קידום לעמוד ראשון בגוגל

קידום לעמוד ראשון בגוגל – איך להגיע לעמוד ראשון ?

קידום לעמוד ראשון בגוגל הינו למעשה קידום אורגני אשר מגדיר את המיקום הרצוי בכדי למשוך אליו את מספר המבקרים הגדול ביותר שהוא לרוב בעמוד הראשון. ככל שמספר המבקרים גדל, כך גם הסיכוי של האתר שלכם להמיר את המבקרים לעסקה עולה. לקדם את האתר שלכם להגיע לעמוד הראשון ,היא לא רק מטרה נפוצה בקרב בעלי עסקים קטנים, אלא גם משתנה בהתאם למטרה הרצויה. יש להבין ש קידום לעמוד הראשון של גוגל זה אומר אתר שנבנה נכון ומקודם בצורה איכותית ולא רק בכדי להגיע מהר לתוצאה לעמודים הראשונים בתוצאות החיפוש שלך. צריך להבין שגוגל לא מתמקדת בכמות, אלא באיכות. כתוצאה מכך, רוב האתרים אינם משתווים לדירוג העליון.

קידום לעמוד הראשון של גוגל – איך להגיע לעמודים הראשונים בתוצאות החיפוש?

ישנם מספר גורמים מאחורי האלגוריתם של גוגל, ובזכות העובדה שלדף התוצאות של גוגל יש הרבה מרכיבים שונים שהם יקבעו מי ימצא בעמוד הראשון בגוגל, ישנם גם סוגים שונים של מדיה שיכולים להשיג תוצאות עמוד ראשון. הם כוללים:

 1. תוצאת עמוד ראשון בגוגל מהירה ולא איכותית לאורך זמן.
 2. גוגל לעסקים הידוע בשם Google MyBusiness .
 3. תוצאות גוגל מקומיות
 4. הופעה בתמונות על פי סוג האתר
 5. כתיבת טקסט אלטרנטיבי רלוונטי
 6. שיפור חוזק האתר במנועי החיפוש
 7. בחירת מילות חיפוש רלוונטיות
 8. בניית אתר נוח למשתמש
קידום לעמוד הראשון של גוגל
קידום לעמוד הראשון של גוגל

קידום לעמוד הראשון של גוגל – להגדיל את התנועה לאתר

פתרון מעניין לקידום אתרים באינטרנט וקידום לעמוד הראשון של גוגל הוא פרסום של ערך באתר של מישהו אחר עם קישור לאתר שלכם. בדרך זו, אתה רוכש קישור בעל ערך בעל ערך הרבה יותר גדול עבור מיקום מאשר אלה של ספריות או פורומים באינטרנט. יתרה מכך, סביר מאוד שקורא שמתעניין בפוסט שלך יבקר גם באתר שלך . אם אתם מקיימים קשרים עסקיים עם יזמים אחרים בענף שלכם, כדאי גם לדאוג להחלפת קישורים שתועיל לשני הצדדים ותתרום לקידום האתר שלכם.

מערכת קידום אתרים seo נגד גוגל אדס – רכשו במהירות לקוחות חדשים

קישורים ממומנים, המודגשים בתוצאות החיפוש של גוגל כ"פרסום", מוצגים במקומות שונים – בראש רשימת התוצאות, בצד או ממש בתחתית. גוגל בודקת פתרונות שונים, מה שלא משנה את העובדה שפרסומת PCC שנוצרה במערכת גוגל אדס היא דרך מצוינת לפרסם מוצרים בעלי רווח גבוה . הסיבה לכך היא שגוגל מחויב לפי קליק (Cost per Click) במודעה ועובר לאתר, והתעריפים יכולים להשתנות.

פרסום בגוגל מקום ראשון

יש לך אתר, אבל לא בטוח אילו צעדים לנקוט כדי להגיע למקום ראשון ב Google? להיות בתוצאות החיפוש הראשונות זו מטרה שחברות רבות רוצות להשיג, אחרי הכל , רוב המשתמשים לא מתעניינים במה שנמצא בעמוד השני. כדי לעשות פרסום בגוגל מקום ראשון להשיג הצלחה תוצאות בתחום זה, עליך לפעול לפי כללים לקידום אתרים ופרסום בגוגל. למד כיצד למקם את האתר שלך במקום הראשון בגוגל.

איך מקדמים אתר בגוגל באמצעות פרסום?


