תיקון אתר וורדפרס

תקלה באתרי וורדפרס – תיקון אתר וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס נעשה על ידי בונה אתרים בכדי לתקן תקלה, Error, אתר איטי או שלא עולה, עיצוב שגוי וכו'. תיקון שגיאה או בעיה באתר WordPress הינה דרישה מאד נפוצה מכיוון שישנם מספר רב של גורמים המרכיבים את האתר ולכן הסיכוי לתקלות גדל. תיקון בעיות באתר WordPress נדרש לתיקון בעיות עיצוביות, כמו כיוון טקסט שונה , מיקומי תפריט שגויים וכו, או בעיות תוכנה כמו שגיאות שונות (401,500 וכו'). בנוסף לשגיאות הנפוצות, ישנם מקרים רבים אשר התקלות נגרמות כתוצאה מפלאגינים לא תקינים. יתר על כן, לפעמים אף מדובר בבעיות הנגרמות ברמת השרת ואינן קשורות בהכרח להתקנת הוורדפרס הקיימת ולכן ניתן לפתור אותן רק לאחר מציאת גורם הבעיה.

עיצוב אתר מחדש

עיצוב אתר מחדש יכול להיות נחוץ מסיבות שונות ואף לעזור בפתרון בעיות שונות. הצורך לחדש את האתר בכדי שיראה עדכני קיים בהרבה אתרים ישנים שנבנו בעבר וגם באתרים חדשים שנבנו לא לטעמכם. בנוסף, עיצוב אתר מחדש יכול להיעשות מסיבות אחרות כמו חוסר תכונות שונות באתר או אי התאמה לדרישות SEO עדכניות. העיצוב נעשה על ידי מעצב אתרים או בונה אתרים מנוסה אשר יתאים את האתר בדיוק לרצונות שלכם ולאופי העסק שלכם.

תיקון אתר וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס

תיקון אתר וורדפרס על ידי מומחה לוורדפרס יכול לגרום לאתר שלכם לעלות מהר יותר , להיראות טוב יותר ולעבוד כמו שצריך. בין אם מדובר בכתיבת קוד, שינוי עיצוב או בניית אתר מחדש, אנו מבצעים את כל סוגי הפתרונות לאתרים.

שגיאת שרת באתר וורדפרס

שגיאת שרת קורת בדרך כלל מקוד לא נכון באתר כתוצאה משנויים שנעשו בקוד האתר. שגיאת שרת נקראת גם Server Error 500 שזהו המספר המאפיין את התקלה.

תיקון אתרי וורדפרס

תיקון אתרי וורדפרס שיש בהם שגיאה או תקלה מתבצע בכמה שלבים. השלב הראשון הוא איתור הבעה או התקלה. בדרך כלל התקלה נגרמת מקוד שגוי או תוסף לא תואם אם ישנם מקרים בהם התקלה היא שונה, לדוגמא חסימות משתמש שגויות, סיסמא שגויה, פריצה לאתר וכו'.

בכדי לתקן אתרי וורדפרס צריך ידע במבנה האתר ושפת הקוד המרכיבה אותו. זהו תפקיד המתאים למומחים וורדפרס שיודעים כיצד לתקן או לשחזר את האתר בכדי לפתור את הבעיה.


Posted

in

by

Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *