקים קטנים לצמוח ולהתפתח תמיד.

קידום אתרים בגוגל – אתר עסקי

קידום אתרים לעסקים במנוע החיפוש הגדול Google לעסק שלך, מתפתח לאחד הכלים החזקים ביותר עבור בעלי עסקים קטנים מקומיים. גם מפות Google וגם חיפוש מושכים מ-Google לעסק שלך כדי לייצר רישומים מקומיים (הידועים כפרופילים עסקיים). יצירת חשבון 'Google לעסק שלך היא דרך מהירה וקלה להוסיף מידע נוסף לפרופיל העסקי שלך, מה שעוזר לו להופיע בעמוד הראשון של מפות Google וחיפוש שאתה ממשיך בדרישה לאמת את הרישום שלך כדי שתוכל לנטר, לתחזק ולבצע אופטימיזציה של הרישום שלך.

קישורים לקידום – שיטות קידום

בניית והתאמה קישורים לחנות שלך בגוגל הינו צורך חובה ולא ניתן לוותר עליה. יחד עם זאת יש צורך להתאים את הקישורים אל החנות שלך בגוגל תוך בחינה של אופי השירות או המוצרים שאתה מייצג.

אם אינכם מכירים את המושג קישור פנימי, אני חייב לומר לכם שקישור פנימי הוא קישור המחבר בין עמוד אחד באתר שלכם לעמוד אחר באתר שלכם. כאשר אתם מקשרים אחד לשני מדפי האתר שלכם, אתם בונים קישורים פנימיים. 

משתמשים וגם מנועי חיפוש משתמשים בקישורים כדי למצוא את תוכן האתר שלך. אם אין קישור לתוכן חדש, מנועי החיפוש לא יראו את הדף הזה.

כמובן, רק הקישורים בתוך התוכן אינם נחשבים כקישורים פנימיים. ישנם מספר סוגים של קישורים פנימיים. קישורים בדף הבית, בתפריט, בפוסט וכדומה. ניתן גם להוסיף קישורים בתוכן שלכם. אנחנו קוראים להם קישורי טקסט. קישורי טקסט מפנים את המשתמשים שלך לתוכן מעניין ורלוונטי.

ככל שדף מקבל יותר קישורים, כך הוא חשוב יותר למנועי החיפוש. לכן, קישורים פנימיים חשובים מאוד לקידום החנות שלכם.

קידום אורגני בגוגל – החשיבות בבנייה נכונה של החנות

קידום אורגני בגוגל – דוגמא כל כך פשוטה… כאשר חברת X אחראית על הדומיין, חברת Y אחראית על הדואר, חברת Z אחראית על השרת, והאתר נעשה על ידינו ויש כשל, יהיה קשה לעשות לקבוע היכן הבעיה.
כשהכל במקום אחד מספיקה שיחה אחת אלינו ונפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.
למידע נוסף – אירוח, אימייל ואישור SSL.
מודולים ואינטגרציות
אתה יכול להשקיע רק בכרטיס ביקור פשוט, אבל אם תרצה, אנו נצייד את האתר שלך במודולים שימושיים ואינטגרציות.
נכון לעכשיו אתה יכול לסמוך על:

הטמעת גרסאות שפה שונות,
תשלומים מקוונים מהירים,
קודי הנחה,
אפליקציית צ'אט ליצירת קשר עם השירות,
אינטגרציה עם אלגרו,
השוואת מחירים Ceneo,
Google Merchant Center,
שילוב עם שליחים,
ורבים אחרים.

שופינג –

מודעות שופינג בגוגל מגדילות את הנראות של המוצר שלך בחיפוש בגוגל. מודעות מופיעות לראשונה בחיפושים בקרוסלה של עד עשרים מיקומי מודעות. בהשוואה למודעות חיפוש, שימוש במודעות שופינג בגוגל מגדיל את הסיכוי שהמודעות שלך יראו.

בהשוואה לעשרים מיקומי המודעות בקרוסלה של מודעות שופינג בגוגל, יש רק שני מיקומי מודעות חיפוש עבור מפרסם חיפוש נייד.

בהשוואה למודעות חיפוש רגילות, מודעות שופינג בגוגל מושכות יותר מבחינה ויזואלית מכיוון שהן כוללות תמונות מוצר.

מודעות שופינג ממקדות לכל מילת מפתח רלוונטית שהמוצר שלך משויך אליה, ולפעמים מילות מפתח אלו חדשות לגמרי עבורך. היתרון הנוסף הוא שאתה יכול להשתמש במילות המפתח במוצרים, בתוכן או בפרסומות העתידיות שלך.

מודעות שופינג מופיעות גם בחיפושי תמונות כדי להגביר את הנראות שלהן במנוע החיפוש.

הנראות והתנועה של מודעות קניות הן לקוחות שיש להם כוונה רכישה גבוהה. סוג זה של תנועה יכול לשנות את אסטרטגיית השיווק של החנות המקוונת שלך מבניית מודעות למותג לבניית לקוחות.