פרסום בגוגל נעשה בשני אופנים. האחד ממומן והשני אורגני. אם את מעוניין בפרסום שמביא לקוחות באופן מהיר , הפרסום הממומן הוא בשבילך. אך חשוב לדעת שפרסום ממומן בגוגל הוא בעלות בכל לחיצה, ולכן לפעמים הוא לא כלכלי כמו פרסום אורגני כאשר מדובר על הטווח הארוך של האתר. אם אינך מבין בתחום תוכל להיעזר בייעוץ מומחה פרטני, אשר יסביר לך כיצד ניתן להגדיל את השיווק וקהל הלקוחות שלך בערת העלאת התוצאות של החברה שלך בגוגל. שיטות הפרסום השונות כוללות:

 • קמפיינים של Google Ads
 • מחקר מילות מפתח
 • שיווק ברשתות חברתיות
 • מיתוג החברה
 • יצירת דפי נחיתה
 • אופטימיזציה של UX ועוד

קידום אתרים אורגני בגוגל – איך להעלות את האתר בתוצאות?

בכדי להגיע לעמודים הראשונים של גוגל, דאגו לנגישות האתר לפני שתתחילו ליישם שיטות קידום אתרים נוספות, דאגו ליסודות – ללא אתר מתפקד היטב ונגיש למשתמשים, לא תוכלו להגיע לתוצאות הצפויות. מלכתחילה כדאי לדאוג ל:

 • התאמת האתר למכשירים ניידים,
 • מהירות טעינת עמוד,
 • ניווט ברור וארגון אתר טוב,
 • התאמת האתר לדרישות UX,
 • אבטחת האתר,
 • תיקון בעיות טכניות באתר.


לפי הדרישות העדכניות של גוגל, אלגוריתמים שמים לב לכך שהדף שמופיע בתוצאות החיפוש הראשונות מותאם לצרכי הנמענים. בכניסה לאתר הם אמורים להיות מסוגלים למצוא במהירות את התשובה לשאלה שבה הם מתעניינים ולהישאר באתר זמן רב יותר.

רוצים ללמוד עוד על זה? קרא את המאמרים שלהלן: מהו SEO ? מדריך מקיף לאופטימיזציה טכנית של דפים
כיצד לייעל את דף הנחיתה שלך לשימושיות וחווית משתמש?

איך לקדם את האתר לעמוד ראשון בגוגל?

בכדי לקדם אתר לעמוד ראשון בגוגל הדבר הראשון הוא לבחור את מילות המפתח הנכונות. בחירת מילות המפתח הנכונות היא הבסיס לאסטרטגיית SEO יעילה. מה לעשות כדי לעשות את זה כמו שצריך? קידום לעמוד הראשון של גוגל, ראשית, הגדירו לאיזה לקוח אתם רוצים להגיע. ניתן להבחין בין השלבים הבאים של סוגי הלקוח:

 • משתמש מחפש בגוגל פתרון (מחפש עצות, רמזים, מידע),
 • משתמש מודע לפתרון (יודע פחות או יותר מה לחפש. הוא מכניס במנוע החיפוש ביטויים המתארים מוצרים,
 • שירותים ומותגים ספציפיים),
 • משתמש מחפש בגוגל חוות דעת (יודע במה הוא מעוניין,
 • משתמש לפני ביצוע רכישה הוא מחפש חוות דעת, ביקורות, השוואות),
 • המשתמש הממיר (כבר מתכוון לקנות, מכניס ביטויים עם תוספות כמו: מחיר, זול, שם החנות, מיקום).

כדאי להגדיר אסטרטגיית קידום אתרים בגוגל בצורה כזו שתבצע אופטימיזציה של האתר עבור משתמשים עם כוונות שונות בגוגל. כשמחפשים מילות מפתח כדאי להתמקד גם בתחרותיות של מילות מפתח – אפשר לבדוק את רמת הגורם הזה למשל בכלי Ubersuggest החינמי או בכלי Ahrefs בתשלום.

קושי מילות מפתח והחשיבות שלו – קידום לעמוד ראשון בגוגל

מהי תחרותיות מילות מפתח? התחרות הגבוהה גורמת לכך שחברות ואתרים רבים מדרגים את המילים הללו ומקדמים אותן בגוגל – לרוב מדובר בביטויים קצרים וכלליים. לרוב ניתן לייחס ביטויים תחרותיים מאוד לשלב הראשון של מסע הלקוח. קידום אתר אינטרנט לעמוד הראשון עבור ביטויים אלו כרוך בעבודה רבה, כמו גם בהשקעה כספית גדולה יותר, אולם אם אתה רוצה להגיע לעמוד הראשון של גוגל באסטרטגיית ה-SEO שלך, התמקד במילות מפתח ארוכות זנב. למה? ישנן מספר טיעונים בעד פתרון זה. קודם כל, לביטויים עם זנב ארוך יש רמת תחרותיות נמוכה יותר מאשר לביטויים כלליים, אבל זה לא אומר שהם פחות יקרים.

ביטויי זנב ארוך – קידום למקום ראשון בגוגל

ביטויים עם זנב ארוך מבוצעים פחות חיפושים, אך יש סיכוי גבוה יותר למשתמשים שמכניסים אותם למנוע החיפוש לבצע המרה. יתרה מכך, ביטויי זנב ארוך הם לא רק קלים יותר למיקום, אלא גם מאפשרים להגביר את הנראות של האתר לביטויים כלליים. אם אתה מניח שאתה רוצה למקם את החנות שלך עבור הביטוי "וילונות גלילה עם מדריכים יום-לילה", בעל נפח חיפוש חודשי ממוצע של 390, תגדיל גם את הנראות של האתר שלך עבור המילה התחרותית מאוד "יום- וילונות לילה", בעל נפח חיפוש חודשי ממוצע של 60.5 אלף. רוצים ללמוד עוד על בחירת מילות מפתח למיצוב אתרים? עיין במאמרים הבאים: כיצד לבחור מילות מפתח במיקום? אסטרטגיות ביטויים יעילות.
מה זה זנב ארוך? על ביטויי זנב ארוך
כלי SEO החינמיים הטובים ביותר. ראה את הרשימה!

עמד ראשון בגוגל

בכדי להגיע לעמוד ראשון בגוגל נדרש לקדם את אתר האינטרנט שלך כדי שיוכלו למצוא אותו בחיפוש הרלוונטי. בכדי לקדם את האתר נדרש ליצור תוכן אשר ימשוך את קהל הקוראים שלכם שהם הלקוחות הפוטנציאלים שנכנסו לאתרכם. לאחר מכן נדרש לוודא שהאתר עובד כמו שצריך בכדי שהרובוטים של גוגל יוכלו לקרוא אותו בצורה נכונה וכמובן שיה נוח למבקרים באתר להשתמש בו.

איך לקדם את האתר?

בדוק את האתרים המתחרים כי להצליח זה לא רק להגדיר את החוזקות והחולשות שלך, אלא גם להתבונן בקפידה על פעילויות המתחרים. מה השפיע על הצלחתם בגוגל? לאילו מילות מפתח הם מדרגים? קשה להגיע למקום הראשון בגוגל כשהמתחרים חזקים מאוד. המטרה שלך צריכה להיות למצוא פער שבו יש לך סיכוי להגיע לדף הראשון. אם תזין במנוע החיפוש גוגל את מילת המפתח שאתה מעוניין בה, והעמוד הראשון בגוגל מלא בכתובות של מותגים גדולים ומוכרים, ואתה חברה מתחילה – להגיע למקום הראשון בגוגל יכול לקחת לך הרבה מאוד זמן . ניתוח תחרות יעזור לך למצוא את התשובה לשאלה כיצד למקם את האתר שלך, כיצד לבחור את הביטויים הטובים ביותר עבורך, ויעזור לך לתכנן את אסטרטגיית התוכן שלך. במהלך הניתוח בדקו גם את הקישורים הנכנסים לאתר המתחרה – כך תוכלו להעריך את התקציב הראשוני לפעילויות דירוג אתר בודדות ולברר מאילו מקומות מתקבלים קישורים חזקים.

כלים ל SEO – עמוד ראשון בגוגל

בעת ניתוח התחרות ניתן להשתמש בכלים כמו Ahrefs או Surfer SEO ניתוח תחרות בכלי Ahrefs האם אתה יודע איך לבצע ניתוח תחרות? כאן תמצאו טיפים: כיצד לבצע ניתוח מתחרים בקידום אתרים? אנו בודקים ביטויים וקישורים של מתחרים.

איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל ללא קישורים

בכדי להגיע לעמוד הראשון בגוגל ללא קישורים, ישנן שתי אופציות, או שאתה צריך לשלם בגוגל ממומן או שתהפוך לקוסם.

איך לנתח תחרות בקידום אתרים – מקום ראשון בגוגל

איך לקדם אתר בגוגל כדי להיות מקום ראשון בגוגל? צור תוכן שמשתמשים מחפשים בGoogle וזכור שתוכן בבלוג שלך לא יכול להיות ממוקד רק במילות מפתח ובקידום אתרים. הקהל שלך צריך תמיד להיות בראש סדר העדיפויות שלך – התמקד במתן תוכן שתואם את כוונת החיפוש במנוע החיפוש ומכסה את הנושא במלואו. הרובוטים של גוגל מעדיפים אתרים הפועלים בהתאם לאסטרטגיית SEO, כלומר במקביל הם מותאמים לקידום אתרים, מתמקדים בחוויית משתמש חיובית ומספקים למשתמש מידע מקיף על הנושא הנבחר.