אוטומציה

לאחר יצירת חשבון סוחר בגוגל ועדכוני מוצרים, המודעות עצמן אוטומטיות על ידי Google.

תהליך אוטומטי לעדכון פרטי המוצר הנחוצים ישירות מעדכון המוצרים. עדכון המוצרים מקיים אינטראקציה ישירה עם החנות המקוונת שלך ועדכון מוצרים בחנות המקוונת שלך יעדכן את עדכון המוצרים כדי לקבל את המידע העדכני ביותר על המוצרים שלך.

Google שופינג מתאים אוטומטית מוצרים קשורים למילות מפתח רלוונטיות כדי להתאים למונחי חיפוש.

אוטומציה חוסכת לך זמן מכיוון שאינך צריך ליצור עותקי מודעות עבור המודעות עצמן. אוטומציה מועילה לכל חנות מקוונת קטנה וגדולה.

אוטומציה הופכת את מודעות הקניות לכלי פרסום יעיל מאוד עבור קמעונאים מקוונים מכיוון שהיא מורידה את עלויות העבודה בהשוואה למודעות חיפוש מסורתיות ומקלה על ניהול מסעות הפרסום.

בין אם בחנות המקוונת שלך יש רק כמה מוצרים או אלפי מוצרים, האוטומציה הופכת את מסע הפרסום שלך בגוגל לקנה מידה גדול. תהליך פשוט ברגע שהוא מוגדר כראוי.

בהתאם לפלטפורמת החנות המקוונת שלך, ישנם תוספים ותוכניות ליצירת הזנות מוצרים עבורך.

לדוגמה, ב-Shopify, אפליקציית Google Shopping מסנכרנת בקלות את המוצרים שלך עם החשבון העסקי שלך, מה שמקל על השקת קמפיין ומעקב אחר תוצאות.

קידום ממומן בגוגל

גוגל מציעה גם מודעות לתצוגה המופיעות ברשת המדיה של גוגל. רשת המדיה היא אוסף רחב של אתרים שחברו בשיתוף עם Google והסכימו להציג מודעות Google. מודעות גוגל ברשת המדיה יכולות להיות מלוות בפורמט טקסט, תמונה, וידאו או מדיה, ולעיתים מטרתה היא מודעות שיווק ובאנרים.

מדוע Google Ads מופיעה?

הפרסום בגוגל אדוורדס מתמקד במילות מפתח. מפרסמים בוחרים רשימה של מילות מפתח למקד הרלוונטיות להצעה העסקית שלהם. לכן, בחר את המילים שבהן סביר להניח שאנשים ישתמשו בחיפושים שלהם. הם מבססים את הצעות המחיר שלהם על הסכום שמשתמש Google מוכן לשלם עבור המודעה שלו. הצעת מחיר זו נקבעת יחד עם ציון האיכות ש-Google מעריכה את המודעה שלך. בסופו של דבר הוא קובע אילו מודעות Google יופיעו ב-SERP. כאשר משתמשים לוחצים על מודעות, המפרסם משלם עמלה מסוימת (עלות לקליק או עלות לקליק), המחושבת לפי הנוסחה הבאה:

תוצאות טובות יותר עבור מסחר אלקטרוני

בהשוואה למודעות חיפוש, מודעות שופינג בגוגל זוכות לשיעורי קליקים גבוהים יותר למוצרים בממוצע.

שיעור קליקים גבוה יותר מוריד את הוצאות המודעות הכוללות שלך ויש לו הזדמנות להגדיל את התנועה שלך עבור אותה הוצאה על מודעות.

שיעורי הקליקים למודעות שופינג בגוגל גבוהים מכיוון שהמודעות משרתות לקוחות שנמצאים בתחתית משפך הקנייה וסביר להניח שהם מוכנים לקנות את המוצר שלך.

מילות מפתח ממוקדות במיוחד הכוללות צבע, מותג או סוג מוצר הן מונחי חיפוש שלקוחות כבר מכירים ואולי כבר ערכו את מחקר המוצר שלהם.

מיקוד ללקוחות הנכונים בזמן הנכון יכול להשפיע לטובה על ההחזר על הוצאות המודעות ולהגדיל את ההחזר הכולל על ההשקעה בעסק שלך.

קידום חנות בגוגל – מסקנות

קידום חנות בגוגל הינו נושא נרחב בשל ההתפתחויות ההולכות וגדלות בתחום הביקוש לטכניקות קידום אשר חייבות להיות מותאמות למנועי החיפוש של גוגל. קידום החנות שלכם בגוגל צריכה להיות הבחירה הנכונה שלכם להצלחת העסק שלכם. קידום חנויות הינו למעשה הפיכת האתר הוורטואלי לעסק מניב, העסק שלך חייב להיות מקודם בצורה יעילה ונכונה ורק כך ניתן להגיע לתוצאות שאליהם אתה שואף.