המטרה של קידום אתרים בגוגל

המטרה של גוגל היא שמשתמשים יוכלו למצוא את המידע שהם מעוניינים בו בפעם הראשונה שהם מקלידים ביטוי מסוים במנוע החיפוש, מבלי שיידרשו לחפש שוב ולבקר בדפים שונים. טקטיקה טובה כאשר רוצים להגיע למקום הראשון בגוגל זה לפרסם יותר תוכן מהמתחרים שלך. למה? אתה לא יכול להשתמש במספר מילות מפתח אקראיות באותו עמוד, אז אתה צריך יותר תוכן בדף. ככל שיש לך יותר תוכן איכותי באתר שלך, הדירוג שלך בגוגל יהיה גבוה יותר. מספר הכניסות בדף מתורגם מוסיף למספר הדפים שנוספו לאינדקס ועוד תנועה לאתר.

כמה כתבות להעלות לגוגל – קידום אתר אינטרנט

האם 10 פוסטים בחודש מספיקים לגוגל? לא, אם המתחרים שלכם מפרסמים 15 מהם. אם לעומת זאת, יש 5 כניסות בחודש לאתרים מתחרים באותה מילת חיפוש – יש לכם סיכוי להגיע למקום הראשון בגוגל. זכרו, עם זאת, שאלו לא יכולים להיות ערכים קצרים, מוכנים ברישול – גוגל מעריכה איכות והאיכות משפיעה על קידום האתר בגוגל. שימו לב לאורך הטקסט – כתבות חדשותיות צריכות להיות איכותיות וברורות, ולכן להתמקד גם באיכות ובמתן מענה לצרכי המשתמשים זה הפתרון.

רוצה לבצע אופטימיזציה טובה יותר של האתר שלך?

איך לקדם אתר בגוגל? שמור על קישורים נכנסים. אם אתה לא יודע איך להגיע לעמוד הראשון של גוגל, אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לטפל בהם הוא קישורים נכנסים. זהו גורם דירוג רשמי של גוגל, ויעילותו החזקה מאושרת על ידי מחקרים שיווקיים שונים. אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שככל שתקבל יותר קישורים נכנסים באיכות גבוהה, כך גדל הסיכוי שהאתר שלך ידורג במקום הראשון בגוגל עולה. עכשיו אתה יכול לשאול: כמה קישורים נכנסים אני צריך ומאיפה משיגים את הקישור הראשון? האמת היא שאין דרך לחשב במדויק את מספר הקישורים שאתה צריך כדי לדרג בעמוד הראשון של החיפושים. עם זאת, ניתן להעריך מספר זה על ידי ניתוח פעילויות התחרות, עליהן כתבנו בחלקים הראשונים של המאמר. Ahrefs מספקת גם כלי קושי מילות מפתח שאומר לך את המספר המשוער של קישורים שתצטרך כדי לקבל את האתר שלך בתוצאות הראשונות בגוגל.

כמה קישורים צריך כדי להגיע לדף הראשון בגוגל:

הערכת מספר הקישורים הנחוצים לקידום האתר לדף הראשון אינה קלה כפי שהיא עשויה להיראות. כן, ישנם כלים שמראים אילו קישורים מפנים לאיזה עמודים (למשל Ahrefs או Majestic SEO), אך חברות SEO רבות מסתירות מהם קישורים "שלהן". יתרה מכך, אפילו ב-Google Search Console לא נקבל מידע מלא בנושא זה. גוגל מציגה רק את אלו שמועילים יותר למנהלי אתרים (חיוביים או שליליים) ולעיתים קרובות מסתירה את אלו שלדעתה חסרי ערך לחלוטין. לפיכך, לעולם לא נהיה בטוחים אילו קישורים מפנים למתחרים (או אפילו לעצמנו) וכמה קישורים צריכים להיות לנו כדי להגיע לדפים הראשונים.

קידום לדף הראשון בגוגל

כדי להשיג קידום לדף הראשון בגוגל אין זה אומר שאין צורך בכלים אלה. הם מאפשרים לך למצוא מקומות ציבוריים שאליהם מתחרים מקשרים ולבדוק אם גם אנחנו שם. זה מאוד שימושי מכיוון שאם הרוב המכריע של המתחרים נמצאים בספריות עסקים שונות בתעשייה שבהן איננו נוכחים, זה עשוי להיות איתות לגוגל שמשהו לא בסדר (למשל, הספרייה הסירה אותנו בגלל יותר מדי תלונות הונאה או שהבעלים לא עשה זאת. רוצים לפרסם את כתובת החברה לציבור – מצביעים על ניסיון הונאה). בואו גם לא נשכח שמדובר בקישור והוא נושא "כוח". חסר קישור אחד לא יזיק הרבה אבל לא לקבל 30 או 50 בהשוואה למתחרים יכול להפריע משמעותית לקידום.

איך לקדם את האתר?

דאג לקישור פנימי דרך נוספת להגביר את סמכות האתר שלך היא הוספת קישורים פנימיים בדף. כך תוכל לעזור לסורקי Google למצוא, להוסיף לאינדקס ולהבין את תוכן האתר שלך וכך להעלות את הסיכוי שהוא יגיע למקום הראשון בגוגל. מה גם שבאמצעות קישורים פנימיים אתם מקלים על הגולשים את הניווט באתר וכן יוצרים היררכיה ומבנה קוהרנטיים של האתר, יש לבצע קישור פנימי לפי סכמה ספציפית. דמיינו לעצמכם שאתם צריכים ליצור פירמידה ממבנה הקישורים, שבה העמודים החשובים ביותר יהיו בחלק הראשון למעלה מאוד, ואילו הפחות חשובים נמצאים בתחתית. העמוד הראשון ביותר עבורכם צריך להיות עמוד הבית, לאחר מכן עמודי משנה חשובים שונים (הצעה, מוצרים, שירותים, בלוג וכו'), ממש בסוף הפירמידה צריכים להיות דפי מוצר ספציפיים או רשומות ספציפיות בבלוג. זכור שמבנה הקישורים חייב להיות מחושב היטב ויש לשלב כתובות הקשורות מבחינה נושאית. תוכל ללמוד עוד על קישור יעיל במאמר שלנו: כיצד ליישם ביעילות קישור פנימי במיקום? שיטות מוכחות

קידום לעמוד הראשון בגוגל – מקום 1 בגוגל

צור קמפיין של מודעות Google

איך לקדם את האתר למקום 1 בגוגל? תכנן ארכיטקטורת אתר אינטואיטיבית מבנה אתר מאורגן בצורה גרועה יכול למנוע מקידום SEO להביא את התוצאות הצפויות. כאשר המשתמש לא יוכל למצוא במהירות את המידע בו הוא מעוניין באתר, הוא יתקל בבעיות ניווט באתר – סביר להניח שהוא יעזוב אותו במהירות. תהיה לכך השפעה שלילית על שיעור המעורבות, שרובוטים של גוגל עשויים לתפוס כמסר שהאתר שלך אינו בעל ערך למשתמשים. ארכיטקטורת אתר מאורגנת היטב צריכה לשקף ביעילות את האופן שבו משתמשים מנווטים באתר המסחר האלקטרוני, את הנמענים כדי למצוא מידע ספציפי. כמו כן יש לארגן את מבנה האתר כך שהמשתמש יוכל לחזור לעמוד הבית בשלוש לחיצות מכל מקום באתר, ניתן לתכנן את ארכיטקטורת האתר למשל בכלי Gloo maps או בצורה מסורתית, אנלוגית – על פיסת נייר.

לסיכום – קידום לעמוד הראשון של גוגל

ישנם כלים שונים לתכנון ארכיטקטורת אתרים. איך לקדם את האתר לעמוד ראשון בגוגל? היה סבלני. לאחר שהשלמת את כל שלבי ה-SEO שרשמנו, עליך להתאזר בסבלנות. הבינו שלוקח קצת זמן להגיע לעמוד הראשון בגוגל. כמה זמן תצטרך לחכות להשפעות? קשה לומר, יש הרבה גורמים מעורבים. במחקר שערכה Ahrefs נותחו למעלה משני מיליון מילות מפתח ואתרי האינטרנט הנראים בהן, התברר שכ-95% מתוצאות ה-TOP10 בגוגל היו בנות יותר משנה. זה לא אומר שגם תצטרכו לחכות למעלה משנה לתוצאות החלומות שלכם, אבל כדאי לזכור שהעבודה על השגת עמדת החלומות שלכם בגוגל לוקחת המון זמן איך מגיעים לעמוד הראשון בגוגל? הכירו את האסטרטגיה שלנו. סיכום חוות דעת עצמית של אתר אינטרנט הוא תהליך מורכב שדורש הרבה זמן ומחויבות. ההשפעות לא יופיעו בן לילה, אבל עם האסטרטגיה והסבלנות הנכונים, אתם יכולים לצפות שסוף סוף תגיעו ליעד שלכם – המקום הראשון בגוגל. גלה את סיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו.